Jump to content
Dogomania

agasz

Members
  • Posts

    1644
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agasz

  1. bardzo proszę o pomoc. wczoraj zaginęła schroniskowa Hera - ON-ka. adoptowana ok. roku temu. jej właściciele przeprowadzili się z Bilczy w okolicę Folwarku i tam zginęła. ma kilka lat, jest zaczipowana i wysterylizowana. poszukiwania na razie bez rezultatu. niestety zdjęć nie mam. :-(
  2. [IMG]http://images64.fotosik.pl/304/970e0b67acc26233.jpg[/IMG]czy jeszcze ktoś zagląda do zuzi?
  3. a pers to chłopak? oswojony - da się złapać?
  4. bardzo mi przykro, ale po rozmowie z Erką doszłyśmy do wniosku,że maluch na razie nie może trafić do mnie.mam zbyt chorą sunię w domu i to zagraża jej zdrowiu. naprawdę bardzo, bardzo mi przykro, bo chciałam mu pomóc:-(
  5. [quote name='erka']Agasz, Poker, dzięki wielkie:):). Szczeniaczek być może bedzie miał dom u znajomej p.Renaty, która jest sąsiadką tej kobiety. Zostały by dorosłe psiaki. Chętnie wysłałybyśmy jedną sunię do Poker, tylko kwestia transportu do Wrocławia. Oczywiście to bedzie możliwe, jak kobieta się zrzeknie psiaków, jutro zobaczymy. Mam tez nadzieję,że nie bedzie problemu z zabraniem ich ze schroniska, dzisiaj juz rozmawiałam z kierownikiem.[/QUOTE] myślałam,że szczeniaczek już bezpieczny. mogę wziąc go na dt, ale jak już pisałam potrzebowałabym wsparcia finansowego na weta. erka zna mój nr tel.
  6. Erka, jak nie będzie innego to ostatecznie DT może być u mnie. tylko potrzebowałabym wsparcia na weta bo przez moją sunię jestem bardzo pod kreską. w razie czego nr znasz.
  7. o rany,to sprawa jest beznadziejna? byłaby chętna na tego szczeniaczka... dzwoniła do ciebie. miała dostać zdjęcia ma maila.
  8. a wiecie co powiedział wet? są zdrowe? zaszczepił je?
  9. mam dom dla tego malutkiego pieska. na kogo kontakt?
  10. przepraszam,że nie w temacie,ale mam wielką prośbę o pomoc! moja sunia ma nawrót sepsy. zawsze leczona była u dr Steinhoffa, ale tym razem dr brak pomysłu,jak dalej leczyć zuzę. przerabiamy już czwarty antybiotyk,ale skutki są mizerne. ja nie chcę się poddawać i szukam dobrego lekarza, który mógłby ją skonsultować. do kogo waszym zdaniem najlepiej się udać? nalepiej oczywiście w kielcach. proszę poradźcie mi! nie chcę i nie mogę się poddać!
  11. izek się znalazł!!!!! tak się cieszę:multi:. Iza pewnie szczęsliwa...
  12. SZKODA... MOŻE JAK MOJA SUNIA WYZDROWIEJE TO POJADĘ ZROBIĆ TROCHĘ ZDJĘĆ. MAM NADZIEJĘ TYLKO ŻE KTOŚ MI POMOŻE JE WSTAWIĆ BO JA NIE UMIEM:oops:
  13. CZY JEST GDZIEŚ WĄTEK AKTUALNYCH PSIAKÓW ZE SCHRONISKA? NIESTETY NIE MOGĘ OSTATNIO TAM JECHAĆ, BO MOJA SUNIA CHORUJE,ALE MAJĄC ZDJĘCIA CZASEM MOŻNA COŚ WYMYŚLIĆ. LILI CZUJE SIĘ ŚWIETNIE I BARDZO KOCHA SWOJĄ PANIĄ(MIESZKA 2 PIĘTRA PODE MNĄ), WIDUJĘ TEŻ NEWI (FIGA). BYWA U MOICH SĄSIADÓW W WEEKENDY A W POZOSTAŁE DNI U ICH SYNA. WYGLĄDA NA SZCZĘŚLIWĄ I TROSZKĘ PRZYTYŁA. MAM NADZIEJĘ ŻE TAK JUŻ ZOSTANIE.TO TYLE WIADOMOŚCI. POZDRAWIAM:hand:
  14. cudna ta sunia! taka krótkowłosa wersja mojej Zuzi. Zuza też była dzika, a teraz nie ma większej przytulanki! trzymam kciuki, ale już teraz coś mi mówi,że będzie z niej wspaniała psina.:kciuki:
  15. sorry, nie doczytałam:oops:. aleten facet to świnia:angryy:! jak jeszcze będziesz potrzebowała towarzystwa to daj znać. moja propozycja ciągle aktualna. tel: 697929306. wciąż trzymam kciuki.
  16. mortes,jeśli chcesz to pojadę z Tobą po Izka.będzie Ci raźniej...
  17. [quote name='andzia69']Agasz - to wszystko twoje psy???? Lili też? A Iskra jeszcze jest? bo na zdjęciach jej nie widzę...[/QUOTE] można powiedzieć,że to"kuzynostwo Lili":loveu:. moich niestety na zdjęciach nie ma. zdjęcia są z wyjazdu w plener w ramach oswajania malutkiej z innymi psami,ludźmi i otoczeniem. a o jaką Iskrę pytasz, bo nie znam takiej psiny?
  18. Śliczna jest,prawda? I waży już 5.1kg! jest już zaszczepiona. u lekarza zachowuje się super i wogóle jest psem idealnym! aż mnie ciarki przechodzą jak pomyślę co by z nią było jakby została w schronie...
  19. [quote name='słodkokwaśna']Dziewczyny zgłoście jeszcze do gmin .....może ktoś im zgłosi.... Agasz ,prześlij mi te zdjęcia to wkleję [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] dzięki.zaraz wysyłam
  20. mam kilka zdjęć Lili,ale nie umiem ich wstawić.:oops: czy mogłabym je komuś przsłać na e-mail,żeby je wstawił?
  21. obkleiłam ogłoszeniami o Izku Gagarina, alejki na Kaczmarka,weta na Kaczmarka, chęcińska obok pawilonów, zoolog na Karczówkowskiej... obdzwoniłam wszystkich znajomych psiarzy i poprosiłam moją cioteczkę. która pracuje na monitoringu na policji (ma tam podgląd prawie na całe miasto),żeby wypatrywała Izka. nie wiem co jeszcze można zrobić...
  22. mieszkam na chęcińskiej i Izka poznałabym. nie widziałam nawet podobnego psa. widziałam się też z Izą i dostałam ogłoszenie. dziś rozwieszę na osiedlu...
×
×
  • Create New...