Jump to content
Dogomania

mama_Alfika

Members
  • Posts

    6015
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mama_Alfika

  1. Super galeria :) Zaznaczę sobie i poczytam od początku :)
  2. "Spijamy" śmietankę :diabloti: (wylizujemy kubeczek). Niestety, nie udało mi się uchwycić dwóch pycholi w jednym kubeczku :evil_lol: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-KYcf2hNmpmo/T6Yfvln1eyI/AAAAAAAABqo/V33_YWn7_-w/s640/SAM_0903.JPG[/IMG]
  3. Super, a Turbo nie chciał jechać z Julką ? :diabloti:
  4. Jest słodziutka, a zdjęcia super wyszły :)
  5. Zapraszam na kolejny ceramiczny bazarek dla Jędrzejowa :smile: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/225168-Ceramika-artystyczna-na-SOZ-z-J%C4%99drzejowa-do-31.03-godz-22-00?p=18894811#post18894811"]http://www.dogomania.pl/threads/2251...1#post18894811[/URL] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-93yHw6ztHZc/T28tWBeiSXI/AAAAAAAABp0/DU1QXO0htVQ/s640/SAM_0860.JPG[/IMG]
  6. Zapraszam na bazarek dla Jędrzejowa :smile: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/225168-Ceramika-artystyczna-na-SOZ-z-J%C4%99drzejowa-do-31.03-godz-22-00?p=18894811#post18894811"]http://www.dogomania.pl/threads/2251...1#post18894811[/URL] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-93yHw6ztHZc/T28tWBeiSXI/AAAAAAAABp0/DU1QXO0htVQ/s640/SAM_0860.JPG[/IMG]
  7. Zapraszam na bazarek z ceramiką artystyczną dla Jędrzejowa [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224770-Ceramika-artystyczna-na-SOZ-z-J%C4%99drzejowa-do-24.03-godz-22-00?p=18847182#post18847182"]http://www.dogomania.pl/threads/2247...2#post18847182[/URL] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-mVEv91czJyI/T2S39hoXd_I/AAAAAAAABoQ/xwrEnxhrXNs/s640/SAM_0853.JPG[/IMG]
  8. Zapraszam na bazarek z ceramiką artystyczną dla Jędrzejowa [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224770-Ceramika-artystyczna-na-SOZ-z-J%C4%99drzejowa-do-24.03-godz-22-00?p=18847182#post18847182"]http://www.dogomania.pl/threads/2247...2#post18847182[/URL] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-mVEv91czJyI/T2S39hoXd_I/AAAAAAAABoQ/xwrEnxhrXNs/s640/SAM_0853.JPG[/IMG]
  9. [quote name='Roszpunka']To ja się wpraszam na kawusię i rogaliki. Koniecznie z Elizą, chcę sprawdzić, czy z tymi migrenami nie ściemnia :eviltong:[/QUOTE] No jasne :)
  10. [quote name='eliza_sk'] A ruskie pierogi będą ? [/QUOTE] Mogą być i ruskie :)
  11. [quote name='DoPi']Roszpunko!! to Elizka nie pije kawki rano??!!:crazyeye: to nie ma co doniej jechać w odwiedziny, bo pewnie nawet nie poczestuje:eviltong::cool3: jak ma niby te migreny:evil_lol:od zapchu:lol:[/QUOTE] Ale ja piję :) Do mnie przyjedźcie :) Upiekę rogaliki :)
  12. Do jakiego by domu Joko nie trafiła, zawsze na początku będzie tęskniła. To żaden argument. Potrzeba czasu, cierpliwości, i.... miłości. Przeżywa stres związany ze zmianą otoczenia, więc reaguje warczeniem, próbuje się bronić. To nie agresja :shake:. Szkoda
  13. [quote name='eliza_sk']I zobaczcie, kto by pomyślał, została nasza wizualna faworytka Jaga. Szele i smyczkę zostawiliście im ? [B]Eveeeelka[/B] - nie wysyłałaś mi faktury od weta, prawda - to nie ja o czymś zapomniałam i nie zapłaciłam ? [B]Mall...[/B] - bardzo dziękuję Wam za tymczasowanie Jokusi, mam nadzieję, że bardzo nie rozrabiała i będziecie ją miło wspominać. Start nie był łatwy, ale nikt nie mógł tego przewidzieć - dlatego tym bardziej wielki ukłon. [B] DoPi [/B]- dziękuję za pilotowanie Joko i logistykę, bardzo dziękuję. [B]Mama_Alfika[/B] - dziękuję za wizytę u Joko :)[/QUOTE] Zawsze do usług :)
  14. [quote name='Roszpunka']To Joko ma zęby? :evil_lol: Żaden pies nie lubi, kiedy przerywa się mu drzemkę. A jeżeli w dodatku robi to ktoś obcy, to niestety szczerzenie kłów i warczenie może się pojawić - ze strachu. Początkowo lepiej pozwolić psu oswoić się z nową sytuacją i otoczeniem - zaczekać, aż zainicjuje kontakt, niż w gwałtowny sposób wymuszać interakcje. Tyle z mojego doświadczenia - trzymam kciuki za Joko i nowych Państwa, żeby głupot nie robili i zepsutego psa nam nie oddawali :p[/QUOTE] O to, to właśnie :) Duży może więcej, ale mały też może mieć swoje zdanie :)
×
×
  • Create New...