-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
INGA o pięknych oczach . Psie utrapienie ! Nieśpiesznie szukamy domu ...
inga.mm replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikaragua']Książek nie dali to z gazet musi czerpać wiedzę[/QUOTE] u mnie są książki! Zajrzyjcie na mały bazarek z banerka -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inga.mm replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Alice, psychicznie pokrzywdzonych jest znacznie więcej niż Ci się wydaje, tylko jedni są pokrzywdzeni normalniej, a inni nienormalniej. A do fajnego sanatorium możesz wybrać się ze swoją szczurolandią. Będziesz miała bankowo samodzielny pokój... Zanim pojedziesz zajrzyj na mały bazarek z banerka, może znajdziesz coś na wyjazd? Wszystkich zapraszam -
Saba zostanie u swoich właścicieli, my będziemy pomagać i sprawdzać
inga.mm replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
czy wesprzecie mnie w zapraszaniu na niewielki bazarek z banerka? -
4 kg 8-10 lat MALEŃKA ma chore serduszko.MA DOM
inga.mm replied to jusstyna85's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a w czym staruszki gorsze od niestaruszków? Moje wszystkie starowinki były lub są cudowne. -
Reks,wyrwany z piekła,ZA TM..żegnaj aniołku.
inga.mm replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja umiem. A co? Proszę bardzo -
No proszę! znajdują się dobrzy ludzie. Tylko zdecydowanie za mało. Ja mam juz namierzonego kolejnego wyrzuconego psa, ale jest nieufna (sunia na bank) [B][I][COLOR=purple]zapraszam na bazarek z banerka[/COLOR][/I][/B]
-
BERNARDYNY- adopcje. Przekaż na bernardyny 1 % swojego podatku!
inga.mm replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='ANETTTA']9 lat jakie on ma szanse ??????tylko płakać kto pomoze zrobic mu ogłoszenia[/QUOTE] Może Fund. Bernardyn pomoże? -
z Palucha [IMG]http://foto.paluch.org.pl/011200721_mini.jpg[/IMG] ID: 0590/12 Gatunek: PIES Rasa: AMERICAN S Płeć: Samiec Wiek: 2 lat(a) Data przyjęcia: 06-03-2012
-
BERNARDYNY- adopcje. Przekaż na bernardyny 1 % swojego podatku!
inga.mm replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
z Palucha [IMG]http://foto.paluch.org.pl/011200726_mini.jpg[/IMG] ID: 0594/12 Gatunek: PIES Rasa: BERNARDYN Płeć: Samiec Wiek: 9 lat(a) Data przyjęcia: 07-03-2012 -
Żegnaj mój kochany staruszku :( [*]
inga.mm replied to Martika&Aischa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Żegnamy Cię, Staruszku. Odpoczywaj spokojny -
Reks,wyrwany z piekła,ZA TM..żegnaj aniołku.
inga.mm replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wreszcie znalazłam czas, żeby przebiec przez watek. Ręce opadają. Niestety, nie jest to pierwszy raz gdy tzw. dom stały daje dupy. Specjalnie napisałam wulgarnie, bo jest zrozumiała sytuacja, gdy ktoś informuje wcześniej, że coś sie zmieniło lub opieka go przerasta, ale nie wywala zwierzaka lub nie pozostawia tak sobie. Ech, łatwiej jest wierzyć zwierzętom niż ludziom. U mnie dt zajęte, ale widzę, że dobrzy ludzie dają mu schronienie. Biedulek, stracił już poczucie bezpieczeństwa. -
Bella i jej niesamowita metamorfoza - wreszcie w kochającym domu !!!!!
inga.mm replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
dziwne, bo taki pies powinien uwielbiac spacery. Może ma jakies problemy dysplatyczne? -
Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny
inga.mm replied to LadyS's topic in Yorkshire terrier
na Paluchu [IMG]http://foto.paluch.org.pl/011200679_mini.jpg[/IMG] ID: 0557/12 Gatunek: PIES Rasa: YORKSHIRE Płeć: Samica Wiek: 9 lat(a) Data przyjęcia: 02-03-2012- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
cudo na Paluchu [IMG]http://foto.paluch.org.pl/011200706_mini.jpg[/IMG] ID: 0580/12/P Gatunek: PIES Rasa: HUSKY Płeć: Samica Waga: 3kg Wiek: 0 lat(a) Data przyjęcia: 04-03-2012 [IMG]http://foto.paluch.org.pl/011200670_mini.jpg[/IMG] ID: 0548/12 Gatunek: PIES Rasa: HUSKY Płeć: Samica Waga: 23kg Wiek: 5 lat(a) Data przyjęcia: 01-03-2012
-
na Paluchu [IMG]http://foto.paluch.org.pl/011200704_mini.jpg[/IMG] ID: 0578/12/P Gatunek: PIES Rasa: OWCZAREK N Płeć: Samica Wiek: 10 lat(a) Data przyjęcia: 04-03-2012 [IMG]http://foto.paluch.org.pl/011200693_mini.jpg[/IMG] ID: 0567/12 Gatunek: PIES Rasa: MIESZANIEC Płeć: Samiec Waga: 28kg Wiek: 9 lat(a) Data przyjęcia: 04-03-2012 [IMG]http://foto.paluch.org.pl/011200669_mini.jpg[/IMG] ID: 0547/12 Gatunek: PIES Rasa: OWCZAREK N Płeć: Samiec Waga: 30kg Wiek: 3 lat(a) Data przyjęcia: 01-03-2012
-
LEGITEK błaga o pomoc!!!Szukam chociaż DT....
inga.mm replied to niunia448's topic in Już w nowym domu
co za zdjęcie! Fantastyczne. -
Campari sunia zabrana od czarodziejki za TM
inga.mm replied to czarna anda's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jeśli jest wyadoptowana, to można zbierac datki, ale nie bazarkowe. Składki jako darowizny dobrowolne - proszę bardzo. Do woli. -
Campari sunia zabrana od czarodziejki za TM
inga.mm replied to czarna anda's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O ile wiem, a raczej jestem pewna,, na psa ze schroniska państwowego nie można zbierać pieniędzy, dopóki jest formalnie przypisany do tego schronu. Trzeba uważać na takie niuanse.