-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
Po prostu brak mi słów, za to łez mi nie brakuje.......... Śpij spokojnie umęczony Aniołku, teraz nie dosięgnie Cie ból zadawany przez rodzaj ludzki. Jeśli będę miała jakąkolwiek możliwość dowiedzieć się kto ją zabił, chyba zrobię mu to samo. Dziewczyny Astaroth, tusinka i tripti, trzymajcie się, bo to największy ból dla Was.
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
inga.mm replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Miałam pod opieką 3 niewidome psy .Lepiej sprawdziły się zwykłe smycze, bo łatwiej sterować niewidomym psem. Nie mówiąc o tym ,że jak automat wypadnie z rąk to biedny pies uciela w popłochu przed hałasem i czasem może być trudno dogonić. Ona i tak na razie nie pobiega, bo teraz nie widzi ,a po operacji oczu spacery muszą być spokojne.[/QUOTE] I tu zgadzam sie z Poker. Ten automat u mnie poniewierał się, bo spotkałam sie z moim własnym rozumem, wsadziłam go na miejsce i przestałam uzywać automatów. Jednak, jesli jest przynajmniej przejściowa potrzeba uzycia smyczy automatycznej i ją znajde, przekażę z przyjemnością. Jasza i Jaaga, ile jeszcze długu zostało po Opieńku? -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
inga.mm replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']Dziękuję Ingo![/QUOTE] Na razie jeszcze nie ma za co, bo muszę poszukać. -
Haliza, czym był leczony psiak? Jestem żywo zainteresowana, bo Tośka ma nawracającą pałeczkę i dusi sie biedulka
-
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
inga.mm replied to suślik's topic in Już w nowym domu
wpadam na chwile i troszkę polepsza mi sie humor. Może ten szpitalny to Alex? oby, oby, oby... Nie będę dziś miała czasu, więc raczej nie bede pisała, ale przynajmniej podejrzę Niedowiarkom mówimy stanowcze NIE! Przecież mogą pomoc, a nie prowadzić działań dywersyjnych. Byłam na wątku bielskich psów i jest tam spore towarzystwo, ale mam wrażenie, że skupiają się wokół jednej osoby. Wiele tam nienawiści, nie służącej niczemu dobremu.- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
inga.mm replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza'][B] -czy ktoś chciałby podarowac Duni smycz automatyczną? Może być używana.... [/QUOTE] miałam automat, poszukam po południu -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
inga.mm replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
dzieweczki, zmieńcie temat, plizzz. Straszliwie straszy -
To poprosimy o delikatne przekazy. Tyle ile można, bez szkody dla postępowania
-
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
inga.mm replied to suślik's topic in Już w nowym domu
no to powodzenia. Tak zastanawiam się, czy ktoś nie zwinął psa i teraz śmieje sie w kułak z Waszch/naszych poczynań?- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
[quote name='Figanna']co z właścicielką? jakieś konsekwencje?[/QUOTE] No właśnie! Juz wczoraj miałam zapytać czy pobrzęcha już przyduszona prawnie?
-
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
inga.mm replied to suślik's topic in Już w nowym domu
czyli we dwie będziecie zapylać? A gdzie to towarzystwo, które odsądziło Cię od czci i wiary? Nie pomoże? Jolasku, dzięki, że pomagasz suślikowi- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
[quote name='haliza']Ja miałam kiedyś pałeczkę ropy błękitnej u triera, leczenie trwało około miesiąca ale wyleczone i nigdy nie wróciło :p[/QUOTE] to jakoś wyjątkowo szybko, bo to świństwo jest praktycznie nie wyleczalne. Zaleczalne - tak.
-
[quote name='MaDi']Nie ma ani dobrych wieści ani zdjęć;) Wszystko po staremu:diabloti:[/QUOTE] Jak to nie ma dobrych wieści??? Coś się złego się dzieje? Czy kompletny zastój?
-
[quote name='MaDi']Nawet nie śmiałam proponować;) Ten dom tymczasowy jednak nie dojdzie do skutku, wypatrzyli najmniejszą sunie a ja nie dam rady pokryć kosztów ew. leczenia jej w Warszawie. Kto pomoże w ogłoszeniach? Mam fajne zdjęcia:cool3:[/QUOTE] Tak kombinowałam, że po wyjściu Maciejki do domu stałego, coś bym podebrała Ci na dt, ale mam kaszanę w okolicach Wilgi.
-
Potrącony Kornel w gipsie po operacji - beagle - MA DOM
inga.mm replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
No to pokazał Ci kto tu rządzi, jeśli chcesz kłuć mu doopsko -
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
inga.mm replied to suślik's topic in Już w nowym domu
jak dzisiejsze plakatowanie? Jakieś odzewy? Może lecznice coś wiedzą? Albo sugerują? Spotkałaś jakąś życzliwą duszę, która chciałaby pomóc Ci w rozwieszaniu? W ogóle, gdzie są dziewczyny z Bielska? Przecież suślik ostatnio chyba sama tam na miejscu próbuje coś zdziałać. Chyba, że kogoś i coś przeoczyłam.- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Potrącony Kornel w gipsie po operacji - beagle - MA DOM
inga.mm replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
łał, boliiii.... -
nie wiem jak obecnie wygląda sytuacja z krwią dla Uleny. Znam weta, który ma coś wspólnego z krwiodawstwem, tylko nie wiem jak ugryźć temat, bo zbyt wiele osób wtrącających się może narobić zamieszania Teraz jadę do dr Garncarz, ale powinnam być ok. 20.30. Prosiłabym o wiadomość czy mam pytać o jakieś konkrety. Nie chciałabym namieszać wyrywając się przed szereg.
-
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
inga.mm replied to ifka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Evelin']To może chcesz coś konkretnego dla bielskich psiaków zrobić??? Oprócz wymadzrzania się na maksa-jak to masz w zwyczaju??? Może dołożysz się do transportu Michasia, albo ten drugi- sześciopsowy??? A może wolisz je zawieźć??? Dla mnie żenujące jest to,że nie można opisać własnych odczuć..Pipi napisała- i jazda.... Doris dokarmiała sukę 2 LATA !!!! Pipi uczestniczyła w łapance- nie jeden RAZ... I co nawet nie mogą napisać o tym co czują???[/QUOTE] Przynajmniej mądrze sie wymądrzam. Nie jojczę. Nie skamlę. Ile pieniędzy dałam, a ile zarobiłam na zwierzęta, to tylko ja wiem. Ilu pomogłam - nie dowiesz sie nigdy. I pewnie nigdy nie będziesz w stanie dorównać mi. Weszłam tu, żeby cos zaproponować. Propozycja nieaktualna. -
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
U mnie diagnostyka była bardzo trafna, w odróżnieniu od leczenia. -
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
inga.mm replied to ifka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Evelin']Inga.mm chce mi się powiedzieć..sp....adaj,albo jeszcze gorzej! Pojedź do Pipi i zobacz..co robi,jak mieszka...Wtedy przestaniesz chrzanić głupoty o pomnikach... Proponuję skończyć temat, dla jednych niezrozumiały,dla drugich bardzo bolesny..... Tak jest i koniec, Zacznę od dobrych wieści: -pies z rejonu Bielska Podlaskiego -niejaki Michaś jedzie jutro do DT do Lublina...Enia dzięki za pomoc,ale nie dam rady wsadzić 7 psa do samochodu...nie jadę sama,minimum bezpieczeństwa musi być zachowane... -pojutrze- 4 szczeniaczki z Mulawicz jadą do Warszawy ( Maddalena wielkie dzięki!!!! I Michaś i szczeniaki zyskają szansę na zycie!!!!).....Elza z Hodyszewa, i Bonka od Enii jadą do Warszawy... Firma świadcząca usługi transportowe-Evelin Taxi :) Firma jest fajna,bo wiarygodna-ale cała reszta odbywa się za pośrednictwem Pipi..Psy złapane,przetrzymane ,dowiezione... Przeczytaj sobie to Inga.mm i przemyśl.. Masz cos konkretnego do zaoferowania-to ok... Jak nie-przeczytaj pierwsze zdanie tego postu. Sobie pomnik wystaw-powodzenia.[/QUOTE] Evelin, niestety, dzięki takim jak Ty niedobrze sie robi na dogo. Chamstwem mnie nie przestraszysz. Jakoś, wyjatkowo szybko, załapałaś o kogo chodzi czyli nie jestem odosobniona w swoim osądzie. Ja sobie pomników nie stawiam i nie muszę, bo to co robię, nie robię z pompą ani dla fanfarów tylko dla psów lub kotów. Czasem jeży. Zdarzyła sie też sarna. Ooo, widzę, że fanfarowanie jest zaraźliwe. Nie użalam się nad sobą i to w sposób pretensjonalny. Nie czuć w tutejszym użalaniu nadmiernej szczerości. Za to "A moze pokazac Ci te dwa nieszczescia w trumience? ktorym nie dane bylo przezyc, choc mialy wspaniala matke, ktora niestety nie potrafila ich obronic i ktore odeszly, bo musialy swiat zbawic." jest godne literackiej nagrody Nobla. W tym "potoku łez" ginie idea pomagania zwierzętom. Faktycznie, na tym watku nie mam co robić, chyba że będe przyklaskiwać co niektórym i podbudowywać ich ego. -
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
inga.mm replied to suślik's topic in Już w nowym domu
W razie czego koszt ogłoszenia trzeba będzie z jakiegoś bazarku pokryć- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with: