Dnia 30.10.2010r. w Katowicach Piotrowicach na os.Radeckiego, zaginęła sunia.Sunia od dwóch miesięcy przebywała u Pani, z którą zaczynała się oswajać i była mniej lękliwa.Niestety z powodu śmierci mamy, Pani musiała wyjechać do Niemiec. Sunia uciekła na spacerze jej znajomemu...Sunia była adoptowana z Gliwickiego schroniska..
[B][COLOR=Red]POMOCY!!!!!!!!!!!!
Dziewczyny z Katowic, może któraś z Was bliżej mieszka..może macie możliwośc rozwieszenia plakatów, ktoś pomoże zrobić takie????
Prosimy o pomoc!!![/COLOR][/B]
Zdjęcia kruszyny:
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/355/1f28bb19ef89c48c.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/360/296819ad30c4447f.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/336/a81e867e9253ae44.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/355/a0b14030cb24e59b.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/196/9195122b79b14529.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/360/8d1193800748da47.jpg[/IMG][/URL]
[B][COLOR=Red]PROSIMY O POMOC!!!![/COLOR][/B]