-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Ja nawalam. Nie moge być o 15-tej. W ogóle dziś nie mogę być. Wyślę paczkę sama do EMIRa -
A Guinnessa zlokalizowałaś? Kurde-mol, ja nawet w łykendy zasuwam służbowo, żeby utrzymać mój inwentarz
- 715 replies
-
- dom
- domek stały
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='Noemi1']Ingo, ale Twoje dziecko przynajmniej tak półdoopkiem tam leży i skromniutko :) A moje porozwalane jak u siebie... Teraz obie leżą grzecznie jedna naswoim posłaniu, a druga na podłodze pod moimi nogami, ale to chyba wina temperatury :)[/QUOTE] eee, to tylko takie ujęcie. rozwala się wszędzie, gdzie się da i usiłuje zdominować towarzystwo. Niestety, muszę się w to włączać, bo jej skłonność do dominacji źle rokuje na przyszłość.
- 715 replies
-
- dom
- domek stały
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
[quote name='ANETTTA'][B] ale to kropla w morzu przy tym leczeniu niestety [/B][/QUOTE] wiem, ale ponad dwa tysiące w tym momencie to już trampolina do decyzji, a nie ważenie każdego grosza i wybieranie między tym co potrzebne i tym co potrzebne też. -
Amstaffka z dzieciakiem wychodzi???? Czy tych rodziców rozum opuścił, czy jeszcze nie zagościł w ich pustych mózgownicach???
-
Prosimy o dobre wieści i może jakieś fotki?
-
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
dobrze, że dziewczynka ma zabezpieczenie finansowe. Łatwiej podejmować decyzje, gdy pieniądze są do dyspozycji -
Auto ma klimatyzację, więc odpada problem gorąca, ale pies w takim stanie nie powinien być wychładzany. Wiem co mówię, ponieważ przywróciłam do życia kota, który nie żył przez prawie 10 minut i wiem jak zajmować się takimi przypadkami. Jednak w czasie jazdy z tak ciężkim przypadkiem, kierowca MUSI mieć kogoś jeszcze do pomocy. Co do przyzwyczajenia: owszem, zmiana nie będzie miła, jednak trzeba rozważyć, czy lepsza opieka całodobowa, czy przyzwyczajenie do jednego człowieka. Kurczaka można ugotować, zmiksować, zamrozić i rozmrażać według potrzeby. W mojej weterynarii lekarki gotują kurczaka dla kotów na dożywociu. W przypadku podejrzenia ropomacicza usg jest niezbędne niezależnie od stanu ogólnego. Tym bardziej, że usg jest badaniem bezinwazyjnym. Czy mru cos więcej powiedziała na temat możliwości opieki w lecznicy w Magdalence?
-
[quote name='KrystynaS']Jak dobrze inga.mm, że możesz pomóc w transporcie :multi: Ktoś dał propozycję założenia pampersa Ulence, myślę że to świetny pomysł. Mogła by bez problemu leżeć na kołderce bez obawy, że zmoczy. I zmieniać pampersy w miarę potrzeby. Nie jest problemem zabezpieczenie przed siusianiem, tylko zapewnienie opieki psu na czas przejazdu, bo pies jest w ciężkim stanie. Jednak jak na razie nikt nie kontaktował sie ze mną w sprawie przewozu Uleny, a ja mam różne zobowiązania, które poprzesuwałabym, gdybym cokolwiek wiedziała. W takiej sytuacji wątpliwe jest, aby przewóz doszedł do skutku, bo jak dla mnie to jest niepoważne, żeby przez 11 godzin nikt nie skontaktował się w tej sprawie, a przynajmniej nie odpisał. Wyglada na to, że osoby nie majace możliwości decyzyjnych coś zorganizowały na siłę. Osoby decyzyjne nie są zainteresowane. Pytałam o dość grubą kołdrę wełnianą, którą zorganizowałam specjalnie dla Uleny, bo tak wychudzony pies powinien mieć zapewnione ciepło nawet w takie upały. Pytanie było wczoraj - do dziś nie ma odpowiedzi, a przecież są inne psy potrzebujące pomocy. Coś tu nie gra
-
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Ja jestem chętna, ale musze wiedzieć co dać? Są inne psy w potrzebie, którym też chcę przekazać różne rzeczy. -
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
ktoś proponował pytać w lecznicach; jestem pewna,że tej suki nigdy żaden wet nie widzial na oczy! [RIGHT]emir[/RIGHT] nie chodzi tylko o wetów, ale również klientów weterynarii. swoją drogą, jeśli ktoś widział stan suni, to przez swoje zaniechanie, jest tak samo winien jak ten, który do tego doprowadził -
Moje dekadenckie dziecko [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/7694/26082011397.jpg[/IMG] Też nie przejmuje się nadmiernie zakazami.
- 715 replies
-
- dom
- domek stały
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Uważam, że jest bardzo dobrym pomysłem szukanie właściciela w rejonie, choć nie jest to pewne, że pochodzi z okolicy. Uważam, że powinno się też rozesłać zdjęcia do lecznic -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
inga.mm replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
może zmienić nieco tytuł, bo straszy? -
[quote name='andegawenka']Nie o wygląd mi chodzi tylko o nastepne cierpienie, tym razem koniecznie ale zawsze to ból...[/QUOTE] aaa, to pardon. Nie zrozumiałam idei wypowiedzi
-
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
ok. czekam na wiadomość co i kiedy, bo gdzie - to juz ustalone -
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
[quote name='ANETTTA']musicie sie dogadac [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]dagsam[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=17518165#post17518165"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] dziekuje :smile: jesli bedzie taka mozliwosc to w pon tam pojedziemy, moze ktos z wawy bedzie mial do przekazania dary to mozemy od razu zabrac, zeby juz nie wydawac pieniedzy na wysylke..[/QUOTE] Widziałam ten wpis, teraz proszę o konkrety -
[quote name='andegawenka']Brzmi okropnie:shake:[/QUOTE] wręcz odwrotnie! brzmi świetnie, bo Piracik będzie atrakcyjniejszy. Wielu ludziom przeszkadzają okaleczenia, szczególnie tak drastyczne.