-
Posts
2950 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Shania
-
jak mnie cieszą takie fotki:)
-
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
Shania replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
super focie:) -
Cinek w DS, ale ZOSTAWIŁ DŁUGI! Ponad 900 zł DO SPŁACENIA! POMOCY!!!
Shania replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
patrzcie jaki mały no...jak czytam wątki, to rzeczywiście tylko chyba z jamniorami jest tyle problemów..to cholery jakie:shake::shake::shake: -
Azunia da radę na pewno i koniec:)Wyleczy się niunia i będzie ok:)a nazwy tej karmy ni cholery nie pamiętam...ehhh skleroza
-
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
Shania replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
dziewczyny tu moja prośba zaangażujmy się w Kieleckie schronisko mamy przykład, że schron może być miejscem czekania na nowy dom a nie mordownią..bardzo proszę jesteśmy Narodem, Polakami, musimy to zmienic [url]http://www.dogomania.pl/threads/31124-Schron-KIELCE-mini-goldenka-GAFA-odesz%C5%82a-za-TM-*-*-*-czy-inne-te%C5%BC-odejd%C4%85/page250[/url] nie bądźmy obojętne, solidarizujmy się bądźmy pomocą...tam trzeba działac....dzięki za odzew.... -
[url]http://www.dogomania.pl/threads/31124-Schron-KIELCE-mini-goldenka-GAFA-odesz%C5%82a-za-TM-*-*-*-czy-inne-te%C5%BC-odejd%C4%85/page250[/url] ciotki, niech Polska się jednoczy...musimy działać
-
prosze nie kłóćmy się tylko jednoczmy...SŁUCHAJCIE MUSIMY TO ZROBIĆ>>>KONIECZNIE...tyle było walki więc walczmy dalej wpodpisach niech ktoś zrobi bo ja nie umiem, że Polska jednoczy się w sprawie Kielc..i skopiujemy sobie i nawet odrębny wątek...działajmy ciotki na cito, nie pozwólmy oprawcom dalej prowadzić tego schronu...tej mordowni..chociaz mam kilka:)hmmm km dojade postaram sie porozgłaszać, ale w Was kochane siła...róbmy tem marsz...NA CAŁY ŚWIAT..
-
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
Shania replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A nie jest za słaby na zabieg?? -
Walczmy ciotki do ostatniej łezki potu,...musimy, zróbmy ten marsz pod bramy schronu stójmy tam noc ze zniczami...nie dajmy zapomnieć suni co ostatnie tchnienie dała,,,musimy działać, zawiadamiajmy media wyznaczmy date...Polacy są solidarni...niech naród pójdzie za głosem cierpienia..dajmy cynk na całą Polskę..niech cały świat dowie się, co wyczyniały Kielce dla zwierząt..ustalmy coś zbierzmy nas multum...jest nas tysiące co kochamy zwierzaki,...działajmy ciotki, nie można się poddawać, ustalmy datę, zawiadomić trzeba organizację i jedziemy i niech takli protest będzie co chwilę, aż władze Kielc zrobią coś z tym zwierzęcym obozem....co Wy na to?
-
SZCZENIAK z otwarta raną SZYJCE i pokiereszowaną głową MA DOM
Shania replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
no masz babo placek...ehhh -
Ula jest karma dla psów, bardzo zdrowa, powoduje również tycie, i jest że tak napisze wypełniona płynami:)chodzi o to, że jak pies np nie może pić to karma uwadnia go..cholera nie pamiętam , jaka to nazwa..jest droga, ale karmiłam nią psa mojego po operacji, ze schorzeniami i była super..idę na spacer z psami jak wróce postaram się sprawdzić
-
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Shania replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
zamilkła..przestraszyła sie moich 3 łobuzów:) -
sluchajcie..musi być głośno..trzeba zrobić kolejną manifestację albo marsz,...nie możemy siedzieć cicho...nic nie osiągniemy....pomysł ciotki ok.Kielc rozwieszają plakaty o marszu , planujemy datę, zawiadamiamy stację., tak musimy robić, żeby coś wyszło..działać głośno cały czas, nie pozwólmy, żeby sprawa ucichła...ja Śląsk przywiozę...jesteśmy z Wami..ktoś ma jakiś termin i plany????/