Jump to content
Dogomania

terierfanka

Members
  • Posts

    7764
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by terierfanka

  1. mam tel, dzwoniłam jak poduszki odbierałam, to się odezwę
  2. ok, tylko mam nadzieję, że bros i ulv będą chętne na te smakołyki - mogę podrzucić :) bo ja to nie mam dla kogo...
  3. ja będę w okolicy, ale w niedzielę dopiero
  4. [B]Edi [/B]- masz pełna skrzynkę, ten gość ode mnie twierdzi, że się nie zna na takich junkersach... [B]Ulv[/B] - czy Lalka jest już na 100% zaklepana? Mówiłaś, że ktoś ją ma brać tylko za jakiś czas dopiero, tak?
  5. [quote name='kora78']bedzie mial szelki, bedzie spal w lozku, bedzie mial kawalek ogrodka swoj, z kwiatkami i opalanie na sloneczku, bedzie wykasrowany i usuniete przestale mleczaki, bedzie jadal lepiej, niz jego pancio ;) bedzie sam w domu 8godz zostawal, ale to bedzie mial zrewanzowane :) a na wakacje bedzie jezdzil do Sławy, nad jezioro, rok w rok[/QUOTE] kurcze, może by ta Pani mnie jeszcze wzięła? na wykastrowanie się nie zgodzę, ale reszta... bajka :)
  6. [quote name='Nutusia']Siusiajka kochaniutka! Teraz to już z górki - najgorsza pierwsza noc, a ta była nad wyraz spokojna :) Siusiała, bo pewnie nie do końca miała czucie w zwieraczach... Brosku, a ona się nie interesuje raną? Bo u nas to Doktor od razu w gustowny fraczek pakuje delikwentkę - tak na wszelki sluczaj :)[/QUOTE] no właśnie u nas w schronie nie dają kubraków, ale jakoś tak robią, że moich rodziców suńka nawet się nie zorientowała, że coś się zmieniło... i nici chyba jakieś rozpuszczalne czy coś?
  7. niezłe :evil_lol: a cioteczki siedziały na taboretach?
  8. nie rycz, może cioteczka marmosia ci ją czasem wypożyczy jak będziesz grzeczna ;) a to, że głupki ją oddali to już.. :mad::angryy:
  9. czyjaś sygnatura mnie tu przywiodła... kurczę, fajny psiak z niego
  10. witamy rozsądnego człowieka na Dogo[B] :hand: mariuk[/B], mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z tego, iż logując się tutaj podejmujesz poważne zobowiązanie - jeśli Ali trafi do Ciebie, będziemy żądać nieustannie caaaałej masy fotek :evil_lol:
  11. A Kra ma jeszcze po takiej zabawie jakieś zęby? :evil_lol:
  12. [quote name='bros']nie nie kroi sie domek tu na miejscu dla malej Shih tsu :)[/QUOTE] o, to super by było :lol:
  13. nie wiem, czy tu jest odpowiednie miejsce, ale w mojej okolicy rozwieszono i powrzucano do skrzynek taki plakacik :-( [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/1369/psy.jpg[/IMG] popytajcie, może ktoś coś wie...
  14. [quote name='Edi100']Jest chętny Domek dla Bezy!:) w Warszawie:) Jestesmy o emailach i rozmowie telefonicznej:):)Pani chętnie się spotka z kimś z Warszawy i chcą sami po Bezę przyjechać w sobotę:) Cioteczki z wawy ide molestowac! Się zakochali, no:)[/QUOTE] a tak cicho sobie myślę, może by Państwo mogli przy okazji w drodze powrotnej zabrać ze sobą suńkę malutką shih-tzu?
  15. potwierdzam - fajna z niej maskotka :lol:... ale jak widać to nie przeszkadzało komuś po prostu jej się pozbyć :angryy::shake:
  16. [quote name='Nikaragua']Ulv o 4 to jeszcze nie śpisz, już nie śpisz czy robisz przerwę w spaniu :) ?????[/QUOTE] Ulv nie może odpowiedzieć teraz bo śpi :eviltong::cool3:
  17. dołączam się do gratulacji, w życiu nie dostałam piątki z matmy :evil_lol:, no może w podstawówce ;) dlaczego nikt Bezuni nie wziął jeszcze? ona taka ładniutka!
  18. czyli od soboty zaczynamy? czy od niedzieli? warto by na początek zrobić rozeznanie na miejscu ile czego trzeba kupić, co będzie w jakiej kolejności robione itp, chyba, że Ulv już to wiesz? Potem kupić, przywieźć i do roboty! Czy wszystkie zwierze jesteś w stanie zamknąć każdego dnia na te ileśtam godzin w jednym pokoju, żeby nie przeszkadzały? czy trzeba będzie niektóre gdzieś wyeksmitować?
  19. hej bros - mam dla Alusia w imieniu mojej koleżanki 50zł, jednorazowo na razie, ale przecież on zaraz do domku pójdzie - przelać Ci czy jakoś podrzucić gotówkę?
×
×
  • Create New...