Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. [quote name='masuimi33']dziękuję wyślę konto na pw-jeszcze raz bardzo dziękuję Iwonko, Pani od ds powiedziała, że napewno "coś" dorzuci...no zobaczymy....[/QUOTE] ooo, wreszcie doszłam o co chodzi w pw. Już nie musisz pisać. Myśłałam, że zgubiłam jakiś bazarek. zaraz się przeleję, żeby na jutro pieniądz był.
  2. dorzuce 10 zł, tylko poprosze konto na pw, bo sie troche zakręciłam
  3. co u ślicznej? Jak myślicie, czy książkami ekonomicznymi np. do finansów czy msg dałoby radę coś zarobić?
  4. wielka szkoda, ze jednak trzeba szukac domu. Miałam cicha nadzieje, ze go pokochaja na stale.
  5. Ja dziś zaglądałam, ale nie wpisywałam się, bo chcialam ogarnąć jak najszybciej wysyłki, żeby już pieniążki płynęły
  6. Moja Tośka też powinna pojechać na radioterapię, ale mnie nie stać na to. Na dodatek ponieważ ją zaadoptowałam, nawet nie mogę na nią zarabiać. Podobno jest to koszt ok. 12 tys. w zależności jak stoi euro. Tyle wiem, orientacyjnie, od dr Ostrzeszewicz z SGGW.
  7. [quote name='Ajula']Horacy był w tiwi i jego Pan też świetnie wypadliście :)[/QUOTE] poproszę linkę do tego tiwi
  8. [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/7643/dsc05202qy.jpg[/IMG] [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/9848/dsc05203.jpg[/IMG] [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/5075/dsc05207q.jpg[/IMG] [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/5685/dsc05208fw.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/3779/dsc05195g.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/9716/dsc05196pk.jpg[/IMG] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/2144/dsc05200j.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/1726/dsc05204y.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/7068/dsc05191g.jpg[/IMG] [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/4964/dsc05192ht.jpg[/IMG] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/5279/dsc05193xx.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/4504/dsc05194bz.jpg[/IMG] [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/3088/dsc05201e.jpg[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/%3Cimg%20src=%22http://img849.imageshack.us/img849/7068/dsc05191g.jpg%22%20alt=%22Image%20Hosted%20by%20ImageShack.us%22/%3E%3Cbr/%3EBy%20%3Ca%20target=%22_new%22%20href=%22http://profile.imageshack.us/user/inga_mm%22%3Einga_mm%3C/a%3E%20at%202011-05-20[/IMG]
  11. [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/2482/dsc05185g.jpg[/IMG] [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/1238/dsc05187t.jpg[/IMG] [IMG]http://img560.imageshack.us/img560/7700/dsc05188h.jpg[/IMG] [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/1004/dsc05189j.jpg[/IMG] [IMG]http://img863.imageshack.us/img863/710/dsc05190p.jpg[/IMG]
  12. Troche wypadłam z tematu. Czy moge na skróty dowiedzieć sie co domkiem u Teresy Borcz? Czy to nadal aktualne?
  13. Rozmawiałam rano z nowa Mamą Smolisi. Zasnęła na piernaciuku w salonie. Troszke w nocy popłakiwała, ale po przeniesieniu do sypialni, zasnęła smacznie. Pan Tata ma się ewentualnie wpisać, bo bardzo namawiałam na osobiste zdawanie relacji z rozwoju sytuacji. Jakoś mi pusto było w wyrku. Smoliczek zawsze wtulał się we mnie, a teraz jakoś tak dziwnie ...
  14. Czy ten psiun tam jeszcze jest? Czy jest szansa, żeby mógł mieszkac w mieszkaniu z psami i kotami?
  15. eee, to istotne. Bo wcześniej wejście tam było stresem. Teraz juz spokojnie.
  16. okazuje się, że sa jeszcze ludzie wielkiego serca. mały miał niesamowite szczęście. Oby tak dalej
  17. jeśli dziewczynka była skrzywdzona, a do tego ma guzy, to pewnie jest rozdrażniona.
  18. śliczna wredotka. Ona pewnie nie lubi być na rękach, bo moze boleśnie uciskaja ją guzy. Gdy ułoży sie sama, jest lepiej, bo od niej zależy pozycja ciała.
  19. Nie wiem, czy to ja powinnam przekazać tę wiadomość, ale widzę, ze malibo gdzies ląfruje chyba. Smolinka jutro wieczorem jedzie do nowego domku. Nie wyobrażam sobie, zeby nie był stałym. Ona jest taka fajna, trochę psotna, wielki pieszczoch, robi smieszne miny. Nie możliwe, zeby teraz miało sie nie udać.
  20. rozbudzają się we mnie mordercze skłonności, gdy widzę takie rzeczy. Idę spać. Dzisiejszy dzień był do d....
  21. co? jakim rozliczeniu??? ja tylko zdjecia zobaczylam i mnie trafiło.
×
×
  • Create New...