-
Posts
6015 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mama_Alfika
-
ALASKA-zjawiskowo piękna WRAK psa-OFIARA człowieka MA DOM
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Super wiesci :) -
Sari maleńka dziewczynka uratowana z olkuskiego piekła...
mama_Alfika replied to ewu's topic in Już w nowym domu
i ja zaglądam do dziewczynki, mam nadzieję, że ma się dobrze -
ALASKA-zjawiskowo piękna WRAK psa-OFIARA człowieka MA DOM
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='eliza_sk']Mamy wojnę o Alaskę ... Bielsko-Biała vs ok. Krakowa vs Kraków ...[/QUOTE] No proszę :) Ty to masz jednak szczęśliwą rękę :) -
Sari maleńka dziewczynka uratowana z olkuskiego piekła...
mama_Alfika replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Popłakałam się ... Jest taka podobna do mojego Kacperka, który już za TM ... Zapiszę sobie maleńką -
[quote name='togaa']Bardzo, bardzo dziękujemy [B]Nikuniu[/B] !!!! Ogromnie !!!!! [B]Ja juz czasem upadam na duchu i bez Waszego wsparcia to nie wiem co by było...????[/B] Ten psiaczek ma 2 lata. Niewielki,z 7 kg. [B]Pełna głuchota, popsuty siusiak . [/B] Dziecko przyszło do mnie prosić o ratunek dla niego..Matka chce psa uspić. Co ja mam zrobić, jak pomóc przy tylu długach? Tylko nie piszcie proszę że nie może uśpic itp... Grożba jest niestety jak najbardziej realna, nie chcę zdradzać szczegółów. [URL]http://img59.imageshack.us/img59/3113/uu5b.jpg[/URL] [/QUOTE] Chyba nie wolno uśpić zdrowego psa ... Jaki weterynarz się tego podejmie ? Czy głuchego dziecka też by się mama pozbyła ? :cool3: Edit: A co jest nie tak z jego siusiaczkiem ?
-
Zapraszam na bazarek dla SBM. Jeszcze nie wszystko gotowe, ale kupujący wparowali i nie zdążyłam wykończyć fantów hand made :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244447-Dla-mamy-i-dziecka-na-SBM-z-%C5%BBywca-do-28-06-godz-22"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244447-Dla-mamy-i-dziecka-na-SBM-z-%C5%BBywca-do-28-06-godz-22[/URL]
-
[quote name='togaa']Specjalne podziękowania dla [B]Mamy_Alfika ![/B]!!!:loveu::loveu::loveu: Dzięki [B]Je[/B]j staraniom , nasz tymczasowicz [B]Bosch [/B]zamieszkał w[B] Krakowie[/B] u pani [B]Steni [/B], gdzie mu się zapewne w kosmatej główce przewróci od dobrobytu, nadmiaru uwagi i miłości ! Oby reszta naszych kotów znalazła równie cudowne domki !!!! [/QUOTE] Kiciuś się aklimatyzuje :) Najgorsze podobno były dwie pierwsze noce, kiedy poznawał swoje nowe kąty i dziewczyny (Stenia i jej siostrzenica) miały całonocne czuwanie :p
-
Kosmate cudo , Deborah już rozpieszczana w nowym domku !
mama_Alfika replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Cudna jest :) -
ODLOTOWA babcia Nala - torpeda w wersji MIKRO-6 kg psa MA DOM
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Słodka jest :) -
DoPi sorki, miałam się wpisać na wątku dziewczynki, ale tak się zaaferowałam odnalezieniem Korka, że o bożym świecie zapomniałam :oops: Birma śliczna, pełna gracji. Prawdziwa dama. Tydzień temu zalękniona, ale czytam, że się nieźle rozkręca. Jakbyś potrzebowała dla niej butów do gryzienia, to daj znać, coś wyszukam :diabloti::evil_lol:
-
Korek ZŁAPANY!! Dziękuję wszystkim którzy pomagali szukać!!!
mama_Alfika replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Dostałam dziś odpowiedź na moją prośbę o wycenę ogłoszenia w telewizji miejskiej. Szczęściem Korek się znalazł, ale może na przyszłość warto wiedzieć: czas emisji 5 dni liczba pojazdów - 83 tramwaje czas ogłoszenia 15s liczba emisji dziennie - 12 w każdym pojeździe cena 540 zł +VAT -
Korek ZŁAPANY!! Dziękuję wszystkim którzy pomagali szukać!!!
mama_Alfika replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']Przeklejam inf z facebooka od synowej właściciela: Wszystko wydaje sie byc w porzadku. Pies juz calkowicie uspokoil, zaczyna szczekac na gosci, co jest dobrym objawem. Jak zwykle nie odstepuje tesciowej na krok. Teraz juz pol dnia odsypia. Pozdrawiam![/QUOTE] Teraz bezpieczny w domciu, to wreszcie się biduś wyśpi. -
Korek ZŁAPANY!! Dziękuję wszystkim którzy pomagali szukać!!!
mama_Alfika replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']a co z tym wyjazdem właścicieli na Wegry?[/QUOTE] No właśnie, z kim zostanie Koruś ? -
Korek ZŁAPANY!! Dziękuję wszystkim którzy pomagali szukać!!!
mama_Alfika replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']jest jest jest!!!!! złapany!!!!! nie znam szczegółów bośmy się z DoPi popłakały - Ona biedna na działce siedzi, wiec jak dostała tel. że ktoś go widział to zadzwoniła do Amigi i do ludzi którym zwiał i to im się udało - najpierw uciekł od pana ale w końcu się udało o boże idę się upić :sweetCyb::cunao::drink1::cunao::drinking:[/QUOTE] Tak, dostałam sms-a od Malgoski :multi: