-
Posts
1644 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agasz
-
Także taka śliczna panna szuka super domku :) [IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/588x464q90/39/mib0.jpg[/IMG] [IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/533x464q90/571/t1c1.jpg[/IMG] [IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/348x464q90/844/gj0r.jpg[/IMG] [IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/675x900q90/534/j9lo.jpg[/IMG]
-
A to Lusia :) z tego wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248623-Tusia-i-Tunia-wyrwane-z-piekła!-Czy-będą-musiały-tam-wrócić[/URL] w sprezentowanych przez Taks szeleczkach. [IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/348x464q90/534/j9lo.jpg[/IMG] [IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/588x464q90/39/mib0.jpg[/IMG] [I][COLOR=#FF0000][SIZE=4][B]Dziękujemy pięknie :) [/B] :Rose::Rose::Rose: [/SIZE][/COLOR][/I]
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
agasz replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Aco z sunią z Chrobrego,z placu zabaw? Znalazła jakieś schronienie? -
Szelki Lusia znów dostała w prezenci od cioteczki Taks. DZIĘKUJEMY! Postaramy się chociaż zrobić parę zdjęć i wstawić je do galerii psiej mody. Mortes jak przyjdziesz do mnie to jakąś obróżkę znajdziemy, a i szeleczki może też. Przecież przyniosłaś parę dla Lusi a ona chodzi w taksowych.
-
ZAPOMNIAŁAM DODAĆ,ŻE JUŻ OD DŁUŻSZEGO CZASU lUSIA NIE BIERZE ŻADNYCH LEKÓW ANI USPOKAJACZY! WIDAĆ WIĘC ,ŻE TE ZMIANY ZACHODZĄ SAME BEZ WSPOMAGACZY.HYDROKSYZYNA POMOGŁA JEJ TYLKO SIĘ WEWNĘTRZNIE WYCISZYĆ, POZBYĆ ŁUPIEŻU KTÓRY JĄ ZSYPYWAL - MA TERAZ PIĘKNĄ I BŁYSZCZĄCĄ SIERŚĆ!
-
U Lusi zmian ciąg dalszy. Wczoraj tak się cieszyła na spacer,że dostała "głupawki" na łóżku, zabrała Maksiowi gumowego zajączka i podrzucała go sobie mając mordkę pełną uśmiechu. Potem poszłyśmy w gości.I co...było super! Wpakowała się pierwsza do mieszkania,zrobiła rekonesans po mieszkaniu,sprawdziła psie miski i czy łóżeczko jest wygodne.Potem zjadła suchą karmę,dała się wygłaskać gospodarzom (nawet facetowi!),bawiła się , przeciągała aż w końcu zmęczona wrażeniami zasnęła. Byłam zachwycona jej zachowaniem! Dzielna dziewczyna!
-
Nie ma za co dziękować.Ona jest tak ciekawa świata! Dziś byłyśmy znowu w nowym miejscu - zwiedziłyśmy cały park ( kaczek nie gania:cool3:). Parła do przodu jakby chciała jak najwięcej złapać tego spaceru! Idzie już na przodzie stadka - taka jest ta moja panna!
-
Masz rację cioteczko! Lusia właśnie PIERWSZY raz siedzi ze mną przytulona w fotelu. Na wszystko trzeba czasu i dużo cierpliwości a czasem i uporu,żeby przełamać ten strach. Potem jest już dużo lepiej.;)
-
Mają szansę i w bloku! Moja Lusia (od tego chłopa) robiła pod siebie na widok człowieka. Dodatkowo jeszcze gryzła. Teraz to arystokratka! Chodzi w sweterku a ze smyczą chyba się urodziła. niemal sama się w nią ubiera. Spaceruje delikatnie jak sarenka i wszystko ją ciekawi - przygląda się ludziom,poznaje inne psy. a pomyśleć,że jeszcze 2 tygodnie temu nie zrobiła nawet kroku tylko jechała łapkami po lodzie.:shake: Teraz to super dziewczynka i szuka pałacu z ludźmi o złotym sercu!
-
DZIKA SUCZKA w mieszkaniu. RATUJCIE ! CO ROBIĆ !?
agasz replied to Mazowszanka13's topic in Wychowanie
Zapraszam na wątek Lusi i Tuni.Tam na bieżąco relacje z życia suń.:cool2: -
DZIKA SUCZKA w mieszkaniu. RATUJCIE ! CO ROBIĆ !?
agasz replied to Mazowszanka13's topic in Wychowanie
Diękuję Mazowszanko,że czuwasz nad wątkiem. Dziś byłyśmy w nowym miejscu i powiem wam,że Lusia uwielbia zwiedzać! Były też zdjęcia i zapoznanie z nowym psiakiem. wszystko idealnie! -
[quote name='jolantina']To samo chciałam napisać!!! Lusia, która szalała na widok obróżki teraz pozwala się ubrać dodatkowo w szeleczki i kubraczek, nie boi się schodów i windy, których nie znała - fantastyczna przemiana. Luśka, uszy i ogon do góry- tak trzymać!!!![/QUOTE] No z ubieraniem nie jest tak różowo - ubieram małą na rękach , łapiąc ją w locie . Boi się szeleczek,ale jak już jest po wszystkim to chętnie idzie na smyczce. Dziś już zaliczyła dwa długie spacerki! Interesuje ją wsztstko wokół łącznie z panią,która jechała z nami windą. Cały spacerek z podniesionym ogonkiem co Roszpunka udokumentowała na zdjęciach. Myślę,że zaraz zaczniemy zwiedzać nowe tereny,bo Lusia lubi dużo chodzić. Z czystością nadal jest ok. Trzy spacerki dziennie i wszystko pozałatwiane:multi:.
-
DZIKA SUCZKA w mieszkaniu. RATUJCIE ! CO ROBIĆ !?
agasz replied to Mazowszanka13's topic in Wychowanie
Oczywiście! DZIĘKUJEMY! -
DZIKA SUCZKA w mieszkaniu. RATUJCIE ! CO ROBIĆ !?
agasz replied to Mazowszanka13's topic in Wychowanie
Lusia już biega na spacerki - od wczoraj z podniesionym ogonkiem! poznała nowe psiaki, pozwala się głaskać,wchodzi na schody i do windy!!! mam poprostu super sunię! -
Wczoraj Lusia była na godzinnym spacerku! Poznała nowe psiaki,dała się nawet pogłaskać obcej pani! Dziś rano też byliśmy w komplecie na porannym siku. W domu żadnej wpadki, wszystko załatwiane na dworze. Jeszcze tylko troszkę panikuje przy szeleczkowaniu,ale już kojarzy szelki ze spacerkiem. Ze smyczą już sobie radzi, a wieczorem wyszła nawet ubrana w kubraczek i nic jej nie przeszkadzało! wchodzi po schodach,sama wsiada do windy...wogóle jakiś idealny pies mi się zrobił:cool3:. Teraz Mortes będzie przyprowadzała Tunię do nas na resocjalizację.
-
Wczorajszy spacerek :) [IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/449x337q90/811/btc2.jpg[/IMG] [IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/449x337q50/843/8kqa.jpg[/IMG] [IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/247x329q90/706/7sz9.jpg[/IMG] [IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/449x337q90/802/fkxc.jpg[/IMG]
-
DZIKA SUCZKA w mieszkaniu. RATUJCIE ! CO ROBIĆ !?
agasz replied to Mazowszanka13's topic in Wychowanie
Sunia jest już po 3 spacerach! Idzie coraz lepiej, zwłaszcza powrót do domu wychodzi znakomicie! Wchodzi nawet po schodach! I 2 razy było już siku na dworze! Ach same wykrzykniki mi wychodzą,ale jestem taka szczęsliwa widząc postępy!!! Dziękuję wszystkim za rady,czytam i wybieram te najlepsze dla Lusi. Trzymajcie kciuki! -
Dziś już było dużo lepiej.Zrobiła sama parę kroków i siku było! W domu już się nie załatwia, chyba czeka na spacerek. Miała dziś sesję zdjęciową. Może wstawią Mortes i Roszpunka. Byle tak dalej...
-
Widzę,że Mortes pochwaliła się już spacerkiem;),choć może trudno to tak nazwać. Bardziej chyba holowanie.Ale od poczatku.Na taki krok namówiła mnie Karilka,dogomaniaczka z Łodzi,która ma spore doświadczenia z dzikuskami. Na początek zabezpieczenie,zapięłyśmy Lusię w obrożę,obrożę półzaciskową i dwuobręczowe szeleczki,do tego 3 smycze w tym jedna łańcuszkowa. Lusia była w takim szoku,że zapomniała nas ugryźć! Początkowo uciekła w krzaczki pod blokiem,potem pomykała wzdłuż bloku. Próbowała przegryżć smycze,ale nie miała szans.Po drodze spotkałyśmy mnóstwo psów,ale nie zrobiło to na niej wrażenia. Trochę walcząc doszłyśmy za blok,na łaczkę ogrodzoną z trzech stron gdzie nie było nikogo.Tam próbowała schować się w każdą dziurę albo wykopać sobie norkę w śniegu:shake:. Cały czas mój Maksiu ją doglądał i usiłował zachęcić do zabawy,aż sam dostał głupawki i zaczął tarzać się w śniegu i biegać w kółko:evil_lol:.Lusia jednak nie zwracała na niego uwagi. Uspokajała się tylko troszkę gdy ją głaskałam i mówiłam do niej. Powrotna droga wyglądała podobnie z jednym wyjątkiem czym mnie bardzo zaskoczyła. W dzrwiach klatki schodowej przyspieszyła i pędem do niej weszła a potem po schodach! Jakby wiedziała,że wraca do domu! Wieczorem nerwy ją puściły,zjadła kolację i zasnęła jak niemowlę. DZIŚ CIĄG DALSZY. TRZYMAJCIE KCIUKI!
-
DZIKA SUCZKA w mieszkaniu. RATUJCIE ! CO ROBIĆ !?
agasz replied to Mazowszanka13's topic in Wychowanie
Dziękuję za rady. Lusia ma założoną obrożę na stałe. Na razie Mortes próbuje ją spacyfikować i przyzwyczaić do trzymania na rękach,żeby dało się wynieść sunię na dwór. Lusia załatwia się ze strachu podczas tych prób,ale wczoraj już pierwszy raz nie gryzła. Jest potem rozdrażniona i obrażona na mnie,ale trudno. Szkoda tylko,że nie jest łakoma na jedzenie to by ułatwiło nam ćwiczenia. -
DZIKA SUCZKA w mieszkaniu. RATUJCIE ! CO ROBIĆ !?
agasz replied to Mazowszanka13's topic in Wychowanie
Bardzo prosimy o pomoc!