Można tym zainteresowanym napisać jak funkcjonuje DT, może wtedy się odważą wziąć Śnieżka, a taka opcja nas chyba by też usatysfakcjonowała? Wtedy można by go zdiagnozować porządnie, doprowadzić do ładu itp i miałby większe szanse, już nie mówiąc o samopoczuciu :( Koszt samej konsultacji u specjalisty we Wrocławiu to ok. 100zł