-
Posts
6015 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mama_Alfika
-
SZNAUCEROWATA młoda-ZŁAMANE 2 ŁAPY-jest DT-została Krakuską :)
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Śliczna jest :) -
MILVA - cudna MOLOSOWATA szczylówna - cudem uniknęła ŁAŃCUCHA !
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Słodka jest :loveu: -
JULKA - kochana JAMNISIOWATA, MIKRO sunia - ma swój DOMEK :)
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Super, a Turbo nie chciał jechać z Julką ? :diabloti: -
JULKA - kochana JAMNISIOWATA, MIKRO sunia - ma swój DOMEK :)
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Jest słodziutka, a zdjęcia super wyszły :) -
SZNAUCEROWATA młoda-ZŁAMANE 2 ŁAPY-jest DT-została Krakuską :)
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Zuzanka wygląda obłędnie :) -
3 SZCZENIAKI - porzucone w parku - WRESZCIE w nowych domach !
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na kolejny ceramiczny bazarek dla Jędrzejowa :smile: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/225168-Ceramika-artystyczna-na-SOZ-z-J%C4%99drzejowa-do-31.03-godz-22-00?p=18894811#post18894811"]http://www.dogomania.pl/threads/2251...1#post18894811[/URL] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-93yHw6ztHZc/T28tWBeiSXI/AAAAAAAABp0/DU1QXO0htVQ/s640/SAM_0860.JPG[/IMG] -
SZNAUCEROWATA młoda-ZŁAMANE 2 ŁAPY-jest DT-została Krakuską :)
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek dla Jędrzejowa :smile: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/225168-Ceramika-artystyczna-na-SOZ-z-J%C4%99drzejowa-do-31.03-godz-22-00?p=18894811#post18894811"]http://www.dogomania.pl/threads/2251...1#post18894811[/URL] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-93yHw6ztHZc/T28tWBeiSXI/AAAAAAAABp0/DU1QXO0htVQ/s640/SAM_0860.JPG[/IMG] -
3 SZCZENIAKI - porzucone w parku - WRESZCIE w nowych domach !
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek z ceramiką artystyczną dla Jędrzejowa [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224770-Ceramika-artystyczna-na-SOZ-z-J%C4%99drzejowa-do-24.03-godz-22-00?p=18847182#post18847182"]http://www.dogomania.pl/threads/2247...2#post18847182[/URL] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-mVEv91czJyI/T2S39hoXd_I/AAAAAAAABoQ/xwrEnxhrXNs/s640/SAM_0853.JPG[/IMG] -
SZNAUCEROWATA młoda-ZŁAMANE 2 ŁAPY-jest DT-została Krakuską :)
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek z ceramiką artystyczną dla Jędrzejowa [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224770-Ceramika-artystyczna-na-SOZ-z-J%C4%99drzejowa-do-24.03-godz-22-00?p=18847182#post18847182"]http://www.dogomania.pl/threads/2247...2#post18847182[/URL] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-mVEv91czJyI/T2S39hoXd_I/AAAAAAAABoQ/xwrEnxhrXNs/s640/SAM_0853.JPG[/IMG] -
3 SZCZENIAKI - porzucone w parku - WRESZCIE w nowych domach !
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Miło poczytać taka relację :) -
SZNAUCEROWATA młoda-ZŁAMANE 2 ŁAPY-jest DT-została Krakuską :)
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Super wieści :multi: -
3 SZCZENIAKI - porzucone w parku - WRESZCIE w nowych domach !
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='Roszpunka']To ja się wpraszam na kawusię i rogaliki. Koniecznie z Elizą, chcę sprawdzić, czy z tymi migrenami nie ściemnia :eviltong:[/QUOTE] No jasne :) -
3 SZCZENIAKI - porzucone w parku - WRESZCIE w nowych domach !
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='eliza_sk'] A ruskie pierogi będą ? [/QUOTE] Mogą być i ruskie :) -
3 SZCZENIAKI - porzucone w parku - WRESZCIE w nowych domach !
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='DoPi']Roszpunko!! to Elizka nie pije kawki rano??!!:crazyeye: to nie ma co doniej jechać w odwiedziny, bo pewnie nawet nie poczestuje:eviltong::cool3: jak ma niby te migreny:evil_lol:od zapchu:lol:[/QUOTE] Ale ja piję :) Do mnie przyjedźcie :) Upiekę rogaliki :) -
SZNAUCEROWATA młoda-ZŁAMANE 2 ŁAPY-jest DT-została Krakuską :)
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
U Zuzi też jakoś pusto ... -
3 SZCZENIAKI - porzucone w parku - WRESZCIE w nowych domach !
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Nie ma wieści o Joko ? -
3 SZCZENIAKI - porzucone w parku - WRESZCIE w nowych domach !
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Do jakiego by domu Joko nie trafiła, zawsze na początku będzie tęskniła. To żaden argument. Potrzeba czasu, cierpliwości, i.... miłości. Przeżywa stres związany ze zmianą otoczenia, więc reaguje warczeniem, próbuje się bronić. To nie agresja :shake:. Szkoda -
3 SZCZENIAKI - porzucone w parku - WRESZCIE w nowych domach !
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='eliza_sk']I zobaczcie, kto by pomyślał, została nasza wizualna faworytka Jaga. Szele i smyczkę zostawiliście im ? [B]Eveeeelka[/B] - nie wysyłałaś mi faktury od weta, prawda - to nie ja o czymś zapomniałam i nie zapłaciłam ? [B]Mall...[/B] - bardzo dziękuję Wam za tymczasowanie Jokusi, mam nadzieję, że bardzo nie rozrabiała i będziecie ją miło wspominać. Start nie był łatwy, ale nikt nie mógł tego przewidzieć - dlatego tym bardziej wielki ukłon. [B] DoPi [/B]- dziękuję za pilotowanie Joko i logistykę, bardzo dziękuję. [B]Mama_Alfika[/B] - dziękuję za wizytę u Joko :)[/QUOTE] Zawsze do usług :) -
3 SZCZENIAKI - porzucone w parku - WRESZCIE w nowych domach !
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='Roszpunka']To Joko ma zęby? :evil_lol: Żaden pies nie lubi, kiedy przerywa się mu drzemkę. A jeżeli w dodatku robi to ktoś obcy, to niestety szczerzenie kłów i warczenie może się pojawić - ze strachu. Początkowo lepiej pozwolić psu oswoić się z nową sytuacją i otoczeniem - zaczekać, aż zainicjuje kontakt, niż w gwałtowny sposób wymuszać interakcje. Tyle z mojego doświadczenia - trzymam kciuki za Joko i nowych Państwa, żeby głupot nie robili i zepsutego psa nam nie oddawali :p[/QUOTE] O to, to właśnie :) Duży może więcej, ale mały też może mieć swoje zdanie :) -
3 SZCZENIAKI - porzucone w parku - WRESZCIE w nowych domach !
mama_Alfika replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Musi być dobrze :)