Jump to content
Dogomania

terierfanka

Members
  • Posts

    7764
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by terierfanka

  1. [quote name='Poker']Nigdy nic nie wiadomo.Raz pani prosiła mnie ,żebym znalazła jej psa do 4 lat ,a zakochała się w 14.latku i żyje u niej już 3 lata. Gusta są niezbadane.[/QUOTE] taaa, ja też niby brunetów wolałam :D
  2. [quote name='Basia Z.']Nie fundujcie psu takiego życia błagam Was. Pies nie chce latać samolotami tylko chodzić po ziemi i najlepiej w pobliżu swojego domku taki mały[/QUOTE] nie sądzę, aby Pani była stewardessą i pies miał latać cały czas :) Psu moim zdaniem wszystko jedno czy leci samolotem czy jedzie tramwajem, byle blisko ukochanego właściciela. Z tego co wyczytałam na wątku Pani jest na emeryturze, więc chodzi o jakieś sporadyczne pewnie wyjazdy. Poza tym, Pani chce pieska z dłuższym włosem, więc Amik raczej większych szans nie ma
  3. przecudne portrety, bajeczne fotki w ruchu, po prostu super sesja :) :)
  4. no to czekamy na decyzję z Warszawy... a z tymi okularami może być jakiś trop, ale czy ona bardzo odmiennie podchodzi do "nie-okularników"?
  5. aaaale super wieści :) :) :)
  6. poszło właśnie ode mnie 25zł na Baloniarskie konto z bazarku bros ([URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229698-ZABAWKOWY-)-KONIEC-na-rozne-psiaki-ROZLICZAM[/URL]) prosimy o potwierdzenie jak dotrą :)
  7. prezencik nie od Groomy Dog tym razem, ale od Doggy Diamond :) Lilo jest umówiony na 21.09 i będzie zrobiony na bóstwo :)
  8. Kora niestety ciagle nie wygląda fajnie, wyłysienia na skórze są widoczne, nie nadaje się w tym stanie do adopcji a bdt potrzebuje wsparcia [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/4044/dsc00266re.jpg[/IMG] [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/9356/dsc00267mj.jpg[/IMG][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/4509/dsc00269rv.jpg[/IMG]
  9. a Lusia teraz wyglada tak: [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/9854/dsc00272me.jpg[/IMG][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/9361/dsc00274tg.jpg[/IMG] :) :) :)
  10. [quote name='wieso']Numer ewidencyjny: [COLOR=red][B]1365/12[/B][/COLOR] W schronisku od: [COLOR=blue][B]20.08.2012[/B][/COLOR] Numer na szyi: [COLOR=green][B]1986[/B][/COLOR] Boks: 45 Wiek: [B]1,5 roku czy ktos mi moze cos wiecej o nim powiedziec ? [/B][/QUOTE] czyli ten: [IMG]http://schronisko.in/fotodogs/1365-12/foto1.jpg[/IMG] a więc tak: do schronu trafił jako znaleziony, jest nieco nieokrzesany, potrzebuje dużo ruchu i zajęcia, dla aktywnej osoby, wpisano mu w kartę "dominujący", ale nie widziałam, żeby zadzierał z kolegami z boksu, dał się pomiziać przez kraty
  11. za sierpień szło na konto sunia2000 a za wrzesień juz na konto ulv, tak?
  12. mogę zapytać jutro, będę w schronie, postaram się nie zapomnieć
  13. [quote name='fochu']dziękować za podpowiedź :) auto jest to można teraz psiaki wywieźć gdzieś na spokojne długie spacery ![/QUOTE] koniecznie jakiś wspólny spacerek trzeba zorganizować w takim razie :) ciocia bros jak zwykle nieoceniona jeśli chodzi o foto-dokumentację ze spaceru :)
  14. a co to jest to "cuś"? przedstaw nam albinosa ;)
  15. Do Gumtree usuńcie z ogłoszenia słowo "pieszczoty" bo ich system to wyłapuje jako erotykę i nie zamieści
  16. Jestem :) , Trochę się jeszcze boję tym cieszyć, bo aż nie dowierzam, ale... Diabełek już w swoim DS :) został adoptowany przez Panią Joannę i jej nastoletnią córkę Martę, zamieszka z nimi w centrum Wrocławia. Jesteśmy umówione na wizytę poadopcyjną w tygodniu, bo trzeba przecież przekazać nowemu domkowi wyprawkę Diabełka, którą przechowuje ciocia bros :) Diabełkowi baaardzo brzydko pachnie z paszczy niestety, trzeba natychmiast wyczyścić mu zębiska, żeby nie skazywać właścicielek na korzystanie z masek gazowych, mam nadzieję, że może uda się to jakoś w schronie przewalczyć, bo to dosyć kosztowny zabieg Fotki z DS będą po naszej z ciocią bros wizycie, chociaż zaprosiłam Panie na wątek, żeby poczytały a może nawet napisały kilka słów od siebie? (Marta - głównie na Ciebie liczymy ;)) dzisiaj się Diabeł naspacerował i najeździł samochodem za wszystkie czasy, teraz pewnie padł i śpi - super, że już nie w boksie
  17. czyli jak ciotki przewidywały - spała całą drogę w aucie, żeby mieć siłę w domku nowym poszaleć :loveu:
  18. kurczę, fajnie by było gdyby jednak przestała być zołzą :)
  19. Lupus przecudny :loveu: a ile można z oczu wyczytać...
  20. Diabeł czysty i wyczesany (dzięki sunia2000) czeka na niedzielne wyjście "na miasto" :) będziemy się promować na Dog Fun Fest :)
  21. to jest maleńki Brosik na tych fotkach? ło matulu :loveu: a spotkania w Skowronim może i fajne, ale dla mojego psiura to niestety nie do przyjęcia, żeby w jednym miejscu dłużej niż 5 minut przebywać ;)
  22. [quote name='fochu']zuch dziewczyna! A gdzie tak popływać można??[/QUOTE] okolice Trestna, fajne tereny spacerowe :)
  23. spokojnie, porozliczam bazarki i będzie na plusie :)
×
×
  • Create New...