-
Posts
7764 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by terierfanka
-
[quote name='Basia1244'][B][I]Boks kwarantanna 23[/I][/B] [B][I]Nr schroniskowy: [/I][/B][B]1577/11[/B] [B][I]Nr na szyi: [/I]1463[/B] [B][I]W schronisku od: [/I][/B][B]04.09.2011[/B] [B][I]Imię: [/I]nie ma[/B] [B][I]Wiek: [/I]8 mc, [I]Opis:[/I] sunia śliczna, drobna, biała, lekko kuleje, przesłodkie szczeniatko [IMG]http://img560.imageshack.us/img560/3968/nr1463b.jpg[/IMG] [/B][/QUOTE] dziś adoptowana przez młode małżeństwo fajnych ludzi :) dziewczyna czekała tylko, aż kwarantanna się skończy - suczkę oddała do schronu jej koleżanka, która była świadkiem wyrzucenia tej kruszyny z samochodu. Niunia lekko kuleje i sierść na tej nodze jest krótsza, widać, że przeszła jakąś operację. Może operacja nie przyniosła oczekiwanych rezulatów i dlatego ktoś się jej pozbył??
-
Snupi (vel. Snoopy :)) od dzisiaj na dt u mojej koleżanki Ilonki :) - jak się chłopak postara, to może zostanie przez zasiedzenie ;) Wypisanie ze schronu: [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/127/dscn7275m.jpg[/IMG] kąpiel :) - bardzo jest grzeczny przy zabiegach pielęgnacyjnych [IMG]http://img813.imageshack.us/img813/5066/dscn7281w.jpg[/IMG] obok Pana [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/1926/dscn7292.jpg[/IMG] z piłeczką [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/588/dscn7296i.jpg[/IMG] Chłopak ma trochę grzyba w uchu, dostał Surolan. Braki sierści na głowie i uchu oraz trochę na ogonie, prawdopodobnie po pogryzieniu, chociaż niewykluczone, że jakieś problemy skórne to naszym zdaniem też mogą być. Wet schroniskowy nie przejął się, zobaczymy co się dalej będzie z tym działo...Jeszcze dzisiaj może uda nam się pospacerkować razem.
-
MANDEJ, zaniedbany Kubuś. Płakał w schronisku. MA DOM!!!!!!!!!!!!
terierfanka replied to NikaEla's topic in Już w nowym domu
No tak, ale kobieta się zastanawia, czy go wykupić czy nie... może poczekajmy jeszcze, w razie czego można się z nią skontaktować, że psa wyjmie któraś z nas na dt (bez płacenia) i wtedy jej przekażemy - z całą masą wskazówek, odpchlony, odrobaczony i zaszczepiony będzie przez schron, wykastrować też można, tylko nie wiem czy nie za stary na zabieg jest? -
Ważę pół kg!!! mała Pelasia - zapchlona i zarobaczona- ma DOM!!!
terierfanka replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
[quote name='xmartix']a Pelasi wariuje, bawi się z dwoma dużymi sukami Pawła, uwielbia ganiać do kontenerka i z powrotem uciekając przed nimi, po czym wybiega jak szalona, czepi się Lalki pyska jakoś i wisi :D:D:D[/QUOTE] niezłe widowisko to musi być :D -
MANDEJ, zaniedbany Kubuś. Płakał w schronisku. MA DOM!!!!!!!!!!!!
terierfanka replied to NikaEla's topic in Już w nowym domu
Nikaragua - nie masz wyjścia, teraz musisz zapisać się do TOZ-u ;) -
Maniek po operacji!!!!Pomózcie mu spłacic dług!!!
terierfanka replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Nic się nie martw Maniusiu, do wesela się zagoi :) -
MANDEJ, zaniedbany Kubuś. Płakał w schronisku. MA DOM!!!!!!!!!!!!
terierfanka replied to NikaEla's topic in Już w nowym domu
czekamy w napięciu ;) -
Staruszek Rottweilera-już nie umrze za kratami:) W nowym domu!!!
terierfanka replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
matko, osiem rottweilerów w jednym domu? :crazyeye: -
Amstaffy i bulle do adopcji we Wrocławiu
terierfanka replied to diuna_wro's topic in Już w nowym domu
na stos nie wysyłam, ale ręce mi trochę opadają jednak gdy ludzie nie przewidują zmian w życiu takich jak podjęcie czy zmiana pracy czy urodziny dziecka...ale pewnie, że lepiej, gdy sami szukają domu zamiast przywiązać do płotu... -
zagląda, zagląda... i do jamniora zaglądałyśmy dzisiaj, ale co z tego, jak sytuacja bez zmian :(
-
Staruszek Rottweilera-już nie umrze za kratami:) W nowym domu!!!
terierfanka replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
to nie był Rotuś :shake: oni interesowali się innym, młodszym rottweilerem... -
Amstaffy i bulle do adopcji we Wrocławiu
terierfanka replied to diuna_wro's topic in Już w nowym domu
i kolejny... ludzie wyobraźni nie mają [url]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-ODDAM-PSA-W-DOBRE-R-CE-W0QQAdIdZ314620083[/url] -
Nie jest duża - tam z tyłu za nią to wbrew pozorom jest miska psia a nie miednica ;) mam jeszcze takie, bardziej z dystansu zdjęcie... będę jutro w schronie, to postaram się sfotografować ją może z innymi suczkami, bo przy człowieku to mi się nie uda - ona jest na boksie ogólnym i nie tak łatwo psa wyciągnąć stamtąd [IMG]http://img594.imageshack.us/img594/7319/dscn7228.jpg[/IMG]
-
dla Basi Z. - sunia na boksie ogólnym: [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/8353/dscn7229q.jpg[/IMG] a na kwarantannie kolejne okruszki :( takie cudo kudłate - nie wiem czy chłopak czy dziewczyna, może jeszcze znajdzie się właściciel... [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/4449/dscn7233k.jpg[/IMG] i taki biszkoptowy mały chłopczyk: [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/5263/dscn7231.jpg[/IMG]
-
a w schronie jest "nowy Karmelek" - psiaczka przyprowadziła w środę do schronu młoda dziewczyna, znalazła go na Nowowiejskiej. Przy obroży miał co prawda numerek z lecznicy (taki z informacją "szczepiony wścieklizna" itp), ale okazało się, że numerek został wydany dla innego psa z lecznicy na Gaju. Wygląda na to, że ktoś np. znalazł numerek i założył go psu, tylko po co? Chłopaczek grzeczny, siedział dziewczynie na kolanach, mówiła, że ma już własnego i nie może go zatrzymać. [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/5263/dscn7231.jpg[/IMG]
-
MANDEJ, zaniedbany Kubuś. Płakał w schronisku. MA DOM!!!!!!!!!!!!
terierfanka replied to NikaEla's topic in Już w nowym domu
[quote name='togaa']O Matko ! A schronisko pobiera opłatę przy odbiorze psa przez właściciela ?[/QUOTE] tak, 35zł, jak za adopcję -
MANDEJ, zaniedbany Kubuś. Płakał w schronisku. MA DOM!!!!!!!!!!!!
terierfanka replied to NikaEla's topic in Już w nowym domu
dzisiaj byłam w schronie ok 13:00 i Mandej dalej był... no ale jak ktoś pracuje, to tylko w weekend może do schronu podjechać, więc może...