A ona jest taka wspaniała... Po prostu idealna- uwielbia ludzi, dzieci, inne psy, spacery, zabawę ale też leżeć przy człowieku, przytulać się i gdy jest głaskana.
Jest też bardzo mądra, za smakołyk zrobiłaby niemal wszystko :)
Tylko cały czas czeka i czeka aż ktoś ją wkońcu zauważy... :(