Jump to content
Dogomania

terierfanka

Members
  • Posts

    7764
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by terierfanka

  1. matko, jakie on ma mądre spojrzenie, serce mi pęknie :(
  2. ale pięknie opisane :loveu: miód na serce :)
  3. dziadzio ma się dobrze, obija się co prawda troszkę bardziej o sprzęty, ale do michy trafi zawsze i apetyt mu dopisuje :) na Święta zakupiłam mu 12 puszek karmy, zafundowanych przez moją koleżankę Ilonkę spoza dogo dziadzio: i prezencik świąteczny: ulv obiecała sprawdzić konto i potwierdzić ostatnie wpłaty, czekamy
  4. o! doczekałam się :) ślicznie pannie w tych pomarańczach :)
  5. [quote name='ania z poznania']Jasne! Czy Grafitek ma ogłoszenia tylko na Tablicy?[/QUOTE] zamówiłam mu właśnie na bazarku pakiet 90 ogłoszeń, więc na razie będzie miał sporo
  6. [quote name='Ewelinaaa'][B]tablica.pl:[/B] [URL]http://tablica.pl/oferta/grafit-polowe-zycia-spedzil-w-schronisku-i-jest-z-nim-coraz-gorzej-ID22QUL.html[/URL] [B]plus wydarzenie na FB:[/B] [URL]http://www.facebook.com/events/113286822177114/?fref=ts[/URL] Na chwile obecną tylko tutaj.Pomoc w ogłoszeniach bardzo by się przydała, bardzo....[/QUOTE] Ok, kupię mu pakiecik, ale czy można podać czyjś nr telefonu w ogłoszeniach? to bardzo ułatwia kontakt, a widzę, że jest tylko info, że przebywa w opolskim schronisku...
  7. a czy on ma jakieś ogłoszenia?
  8. cześć Grafitku, pokazuj się, może Cię ktoś wypatrzy?
  9. bardzo ładny nowy tytuł :loveu: gratulacje z okazji powiększenia rodzinki ;)
  10. pięknie :klacz: to na kogo bazarek robimy? :)
  11. [quote name='marmosia']Ciotka, a cóż to za ja Janiołecek ta panna na V? :)[/QUOTE] to Wegusia, trafiła do schronu po śmierci właścicielki, facet przyprowadził ją razem z 12-letnim kotem, który niestety niedługo potem odszedł za TM :( 1,5 roku temu wcisnęłam ją teściom na dt i oczywiście wpadli po uszy ;)
  12. Hej, czy ktoś miałby ochotę jutro pospacerować w Parku Wschodnim? Będziemy tak mniej więcej w przedziale 13:00-15:00, zapraszamy
  13. [quote name='Korenia']Napiszcie może do Demi, ona jest z TOZu i mieszka na Maślicach.[/QUOTE] już napisałam :) ale dajmy Asi poświętować trochę ;)
  14. My również życzymy udanych, radosnych Świąt dla całego zwierzo-ludzkiego marmosiowego stadka :) [IMG]http://i1241.photobucket.com/albums/gg517/terierfanka/shih_tzu_christmas_61133253_std.png[/IMG]
  15. ze Zgorzelca są jeszcze np: daga31081980 [URL]http://www.dogomania.pl/forum/members/116646-daga31081980[/URL] , fioneczka [URL]http://www.dogomania.pl/forum/members/73722-fioneczka[/URL] i bla [URL]http://www.dogomania.pl/forum/members/91388-bla[/URL]
  16. [quote name='WEIMAR']chcialbym taka koszulke ale z weimarem a nie ONkiem[/QUOTE] z weimarem masz fajną tu: [URL]http://www.doggames.com.pl/t-shirt-weimeraner,id85.html[/URL] :)
  17. [quote name='ulvhedinn']"Ktoś" o imieniu na M zeżarł mi poduszkę.......[/QUOTE] no bo podobno zdrowiej spać na płaskim :evil_lol:
  18. iwstar dobrze gada - nasze doktory robią sterylki po mistrzowsku, ale kciuki rzecz jasna nie zaszkodzą :)
  19. ten okruszek został niedawno (tuż po kwarantannie) adoptowany z naszego schroniska [IMG]http://i1241.photobucket.com/albums/gg517/terierfanka/IMG_01251.jpg[/IMG] czy któraś z Was wie może w jakie ręce trafił? dziewczyna, która go znalazła, bardzo się przejęła jego losem i byłaby wdzięczna za jakieś info
  20. psy często reagują podkurczaniem łapek na sól na chodnikach, może tak było z Niką?
  21. a może tytuł by zmienić?
  22. i ja zagladam codziennie czekając na wieści o nowych postępach :)
×
×
  • Create New...