-
Posts
1644 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agasz
-
dzisiaj wyszłam do apteki po nowe podkłady,nie było mnie ok pół godziny. kiedy wróciłam Lusia wyszła mi na powitanie i zamachała ogonkiem!!! gdy wychodzę z pokoju do kuchni lub łazienki to staje w dzrzwiach i skomleniem woła mnie z powrotem.ale jeszcze dużo w niej lęku a głaskanie tylko w łóżeczku poza nim się jeszcze boi i przemyka między nogami:-(
-
faktycznie Lusia robi postępy. już nawet nie korzysta ze swojego posłanka tylko leży na łóżeczku. cioteczka Mortes musi następny bazarek zrobić na większe łóżko bo z trzema psami na małym tapczaniku trzeba się nieźle nagimnastykować,żeby się zmieścić:evil_lol:. z czystością też jest super - od razu załapała do czego służy podkładzik w kuchni. apetyt też ma niezły! przytula się do mojej Zuzi i tak śpią. Maksia troszkę terroryzuje, ale on całkowicie ulega "pięknym paniom". pogłaskać też ją już mogę, zwłaszcza,kiedy jest w łóżeczku. dzisiaj nawet dała się pocałować w łebek. mam też za sobą już pierwszą próbę czesania - też po łebku.to tyle pierwszego raportu. odmeldowuję się i idę zarezerwować sobie miejsce na nocleg.:scared:
-
a ja,żeby dodać troszkę słonka napiszę,że wyniki Zuzi wyszły super. jest zdrowa, tylko troszkę dokuczają jej stawy zeżarte przez bakterie. zwłaszcza,że jest chłodno i wigotno na dworze. poza tym wszystko ok i wet jest nareszcie zadowolony!
-
witam. zaglądam do kociaka od jakigoś czasu, bo przyznam,że bardzo przypadł mi do serca. mam adoptowaną sunię, która od 2,5 roku choruje. objawy były sraszne - paraliż,atonia jelit,otwierające się rany powiększone węzły chłonne - sepsa! wet łapał się za głowę. nic nie działało,żadne leki. wtedy za radą dogomaniaczki na własne ryzyko spróbowałam srebra koloidalnego. i stał się cud! powoli wszystko się cofnęło. dziś zuzia jest już prawie zdrowa, wyniki ma w normie i tylko stawy zjedzone przez bakterie dają o sobie znać. dawałam jej tego srebra do picia po 5ml dziennie. w sumie wypiła 2 butelki po 300ml. można go też stosować zewnętrznie. spróbujcie nie zaszkodzi a pomóc może. trzymam kciuki za kociaczka i jego powrót do zdrowia.
-
DRAMAT IZKA!!!MA DOM DZIĘKI WAM! Potrzebna pomoc w spłaceniu długu :(
agasz replied to PaSja Hera's topic in Już w nowym domu
chyba już pora zmienić tytuł wątku... tak na dobrą wróżbę:kciuki: -
dziś Tunia miała robione badanie moczu (Roszpunka się zaczaiła i złapała próbkę:evil_lol:). ogólnie wynik dobry jedynie śladowe ilości białka i niski ciężar właściwy.badanie do powtórzenia za ok7-10 dni.
-
też jestem za podziałem 350zł. dobrze będzie jak gmina zapłaci chociaż część. każdy grosz jest ważny dla naszej kruszynki.
-
Ubierz ja w kubraczek i może troszkę koło bloku, w jakieś zaciszne miejsce...
-
Mortes spróbuj może kaszki manny na rosołku... Przez strzykawkę.
-
Mortes zamknij uszy na takie komentarze. mojej Zuzi też nikt nie dawał szans...
-
wenflon już założony za darmo w lecznicy na ściegiennego.
-
trzymajcie kciuki. wyniki złe...:-(
-
Mortes ja też jstem z wami. Trzymam mocno kciuki za malutką i przepraszam za nękanie telefonami. rozmawiałam z Roszpunką i myślę,że badania to nie jest zły pomysł. na Prostej dużo badań rpobią na miejscu,więc może byłoby taniej... Chociaż morfologię. jutro czynne 10 - 14. ściskam mocno.
-
Podaj nam pomocną łapę- świętokrzyskie psiaki w potrzebie!!!
agasz replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
iza dzwoń do steinhofa! oni dyżurują pod telefonem! -
bardzo dziękuję za ciepłe słowa.podtrzymują mnie na duchu i bardzo jest mi miło,że zuzia ma jeszcze przyjazne dusze w Zamościu. trzymajcie kciuki za badania Zuzi na początku grudnia,które pokażą czy nasze starania przyniosły rezultaty i Zuzia jest już zdrowa.:kciuki:
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
agasz replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
dzięki Pasja. trzymaj kciuki. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
agasz replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Psiak pilnie potrzebuje domu. Wyciągnęliśmy go mega przerażonego z krzaków obok budowy stacji benzynowej.jest wychudzony, boi się wszystkiego. Dr steinhof ocenił go na 5 miesięcy. Właśnie zmienia ząbki, ale myślę,że będzie dużym psiakiem. Waży 10 kg, stan ogólny dobry, nie ma pcheł,skóra czysta. Może komuś uciekł? Obecnie przebywa u moich znajomych, którzy mają już swoje dwa psy i nie mogą go zatrzymać. Rambo bardzo prosi o dom. [IMG]http://images65.fotosik.pl/342/ffc6a5b4e09bfdc5gen.jpg[/IMG] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/o/znaleziony-piesek-naprzeciwko-biedronki-na-ul-karczowkowskiej-w-kielcach/3101425"]http://www.kupsprzedaj.pl/o/znaleziony-piesek-naprzeciwko-bie... [/URL][B][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/RAMBO-PILNIE-POSZUKUJE-DOMU-id77249.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...U-id77249.html[/URL][/B] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,84188,aW5kZXgucGhw.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...kZXgucGhw.html [/URL][URL="http://tablica.pl/oferta/znaleziony-piesek-naprzeciwko-biedronki-na-ul-karczowkowskiej-ID41O6D.html?action=show&id=59536283#xtor=EREC-55-"]http://tablica.pl/oferta/znaleziony-piesek-naprzeciwko-biedronki-na-ul-karczowkowskiej-ID41O6D.html?action=show& id=59536283#xtor=EREC-55-[/URL][id1]-20131029-[displayLink]-17292439@1-20131029123558 [URL="http://www.gumtree.pl/c-ActivateAd?AdId=537771532&Guid=1420130a-c970-a20b-26b5-a296ffff40f6&utm_source=activation_email&utm_medium=email&utm_term=activate_link&utm_content=gumtree.pl&utm_campaign=ActivateAd"]http://www.gumtree.pl/c-ActivateAd?AdId=537771532&Guid=1420130a-c970-a20b-26b5-a296ffff40f6&utm_source=activation_email&utm_medium=email&utm_term=activate_link&utm_content=gumtree.pl&utm_campaign=ActivateAd [IMG]http://images65.fotosik.pl/342/83d116b7140ca670gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images62.fotosik.pl/342/dc9691209351621cgen.jpg[/IMG] [/URL]od niedzieli Rambo ma nowych właścicieli, -
Cloe,mała suczka porzucona na miejskim parkingu juz w swoim domu:)
agasz replied to zadra's topic in Już w nowym domu
tak tylko wygląda kluseczkowato. w czasie choroby ważyła 5,5kg - sama skóra i kostki :-(. teraz 7kg.[IMG]http://images62.fotosik.pl/341/155f271b49a8770dgen.jpg[/IMG] daj ciasteczko :) [IMG]http://images64.fotosik.pl/341/024568db1e7eac17gen.jpg[/IMG] A co tam jeszcze masz? -
Cloe,mała suczka porzucona na miejskim parkingu juz w swoim domu:)
agasz replied to zadra's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images63.fotosik.pl/310/53d1214ccb612cb9m.jpg[/IMG] -
Cloe,mała suczka porzucona na miejskim parkingu juz w swoim domu:)
agasz replied to zadra's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c20b169ecbf688bf.html[/IMG][IMG]http://images64.fotosik.pl/310/c20b169ecbf688bfgen.jpg[/IMG] -
Cloe,mała suczka porzucona na miejskim parkingu juz w swoim domu:)
agasz replied to zadra's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images63.fotosik.pl/304/4b3fd8729c23b04bm.jpg[/IMG] ZUZIA :) -
Cloe,mała suczka porzucona na miejskim parkingu juz w swoim domu:)
agasz replied to zadra's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images65.fotosik.pl/304/4e5fc0b00b386e5am.jpg[/IMG] ZUZIA I MAX:) -
Cloe,mała suczka porzucona na miejskim parkingu juz w swoim domu:)
agasz replied to zadra's topic in Już w nowym domu
przyczyna nie jest znana do dziś. po prostu któregoś dnia ją wzdęło i jelita przestały pracować. operacja nie wyjaśniła przyczyny i tak sie to zaczęło. teraz mój wet podejrzewa że przyczyną mogła być podwiązka po sterylizacji wykonana jedwabną nitką a nie rozpuszczalną. wokół niej powstał twór z którego być może jest wysiew bakterii. usunąć się tego nie da bo twór przylega do pęcherza moczowego i jest za duże ryzyko uszkodzenia. co do zdjęć to niestety nie umiem ich wstawiać:oops: -
Cloe,mała suczka porzucona na miejskim parkingu juz w swoim domu:)
agasz replied to zadra's topic in Już w nowym domu
u zuzi wydarzyło się bardzo wiele! bardzo zachorowała. zakażenie bakteryjne całego organizmu. nie działały jej jelita, otwierały jej się stawy i lał się z otworów płyn, była sparaliżowana, miała węzły chłonne tak powiększone,że aż ją dusiły. nie szła na żadne leki,miała zerwane więzadło kolanowe osłabione na skutek leczenia, przeszła kilka operacji mój weterynarz był załamany! byłam z zuzią nawet na rezonansie we wrocławiu i konsultacji dr niedzielskiego - neurologa. diagnoza bakteryjny obrzęk rdzenia kregowego. było też podejrzenie białaczki. już szykowałam maksa jako dawcę krwi. białaczkę badania wykluczyły. walczyłam o zuzię ponad 2lata. kosztowało mnie to bardzo dużo - zwłaszcza psychicznie. mój weterynarz już nie widział szans a nikt inny nie chciał się podjąć leczenia. znajomi radzili mi eutanazję, zwłaszcza jak pojawiły się bóle... ale ja się uparłam. dziś po2 latach i ok 7 tysięcy mniej w portfelu wiem że było warto. zuzia przy niewielkich dawkach sterydów biega i nadrabia zaległości w zabawie i jedzeniu (nie wierzą w to wrocławscy lekarze).wszystkie znajome psiaki uczą się że znowu można się z zuzią bawić.nie wiem czy jest już zdrowa czy choroba się ukryła,ale mam nadzieję ,że moja dziewczynka będzie jeszcze ze mną długie lata. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
agasz replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
hera sama wróciła do domu!!!