Jump to content
Dogomania

mama_Alfika

Members
  • Posts

    6015
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mama_Alfika

  1. [quote name='Malgoska']nikt tu już nie zagląda.... Korek podobno był widziany w okolicach ul Wislickiej, w tym tygodniu wieczorem (niestety nie wiadomo kiedy dokładnie).[/QUOTE] Zaglądam. Wybierałam się dzisiaj na poszukiwania, ale mam małą kontuzję - źle stanęłam i potwornie boli mnie śródstopie. Mam nadzieję, że po okładach przejdzie. Jeśli tak, to jutro wyruszę na poszukiwania. Zwłaszcza, że mam przygotowaną kolejną pulę plakatów do rozwieszenia. Ciekawa jestem, czy na tej Wislickiej, to rzeczywiście był Korek ... A gdzie to wyczytałaś ? Edit: patrzyłam rano na te kamery, do których linka dałaś, ale nie wiem, jak to włączyć
  2. Ja dziś rano powiesiłam plakaty na os. Oświecenia w rejonie biedronki. Rozglądałam się uważnie i na osiedlu i wracając przez Dobrego Pasterza, Rondo Barei i Lublańską, ale Korcia nie było :shake:
  3. Jakbyście montowali jakąś ekipę do poszukiwań, to dajcie mi znać telefonicznie (Dorotka ma mój telefon), dołączę prosto z pracy. Na wszelki wypadek wezmę smycz ze sobą do pracy.
  4. [quote name='malawaszka'] no własnie nie ma z nimi wielkiego kontaktu... tylko mail do DoPi i potem odpowiedź na jej pytanie czy coś wiadomo - odpisali, ze nie mieli żadnych sygnałów...[/QUOTE] Nie rozumiem takiej bierności :shake: Kiedy byłam dzieckiem moi rodzice oddali na tydzień naszą sunię na wieś do znajomych, bo jechaliśmy na wczasy. Sunia uciekła. Przez dwa tygodnie, dzień w dzień jeździliśmy tam PKS-em (15 km) i przeczesywaliśmy wieś i teren wokół wsi w poszukiwaniu psiaka.
  5. [quote name='malawaszka']rany to cały czas są te same okolice... nie wiem czy mogę zadzwonić do DoPi bo miała uroczystość dzisiaj[/QUOTE] Własnie do niej zadzwoniłam, już wracają i jada tam z Łukaszem.
  6. Mój syn dostał taką informację na fb: "Hej! Wydaje mi się, że będąc dziś na spacerze z moją sunią widziałam go w okolicy ul. Promienistych poszedł w kierunku bitschana utykał na prawą przednią łapę" Edit: wyglada na to, że kręci się w pobliżu miejsca, gdzie uciekł. Nie mogę się dodzwonic do DoPi. Mogłabym tam z nia pojechac chocby zaraz.
  7. [quote name='malawaszka']na facebooku dziewczyna napisała: "Widziałam tego pieseczka w sobotę na Rondzie Barei, mało brakowało a wpadłby pod mój samochód Mam nadzieje, że się znajdzie!!!" :placz: gdzie to rondo jest? zresztą od soboty to on może być wszędzie[/QUOTE] W pobliżu Lublańskiej .... Niedaleko jest Multikino, park wodny, cmentarz batowicki. Duży ruch. Kurczę, w którą stronę pobiegł :-(:-(:-( Może gdzieś w kierunku trasy na Wa-wę, Kielce ?
  8. Wydrukuję plakat i porozwieszam w okolicznych lecznicach i sklepach zoologicznych (Wola Duchacka, Piaski) Znajoma ma sklep na Bora-Komorowskiego, też powiesi. Rozesłałam też info wśród znajomych z prośbą o rozpowszechnienie plakatu.
  9. Może jednak w tym parku gdzieś się schował ....
  10. Nie do wiary, jak można być tak pozbawionym wyobraźni :shake:
  11. Zrobiłam przelew z bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240373-Rozliczam-Zagubieni-gry-PC-modele-Ferrari-torby-m%C4%99skie-dla-SBM-z-%C5%BBywca"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240373-Rozliczam-Zagubieni-gry-PC-modele-Ferrari-torby-m%C4%99skie-dla-SBM-z-%C5%BBywca[/URL] Prośba o potwierdzenie na watku, jak kaska dotrze
  12. Śliczna jest :) I jak grzecznie pozuje bez smyczy
  13. [quote name='Nutusia']Niemożliwe, że te dwa aniołeczki taki sajgon urządziły. Baranek sam się z Wielkanocy wymiksował :)[/QUOTE] Też tak uważam :evil_lol: Maleństwa słodkie, grzeczne i większość czasu przesypiają, to niby kiedy miały to zrobić :loveu::razz: Biały usiłował wczoraj ugryźć swoje oblicze w lustrze :evil_lol:
  14. [INDENT] [SIZE=3]Zapraszam na bazarek dla SBM: [SIZE=3]autka, podusie, gry PC, filmy[/SIZE] [/SIZE] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-b3q_GDOkZok/UTNpkVrERBI/AAAAAAAACbo/6FLxElx5e3s/s640/SAM_1190.JPG[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240677-Autka-worek-do-przedszkola-podusie-gry-PC-dla-SBM-z-%C5%BBywca-d0-09-marca-godz-22-00"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...rca-godz-22-00[/URL] [/INDENT]
  15. Alfik tak nie robił. Za to musiałam wziąć urlop i całymi dniami trzymałam go na kolanach, bo jak był w kołnierzu to ranił sobie brzuszek próbując dostać się do rany.
  16. Zapraszam na bazarek dla SBM. Proszę o podrzucanie :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240373-Zagubieni-gry-PC-modele-Ferrari-torby-m%C4%99skie-dla-SBM-z-%C5%BBywca-do-2-marca-g-22-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240373-Zagubieni-gry-PC-modele-Ferrari-torby-m%C4%99skie-dla-SBM-z-%C5%BBywca-do-2-marca-g-22-00[/URL]
  17. Dobrze, że się znalazło. Mój Kacperek przez takie schowane jajeczko odszedł za TM. Tak go wet załatwił :( Mizianki dla Koreczka, a dla Ciebie DoPi dużo siły na nadchodzącą noc.
  18. [quote name='DoPi'] O matko, to tez bida, ale potrzebuje rady , bo Korcio dalej się boi mojego syna choc on z nim więcej czasu spędza. Dzisiaj wrócili ze spaceru(ja w pracy jezdem) i Łukasz rzekł, że ludzie patrza na niego dziwnie, bo idzie z psem, który ewidentnie sie go boi. Jaki wniosek wyciągają? no że młody sie znęca. :shake: Brzydko na niego patrzą oj brzydko[/QUOTE] Dorotka, a może Łukasz powinien więcej czasu spędzać z Korkiem w Twojej obecności. Jak siedziałyśmy razem to Korek w pewnym momencie zaczął mi okazywać zainteresowanie. Nieśmiałe to było i niepewne, ale jednak ... Jakby tak widział, że Łukasz mizia i bawi się z Maksem, i krzywdy nie robi, a Ty byś była w pobliżu, to może by się odważył na bliższy kontakt ...
  19. Co wieczór, kiedy moje psiaki bezceremonialnie ładują się do mojej pościeli, myślę, ile takich, niczemu niewinnych istotek, marznie na śniegu i mrozie :-(
  20. Zapytam jeszcze raz, czy Państwo przyślą fotki ?
  21. W weekend jestem z materacem dla małego, żeby na dechach spać nie musiał :shake: I te butelki do dna opróżnię, żeby się dzieciak nie struł :shake:. Niech tam będzie moja krzywda :diabloti:
  22. DoPi, wpraszam się z wizytą do nowego synka :) Już mam dwie uwagi: po pierwsze dziecko leży na twardym :mad:, po drugie w bliskim sąsiedztwie alkoholu :crazyeye:. Aż boję się pomyśleć, co mogę zastać na miejscu :diabloti:
×
×
  • Create New...