Jump to content
Dogomania

Shania

Members
  • Posts

    2950
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Shania

  1. i dobrze, jak tyle w nas siły i determinacji, to zwróćmy to w kierunku zwierząt, ja też zdjęcia poproszę na pw
  2. tu mamy dbać o dobro zwierząt, a nie się kłócić, chociaż nie jednokrotnie zdażyły mi się zachowania nerwowe i rozumiem cała sytuację, ale spasujcie, te posty służyć maja temu, żeby ukrócić ten mord, niczemu innemu
  3. Życzę powodzenia cioteczki..musi się udać
  4. Jaka ona cudna jest...kochanie zdrowiej szybciutko
  5. rób co trzeba....a trzeba działać..to jest najważniejsze
  6. To się Azuni narobiło....ze też jakieś cholerstwo musiało się przyplątać...ważne, że Aza tyje..Ula jakies pieniązki sa potrzebne?
  7. Arktyka wpadłam na wspaniały pomysł:):loveu::loveu::loveu: Moje trzy gratisowo weź:diabloti::diabloti:chociaz na miesiąć, a ja w chałupie porządek zrobię w końcu:)
  8. zapisałam sobie niunię..jest przepiękna, a ona ma swój wątek??może trzeba jej zrobić i postarać się o ogłoszenia jakieś?
  9. to ma sens, a szczególnie jakby był jakiś sasiad taki ciekawy:):)emeryt...takiemu nic nie umknie:)
  10. Hurra:loveu::loveu::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:teraz już wszystko będzie dobrze...wspaniałe wieści:)
  11. 10 lat to szmat czasu...więc Bartuś musi też mieć jego dużo, żeby się przystosować...musi odzyskać wiarę w człowieka...trzymam kciuki
  12. a wydawał się taki konkretny, no ale nie był najwyraźniej dla Simby,,ona musi mieć cudo domek, i znajdzie taki na pewno:)
  13. ja też podnoszę Bartusia...hopsaj po domek
  14. może ktoś tam ma serducho dobre i mógłby przypatrywać się klatce
  15. i jest tam plakat i wiersz....który mówi wszystko:(:(:(:(
  16. na serio doceniam cierpliwość ja bym nie wytrzymała i powiedziała jej kilka mocnych słów
  17. dobrze, że sonia pojechała do swojego lepszego życia:)
  18. Podnoszę piękniusia..hopsaj po domek, niech ten promyczek nadziei zaświeci Promyczku dla Ciebie...
×
×
  • Create New...