Jump to content
Dogomania

terierfanka

Members
  • Posts

    7764
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by terierfanka

  1. rozmawiałam z ulv, oczywiście suni ani śladu nigdzie, wydrukowałam kilka plakatów i jej zawiozę, to jutro porozkleja w okolicy
  2. jeśli ona poszła z Kościuszki po Halę Targową, to po prostu śledzi ulvhedinn ;) znajdzie się na pewno, wierzę w to
  3. [quote name='Nikaragua']Ulv przypomnij proszę czym smarowałaś spękany nosek dziadzia? Pani z mojego osiedla adoptowała Stefcia (nazywa się teraz Gapcio) i ma taki sam lub podobny problem (wysuszony, spękany, czasem krwawiący nosek staruszka). Obiecałam jej, ze dopytam.[/QUOTE] poszperałam na wątku: [quote name='ulvhedinn']Sprawa jest taka, że to musi być coś, co nos natłuści/nawilży/zmiękczy stawrdniały naskórek jednocześnie nie będąc toksyczne w razie wylizania. W związku z tym stosuję olej nagietkowy na bazie oliwy mieszany z olejem karotenowym :)[/QUOTE] [quote name='Basia1244']Pycha :) - a jak zliże, to mikstura równie dobrze na żylaki działa :) można zamiast oliwy dać olej winogronowy - to jedyny taki, który skóra wchłania w 100%[/QUOTE] [quote name='ulvhedinn']Ale oliwa zostawia taki fajny film na nosku i przy okazji chroni przed słońcem, wiatrem i zimnem. :) Do środka (znaczy dodziobnie)dziadzio jak wszystkie moje psi tez dostaje oleje, ostatnio mają mieszankę rybnego i rydzowego.....[/QUOTE] czyli wynika, że po prostu jadalnym olejem można smarować
  4. ja też coś się postaram wydrukować, ona zaginęła blisko miejsca, gdzie mieszka ulvhedinn, więc będziemy mieć oczy szeroko otwarte
  5. fajna sunieczka, będziemy się rozglądać, czy ktoś porozwieszał ogłoszenia w okolicy zaginięcia?
  6. [quote name='Nikaragua']... moja nie bardzo umie chodzić w kagańcu - kładzie się i go ściąga, a nawet[B] jak nie ściągnie to nie umie się załatwić[/B][/QUOTE] hmmm, może nie z tej strony go zakładasz co trzeba? :cool3: :evil_lol:
  7. jeszcze jedna rezerwacja na sprawy organizacyjne
  8. Aktualnie na dt u ulvhedinn: [B][COLOR=#800080]1. Niobe - [/COLOR][/B]śliczna koteczka tri-color, wysterylizowana, wiek: ...[B][COLOR=#800080] [/COLOR][/B] [B][IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg828/scaled.php?server=828&filename=dsc0748sk.jpg&res=medium[/IMG] Pupus. [/B]Ogromny, spasiony, rozpieszczony domowy kocur. Przyniesiony do schroniska "bo babcia sobie nie radzi"- babcia zresztą najprawdopodobniej poszła do domu opieki..... Ma 6 lat, sterylizowany. [B][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/5972/csc1870.jpg[/IMG] [/B]
  9. Finanse: lipiec/sierpień 2012 wydatki: 30.07: [COLOR=#ff0000]karma - saszetki whiskas 5,39zł karma - 4 puszki 6,28zł żwirek - 2x5l 9,56zł[/COLOR] 13.08: [COLOR=#ff0000]karma Friskies 300g 3,88zł żwirek 11,50[/COLOR] 19.08: [COLOR=#ff0000]karma Kitty 9,49zł [/COLOR]20.08[COLOR=#ff0000] karma light dla Pupusa - 22,40zł [/COLOR]22.08[COLOR=#ff0000] zakupy kocie w Tesco - 54,09 [/COLOR]24.08[COLOR=#ff0000] wizyta u weta z kotką po sterylizacji 50zł [/COLOR]25.08 [COLOR=#ff0000]antybiotyk 2 dawki 30zł[/COLOR] wpływy: wrzesień: 6.09.2012[COLOR=#008000] [B]15zł (bazarek bros)[/B][/COLOR] 10.09.2012 [B][COLOR=#008000]68zł[/COLOR] [/B][B][COLOR=#008000](bazarek Nikaragui) [/COLOR][/B]29.09.2012[B][COLOR=#008000] 47,50 (bazarek terierfanki) [/COLOR][/B]październik:[B][COLOR=#008000] [/COLOR][/B]4.10.2012[B][COLOR=#008000] 97zł (bazarek bros)[/COLOR][/B] [SIZE=3]stan konta (06.10 ) : [COLOR=#800080][B]+24,91zł lipiec 2014: [/B][/COLOR][SIZE=2]wydatki: żwir 19,95 żwir 11,99 stan konta na 27.07: [B][COLOR=#ff0000]-7,03[/COLOR][/B] [IMG]http://i1241.photobucket.com/albums/gg517/terierfanka/Scan2_zpsfb8a74c8.jpg[/IMG] [IMG]http://i1241.photobucket.com/albums/gg517/terierfanka/Scan_zps5672fd42.jpg[/IMG][/SIZE][/SIZE]
  10. Wątek powstał, aby prezentować koty przebywające w bdt ulvhedinn oraz te, które wraz z ulv odłapujemy i sterylizujemy. Większość kotów z takich łapanek trafia z powrotem na wolność, jednak od czasu do czasu trafiają się takie, które na wolność wrócić nie mogą. Prosimy o pomoc w ogłaszaniu, wsparcie rzeczowe, finansowe lub po prostu duchowe - choćby przez odwiedzanie wątku :)
  11. no to ja chętnie do tego parku podjadę w niedzielę :)
  12. [quote name='Poker']eHHH, nikt tu nie zagląda. Fryga jutro jedzie na kilkudniowe wakacje do kochanej marako.Zobaczymy co się będzie działo.[/QUOTE] zaglądam ;) bardzo jestem ciekawa jak się Fryga zachowa w nowym otoczeniu
  13. napisałam pw do sunia2000, żeby potwierdziła wpłatę na wątku, więc musimy poczekać, aż się pojawi edit: mam odpowiedź
  14. podrzucę Bubę jednej pani, która chciała "terierowatego psa", który by się zgodził z kotem, może akurat się spodoba ;)
  15. tak, dziadzio już na wczasach :) zdrówko dopisuje, apetycik też :evil_lol: fotki może jutro jakieś cyknę, to pokażę
  16. [quote name='elinka']Niestety, nawet jak się zalogujesz to nie można głosować bo warunkiem oddania punktu jest napisanie choć jednego postu, a temat jest już zamknięty i nic tam dopisać nie można.[/QUOTE] ale ten jeden post wcale nie musi być w wątku głosowania, może być gdziekolwiek indziej na forum
  17. zapraszam na bazarek z rzeczami do domu, 50% ewentualnego dochodu zasili Baloniarskie konto :) http://www.dogomania.pl/forum/threads/230259-Bazarek-domowy-cz-I-rzeczy-użytkowe-na-Baloniarki-i-bdt-ulhedinn-do-12-08?p=19467635#post19467635
  18. co prawda ostatnio jamnikowaty dziadzio w bdt ulvhedinn, oceniany na 18-20 lat przeszedł bezproblemowo zabieg kastracji :-o, ale było to podyktowane stanem zapalnym jąder itp, jesli u tego mikruska nie ma takich problemów to chyba za duże ryzyko
  19. no ładne legendy KTOŚ po mieście rozpowiada ;) może z 2 razy się zdarzyło, że wyniosłam dziadeczka przed 5 rano bo coś tam pisnął i już wielkie halo :) swoją drogą widać, że lubi chłopak w trawce dreptać i węszyć, to co mu będę żałować?
  20. Fajnie tak zobaczyć, że wyadoptowany psiak ma fajne życie, że warto było i w ogóle :)
  21. buahaaha, dopatrzyłam się tam konga wsród tego sajgonu, to dopiero naiwność! :evil_lol:
  22. taa, do mnie przyjeżdża ;) ano jeżdżą, ale już tylko jakieś 4km od domu :D
  23. [quote name='piove']czy ten numer konta jest aktulany, własnie znalazłam wydarzenie na FB https://www.facebook.com/events/260367324014987/ raczej nie, to jest konto Patrycji a od kiedy dziadzio jest u ulv, wpłacamy bezpośrednio do niej. Wysyłam pw
  24. hej ciotki, przechodziłam obok Mony w niedzielę, ale Państwa nie było na działce a potem nie bardzo miałam kiedy bo ostatnio wieczorami przeczesujemy krzaki w poszukiwaniu zaginionej suni... naprawdę nie powinnyście się martwić, ona na pewno nie jest na łańcuchu, bo to nie ten typ ludzi, oni chcą aby ona biegała po tej działce i w razie czego pogoniła intruza, byłam przecież u nich juz dwa razy na poadopcyjnej, serio tytuł już mogłybyście zmienić postaram się podejść w najbliższych dniach z aparatem, co by fotki świeże zrobić
×
×
  • Create New...