-
Posts
1644 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agasz
-
byłam dziś w schronisku. panie Tomku i pani Marto głebokie ukłony za serce i waszą pracę.za to że mimo zmęczenia macie zawsze uśmiech dla takich bywalców jak ja.dziękuję! aż serce rośnie,że psiaki mają w was takich przyjaciół.mam nadzieję,że rzeczy które przyniosłam przydadzą się i pomogą.pozdrawiam serdecznie
-
Cloe,mała suczka porzucona na miejskim parkingu juz w swoim domu:)
agasz replied to zadra's topic in Już w nowym domu
[quote name='agada']Czyli niejadek nie jest aż takim chudzielcem, przynajmniej wagowo :cool3:;)[/QUOTE] raczej przypomina serdelka:evil_lol:. całe szczęście,że uwielbia biegać i zamęcza wszystkie psy z naszej spacerowej paczki.a waga to chyba po psich przysmakach,którymi częstują ją moje koleżanki:"bo tak pięknie prosi".a zuza wykorzystuje to bez skrupułów:cool3: -
Cloe,mała suczka porzucona na miejskim parkingu juz w swoim domu:)
agasz replied to zadra's topic in Już w nowym domu
witam po dłuższej przerwie. z zuzią wszystko ok.jest coraz bardziej odważna i towarzyska.dziś jednak przeżyłam mały szok! byliśmy wszyscy z maksiem na szczepieniu.przy okazji zważyłam zuzę i zatkało mnie! mój niejadek waży 8,6kg! chyba kurteczka będzie do przeróbki :-) -
Czarny labrador 1,5 r - dt wyadoptował go do garażu- czyli ma cud dom!
agasz replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
nie traktuj dogomanii jak swojego prywatnego podwórka! chyba obowiązuje tu jakiś regulamin,który nie pozwala na taką samowolkę! mam nadzieję,że już nigdy nasze drogi się nie zejdą.żegnam -
Czarny labrador 1,5 r - dt wyadoptował go do garażu- czyli ma cud dom!
agasz replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
nawet nie chce mi się komentować tych bzdur! a o doświadczeniu nie decyduje czas jaki się spędza na dogomanii.nie znasz mnie więc nie oceniaj!!!!!!!!tak jak ja nie robię tego w stosunku do twojej osoby. ja mam czyste sumienie.dziś odwiedziłyśmy borysa-jest poprostu szczęśliwym psem. a co do domu w końskich to wystarczyło zapytać ani lub ambird. a teraz żegnam -
Czarny labrador 1,5 r - dt wyadoptował go do garażu- czyli ma cud dom!
agasz replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
NIE MASZ PRAWA OCENIAĆ TYCH LUDZI! NIE ZNASZ ICH! Prosiłyśmy o wizytę w tym domu,ale wy z góry ich przekreśliłyście. bez sprawdzania, po jednej rozmowie telefonicznej. to nie fair! to są dobrzy ludzie i borysa krzywda tam nie spotka. -
Czarny labrador 1,5 r - dt wyadoptował go do garażu- czyli ma cud dom!
agasz replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
właśnie przeczytałam co napisałaś o nas na wątku z labladorów i aż mną zatrzęsło. to są bezpodstwne oskarżenia!!!!! sprawdzałyśmy nie tylko ok. końskich ale i potencjalny dom w rakowie. dwa dni po pracy wsiadałam z anią w samochód i jechałam nie bacząc że czekają na mnie moję psy,że wracam po nocy i padam ze zmęczenia.nie wykręcałam się brakiem czasu .łatwo oskarżać gdy samemu nie jest się w temacie i niewiele ma się do zaoferowania oprócz jakiegoś hotelu dla psów,gdzie będzie siedział jak w schronisku czekając na zmiłowanie! moja znajoma zobaczyła borysa przypadkiem- nie szukała psa. borys nie jest psem podwórkowym tylko członkiem rodziny! a sunia jest jeszcze całkiem żwawa i przyjazna borysowi. a zgodnie z umową borys nie mieszka w budzie trylko w garażu który jest częścią domu. ma panią która go pokochała i miejsce gdzie może wyładować swoją energię. niejeden pies może o tym pomarzyć! a dom jest w każdej chwili do sprawdzenia! -
Cloe,mała suczka porzucona na miejskim parkingu juz w swoim domu:)
agasz replied to zadra's topic in Już w nowym domu
[quote name='Joodith']Poprosimy kiedyś o zdjeciu w kurteczce :][/QUOTE] jak będzie chłodniej.w kielcach jest taki upał,że nawet zuza ma dość! ale zapewniam że wygląda w niej jak gwiazda! mamy też nowego domownika. adoptowaliśmy króliczka.straszny łobuz-gania nawet zuzę! znaleziony w łodzi na ulicy! także rodzinka jeszcze się powiększyła. wet stosuje już dla nas zniżki!!! -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
agasz replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']agasz, napisz proszę , czy ci znajomi ze ściegiennego są zainteresowani jakims psem i jakim, bo tyle czeka biedaków.[/quote] wiem tylko że zakochali się w borysie-labku. Na podwórku onka,kuż wiekowa i schorowana. Mieszka w budzie,ale nie zimą.biega po podwórku luzem,nigdy nie wiązana.syn biega co rano i dodatkowo zabierał sunię na przebieżki.teraz już nie może.napewno szukają psa aktywnego i łagodnego dla ich suczki.myślę,że domek wart sprawdzenia,chociaż nie wiem czy nie będą zniechęceni jak nie dostaną borysa -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
agasz replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Trzymam za gucia kciuki! Bardzo wypiękniał. Pamiętam jak go ganiałam po polach i krzakach.jego i jego siostry.ciekawe czy im też się tak trafiło... -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
agasz replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
tak o tego labka. jest jak napalony nastolatek - nic do niego nie przemawia.molestuje sunię nawet w nocy! -
Czarny labrador 1,5 r - dt wyadoptował go do garażu- czyli ma cud dom!
agasz replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
[quote name='an-na4']Wróciliśmy - Borys zostal obejrzany, został odrobaczony, dostał "wcierkę". Waży 37 kg. Za tydzień idziemy na szczepienia. Na kastrację jesteśmy umówieni 3 wrzesnia o godz. 10.30. Wszystko u doktora Łukasza Steinhoffa. Nadal zachowuje się jak napalony nastolatek. Generalnie to wulkan energii, ktory nie odstępuje mnie na krok (co bywa kłopotliwe na moich 36 m2). U veta byliśmy z agasz i jej Maksem - chlopaki niestety pokłóciły się o suchą karmę i doszło do ostrej pyskówki :ups:[/QUOTE] wszystko potwierdzam-pyskówka była i to ostra! borys ma silny i dominujący charakter. trzeba go ciachnąć jak nic! -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
agasz replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
możliwy jeszcze malików,bo psiak nie bardzo zna schody i boi się windy-może mieszkał w domku.a ta moja znajoma to raczej odpowiedzialna osoba(lekarz) i nie zdecyduje się na psa,żeby zostawić go samemu sobie. jej poprzedni żył 19 lat! i zawsze psy miała z adopcji lub schroniska. ale jeszcze nic nie wiadomo,bo musi go zobaczyć i ocenić swoje siły. zawsze przecież są wizyty przedadopcyjne. -
Cloe,mała suczka porzucona na miejskim parkingu juz w swoim domu:)
agasz replied to zadra's topic in Już w nowym domu
kupiłam zuzi kurteczkę-czerwoną bojówkę z kapturkiem obsytym czarnym futerkiem. przymierzała ją w sklepie. ale była sensacja! wszyscy się zbiegli i oglądali a zuza nieco stremowana wyglądała jak psi anioł! już mi zimą nie zmarznie! ps. ale lęk przed samochodami jej został.jak się cieszyła że wróciła do domu do maksa! chyba myślała że ją gdzieś wywożę... -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
agasz replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
osoba jest z kielc,ma dom z ogrodem i pełną świadomość swoich możliwości. ale przyjdzie go zobaczyć. labek-borys jest piękny,zadbany i zna podstawowe komendy.aż mi się wierzyć nie chce że go ktoś wyrzucił,może uciekł za suczką? czy jest ktoś ze ślichowic? tam był znaleziony i trzeba by może popytać,ogłosić np w najbliższej lecznicy? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
agasz replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
śliczna sunia! szkoda jej oddawać-myślę że znajdzie się pomoc w wyprowadzaniu. andziu moja koleżanka już jest z kimś umówiona.jedziemy jutro o 17.rozgłosiłam już sprawę labka i mam już chętną do obejrzenia psiaka.wszystko zależy od jego zachowania,bo chętna jest niestety niepełnosprawna i chce zobaczyć czy sobie poradzi.mam też cichą nadzieję,że może chwyci za serce moją koleżankę i dt zamieni się w ds! musimy zaprowadzić modę na dwa psy! ja już nie mogę sobie wyobrazić jak można mieć jednego :-) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
agasz replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']a skąd wiesz? na wątku zgłosiła się niby jakaś dziewczyna...ale nie odezwała się dzisiaj...:-([/QUOTE] An-na4 to koleżanka jeśli samochód nie nawali to dziś jedziemy po niego. będzie miał chłopak chociaż tymczas.;) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
agasz replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
labek ma szansę na DT.