Jump to content
Dogomania

Shania

Members
  • Posts

    2950
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Shania

  1. jak mnie cieszą takie fotki:)
  2. patrzcie jaki mały no...jak czytam wątki, to rzeczywiście tylko chyba z jamniorami jest tyle problemów..to cholery jakie:shake::shake::shake:
  3. ten marsz cioteczki to szykujcie na weekend, wtedy najwięcej osób może no i może wtedy dałoby się własnie tv??i jakies plakaty może po Kielcach?żeby jak najwięcej ludzi przyszło..
  4. oczywiście bez kości mam nadzieję:razz:
  5. Azunia da radę na pewno i koniec:)Wyleczy się niunia i będzie ok:)a nazwy tej karmy ni cholery nie pamiętam...ehhh skleroza
  6. a ja podnoszę apel......haloo,.....działajmy, nie pozwólmy zapomnieć...
  7. dziewczyny tu moja prośba zaangażujmy się w Kieleckie schronisko mamy przykład, że schron może być miejscem czekania na nowy dom a nie mordownią..bardzo proszę jesteśmy Narodem, Polakami, musimy to zmienic [url]http://www.dogomania.pl/threads/31124-Schron-KIELCE-mini-goldenka-GAFA-odesz%C5%82a-za-TM-*-*-*-czy-inne-te%C5%BC-odejd%C4%85/page250[/url] nie bądźmy obojętne, solidarizujmy się bądźmy pomocą...tam trzeba działac....dzięki za odzew....
  8. Apel do ciotek z Kielc..pomożemy, ale dajcie termin, i kiedy co i jak....działajmy:)
  9. no ja dojadę choćby na piechtę, na rolkach:):)ale ciotki milcza:P
  10. niech więcej ciotek napisze, bo ja tu rozsyłam, i nie wiem czy potrzebnie..jak nie ma akcji...
  11. ja trzymam kciuki..ale musi być Nas dużo...jak nie teraz to w zaduszki, może więcej osób przeczyta......ale działac musimy..konieczne pomożesz jednej istocie, która cierpi a czujesz jakbyś pomógł całemu światu....
  12. [url]http://www.dogomania.pl/threads/31124-Schron-KIELCE-mini-goldenka-GAFA-odesz%C5%82a-za-TM-*-*-*-czy-inne-te%C5%BC-odejd%C4%85/page250[/url] ciotki, niech Polska się jednoczy...musimy działać
  13. cioteczki 1-ego to super myśl w świętop zmarłych, ale nie wiem jak inne ciotki i czy zdążymy.....cioteczki zbiórka na wątku myślmy :shake::shake::shake:
  14. prosze nie kłóćmy się tylko jednoczmy...SŁUCHAJCIE MUSIMY TO ZROBIĆ>>>KONIECZNIE...tyle było walki więc walczmy dalej wpodpisach niech ktoś zrobi bo ja nie umiem, że Polska jednoczy się w sprawie Kielc..i skopiujemy sobie i nawet odrębny wątek...działajmy ciotki na cito, nie pozwólmy oprawcom dalej prowadzić tego schronu...tej mordowni..chociaz mam kilka:)hmmm km dojade postaram sie porozgłaszać, ale w Was kochane siła...róbmy tem marsz...NA CAŁY ŚWIAT..
  15. i szkoda, że to już koniec października bo dzień 1 listopada byłby super...na całą Polskę
  16. Walczmy ciotki do ostatniej łezki potu,...musimy, zróbmy ten marsz pod bramy schronu stójmy tam noc ze zniczami...nie dajmy zapomnieć suni co ostatnie tchnienie dała,,,musimy działać, zawiadamiajmy media wyznaczmy date...Polacy są solidarni...niech naród pójdzie za głosem cierpienia..dajmy cynk na całą Polskę..niech cały świat dowie się, co wyczyniały Kielce dla zwierząt..ustalmy coś zbierzmy nas multum...jest nas tysiące co kochamy zwierzaki,...działajmy ciotki, nie można się poddawać, ustalmy datę, zawiadomić trzeba organizację i jedziemy i niech takli protest będzie co chwilę, aż władze Kielc zrobią coś z tym zwierzęcym obozem....co Wy na to?
  17. dokładnie,..musimy ustalić termin i kolejny protest i tak musi być w kółko, uwierzcie, jak będzie tak co chwilę osiągniemy cel..na pewno..musimy marsz przez Kielce..i dać mediom znac, to konieczne, inaczej psy i inne zwierzaki nadal będa cierpiały..ciotki w Was siła,...czekamy na termin..działajmy
  18. Ula jest karma dla psów, bardzo zdrowa, powoduje również tycie, i jest że tak napisze wypełniona płynami:)chodzi o to, że jak pies np nie może pić to karma uwadnia go..cholera nie pamiętam , jaka to nazwa..jest droga, ale karmiłam nią psa mojego po operacji, ze schorzeniami i była super..idę na spacer z psami jak wróce postaram się sprawdzić
  19. zamilkła..przestraszyła sie moich 3 łobuzów:)
  20. sluchajcie..musi być głośno..trzeba zrobić kolejną manifestację albo marsz,...nie możemy siedzieć cicho...nic nie osiągniemy....pomysł ciotki ok.Kielc rozwieszają plakaty o marszu , planujemy datę, zawiadamiamy stację., tak musimy robić, żeby coś wyszło..działać głośno cały czas, nie pozwólmy, żeby sprawa ucichła...ja Śląsk przywiozę...jesteśmy z Wami..ktoś ma jakiś termin i plany????/
×
×
  • Create New...