Jump to content
Dogomania

mama_Alfika

Members
  • Posts

    6015
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mama_Alfika

  1. i ja zaglądam do dziewczynki, mam nadzieję, że ma się dobrze
  2. [quote name='eliza_sk']Mamy wojnę o Alaskę ... Bielsko-Biała vs ok. Krakowa vs Kraków ...[/QUOTE] No proszę :) Ty to masz jednak szczęśliwą rękę :)
  3. Czytam, że dziewczynka sprawna, bardzo się cieszę :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244621"]Tutaj[/URL] metamorfoza podobnej bidy - nie do poznania :)
  4. No teraz to mam serce złamane :placz::placz::placz:
  5. Na fotce jest taki spokojny, ufny. Słodki dzieciaczek
  6. Pewnie nawet nie jest zaszczepiony. Sama bym go wzięła, ale sąsiedzi już moich dwóch mają dosyć :-( "Pani psy znowu dzisiaj szczekały". Pijaństwa i awantury jakoś im nie przeszkadzaja :cool3:
  7. Popłakałam się ... Jest taka podobna do mojego Kacperka, który już za TM ... Zapiszę sobie maleńką
  8. Nikt ich nie sprawdza, wydając kolejne psy ? Czy temu pieskowi nie można zrobić operacji, która poprawi mu ten defekt siusiania na brzuszek ?
  9. [quote name='togaa']Bardzo, bardzo dziękujemy [B]Nikuniu[/B] !!!! Ogromnie !!!!! [B]Ja juz czasem upadam na duchu i bez Waszego wsparcia to nie wiem co by było...????[/B] Ten psiaczek ma 2 lata. Niewielki,z 7 kg. [B]Pełna głuchota, popsuty siusiak . [/B] Dziecko przyszło do mnie prosić o ratunek dla niego..Matka chce psa uspić. Co ja mam zrobić, jak pomóc przy tylu długach? Tylko nie piszcie proszę że nie może uśpic itp... Grożba jest niestety jak najbardziej realna, nie chcę zdradzać szczegółów. [URL]http://img59.imageshack.us/img59/3113/uu5b.jpg[/URL] [/QUOTE] Chyba nie wolno uśpić zdrowego psa ... Jaki weterynarz się tego podejmie ? Czy głuchego dziecka też by się mama pozbyła ? :cool3: Edit: A co jest nie tak z jego siusiaczkiem ?
  10. Zapraszam na bazarek dla SBM. Jeszcze nie wszystko gotowe, ale kupujący wparowali i nie zdążyłam wykończyć fantów hand made :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244447-Dla-mamy-i-dziecka-na-SBM-z-%C5%BBywca-do-28-06-godz-22"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244447-Dla-mamy-i-dziecka-na-SBM-z-%C5%BBywca-do-28-06-godz-22[/URL]
  11. [quote name='togaa']Specjalne podziękowania dla [B]Mamy_Alfika ![/B]!!!:loveu::loveu::loveu: Dzięki [B]Je[/B]j staraniom , nasz tymczasowicz [B]Bosch [/B]zamieszkał w[B] Krakowie[/B] u pani [B]Steni [/B], gdzie mu się zapewne w kosmatej główce przewróci od dobrobytu, nadmiaru uwagi i miłości ! Oby reszta naszych kotów znalazła równie cudowne domki !!!! [/QUOTE] Kiciuś się aklimatyzuje :) Najgorsze podobno były dwie pierwsze noce, kiedy poznawał swoje nowe kąty i dziewczyny (Stenia i jej siostrzenica) miały całonocne czuwanie :p
  12. [quote name='eliza_sk']Ale to sunia ;)[/QUOTE] Nie wygląda na sunię, wygląda na hipisa :p
  13. DoPi sorki, miałam się wpisać na wątku dziewczynki, ale tak się zaaferowałam odnalezieniem Korka, że o bożym świecie zapomniałam :oops: Birma śliczna, pełna gracji. Prawdziwa dama. Tydzień temu zalękniona, ale czytam, że się nieźle rozkręca. Jakbyś potrzebowała dla niej butów do gryzienia, to daj znać, coś wyszukam :diabloti::evil_lol:
  14. Dostałam dziś odpowiedź na moją prośbę o wycenę ogłoszenia w telewizji miejskiej. Szczęściem Korek się znalazł, ale może na przyszłość warto wiedzieć: czas emisji 5 dni liczba pojazdów - 83 tramwaje czas ogłoszenia 15s liczba emisji dziennie - 12 w każdym pojeździe cena 540 zł +VAT
  15. [quote name='Malgoska']Przeklejam inf z facebooka od synowej właściciela: Wszystko wydaje sie byc w porzadku. Pies juz calkowicie uspokoil, zaczyna szczekac na gosci, co jest dobrym objawem. Jak zwykle nie odstepuje tesciowej na krok. Teraz juz pol dnia odsypia. Pozdrawiam![/QUOTE] Teraz bezpieczny w domciu, to wreszcie się biduś wyśpi.
  16. [quote name='Malgoska']a co z tym wyjazdem właścicieli na Wegry?[/QUOTE] No właśnie, z kim zostanie Koruś ?
  17. [quote name='malawaszka']jest jest jest!!!!! złapany!!!!! nie znam szczegółów bośmy się z DoPi popłakały - Ona biedna na działce siedzi, wiec jak dostała tel. że ktoś go widział to zadzwoniła do Amigi i do ludzi którym zwiał i to im się udało - najpierw uciekł od pana ale w końcu się udało o boże idę się upić :sweetCyb::cunao::drink1::cunao::drinking:[/QUOTE] Tak, dostałam sms-a od Malgoski :multi:
×
×
  • Create New...