Jump to content
Dogomania

terierfanka

Members
  • Posts

    7764
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by terierfanka

  1. [quote name='Basia1244'][B][I]Boks kwarantanna 23[/I][/B] [B][I]Nr schroniskowy: [/I][/B][B]1577/11[/B] [B][I]Nr na szyi: [/I]1463[/B] [B][I]W schronisku od: [/I][/B][B]04.09.2011[/B] [B][I]Imię: [/I]nie ma[/B] [B][I]Wiek: [/I]8 mc, [I]Opis:[/I] sunia śliczna, drobna, biała, lekko kuleje, przesłodkie szczeniatko [IMG]http://img560.imageshack.us/img560/3968/nr1463b.jpg[/IMG] [/B][/QUOTE] dziś adoptowana przez młode małżeństwo fajnych ludzi :) dziewczyna czekała tylko, aż kwarantanna się skończy - suczkę oddała do schronu jej koleżanka, która była świadkiem wyrzucenia tej kruszyny z samochodu. Niunia lekko kuleje i sierść na tej nodze jest krótsza, widać, że przeszła jakąś operację. Może operacja nie przyniosła oczekiwanych rezulatów i dlatego ktoś się jej pozbył??
  2. Snupi (vel. Snoopy :)) od dzisiaj na dt u mojej koleżanki Ilonki :) - jak się chłopak postara, to może zostanie przez zasiedzenie ;) Wypisanie ze schronu: [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/127/dscn7275m.jpg[/IMG] kąpiel :) - bardzo jest grzeczny przy zabiegach pielęgnacyjnych [IMG]http://img813.imageshack.us/img813/5066/dscn7281w.jpg[/IMG] obok Pana [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/1926/dscn7292.jpg[/IMG] z piłeczką [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/588/dscn7296i.jpg[/IMG] Chłopak ma trochę grzyba w uchu, dostał Surolan. Braki sierści na głowie i uchu oraz trochę na ogonie, prawdopodobnie po pogryzieniu, chociaż niewykluczone, że jakieś problemy skórne to naszym zdaniem też mogą być. Wet schroniskowy nie przejął się, zobaczymy co się dalej będzie z tym działo...Jeszcze dzisiaj może uda nam się pospacerkować razem.
  3. No tak, ale kobieta się zastanawia, czy go wykupić czy nie... może poczekajmy jeszcze, w razie czego można się z nią skontaktować, że psa wyjmie któraś z nas na dt (bez płacenia) i wtedy jej przekażemy - z całą masą wskazówek, odpchlony, odrobaczony i zaszczepiony będzie przez schron, wykastrować też można, tylko nie wiem czy nie za stary na zabieg jest?
  4. [quote name='xmartix']a Pelasi wariuje, bawi się z dwoma dużymi sukami Pawła, uwielbia ganiać do kontenerka i z powrotem uciekając przed nimi, po czym wybiega jak szalona, czepi się Lalki pyska jakoś i wisi :D:D:D[/QUOTE] niezłe widowisko to musi być :D
  5. Nikaragua - nie masz wyjścia, teraz musisz zapisać się do TOZ-u ;)
  6. Nic się nie martw Maniusiu, do wesela się zagoi :)
  7. [quote name='ulvhedinn']Na ładne sny i na melancholię ;)[/QUOTE] to na jesień jak znalazł :)
  8. [quote name='ulvhedinn']Nie będzie piwka, będą poduszki ;)[/QUOTE] łeee... ;) a na co takie poduszki dobre są?
  9. matko, osiem rottweilerów w jednym domu? :crazyeye:
  10. na stos nie wysyłam, ale ręce mi trochę opadają jednak gdy ludzie nie przewidują zmian w życiu takich jak podjęcie czy zmiana pracy czy urodziny dziecka...ale pewnie, że lepiej, gdy sami szukają domu zamiast przywiązać do płotu...
  11. zagląda, zagląda... i do jamniora zaglądałyśmy dzisiaj, ale co z tego, jak sytuacja bez zmian :(
  12. chmiel zbierać, powiadasz... to kiedy zapraszasz na piwko? ;)
  13. to nie był Rotuś :shake: oni interesowali się innym, młodszym rottweilerem...
  14. i kolejny... ludzie wyobraźni nie mają [url]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-ODDAM-PSA-W-DOBRE-R-CE-W0QQAdIdZ314620083[/url]
  15. Nie jest duża - tam z tyłu za nią to wbrew pozorom jest miska psia a nie miednica ;) mam jeszcze takie, bardziej z dystansu zdjęcie... będę jutro w schronie, to postaram się sfotografować ją może z innymi suczkami, bo przy człowieku to mi się nie uda - ona jest na boksie ogólnym i nie tak łatwo psa wyciągnąć stamtąd [IMG]http://img594.imageshack.us/img594/7319/dscn7228.jpg[/IMG]
  16. nie martw się, domek sprawdziłaś, na pewno mu tam będzie dobrze, trzymaj się mocno :calus:
  17. dla Basi Z. - sunia na boksie ogólnym: [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/8353/dscn7229q.jpg[/IMG] a na kwarantannie kolejne okruszki :( takie cudo kudłate - nie wiem czy chłopak czy dziewczyna, może jeszcze znajdzie się właściciel... [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/4449/dscn7233k.jpg[/IMG] i taki biszkoptowy mały chłopczyk: [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/5263/dscn7231.jpg[/IMG]
  18. a w schronie jest "nowy Karmelek" - psiaczka przyprowadziła w środę do schronu młoda dziewczyna, znalazła go na Nowowiejskiej. Przy obroży miał co prawda numerek z lecznicy (taki z informacją "szczepiony wścieklizna" itp), ale okazało się, że numerek został wydany dla innego psa z lecznicy na Gaju. Wygląda na to, że ktoś np. znalazł numerek i założył go psu, tylko po co? Chłopaczek grzeczny, siedział dziewczynie na kolanach, mówiła, że ma już własnego i nie może go zatrzymać. [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/5263/dscn7231.jpg[/IMG]
  19. [quote name='togaa']O Matko ! A schronisko pobiera opłatę przy odbiorze psa przez właściciela ?[/QUOTE] tak, 35zł, jak za adopcję
  20. ale skąd w ogóle ten domek? super sprawa, że tak niedaleko :multi: Nie zazdroszczę takich emocji jakich dostarcza przekazywanie psa do ds po prawie pół roku w dt :shake:
  21. dzisiaj byłam w schronie ok 13:00 i Mandej dalej był... no ale jak ktoś pracuje, to tylko w weekend może do schronu podjechać, więc może...
×
×
  • Create New...