Jump to content
Dogomania

Shania

Members
  • Posts

    2950
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Shania

  1. Boshe, jak to czasami można się pomylić co do przyszłych właścicieli...ehh jeszcze raz napiszę, co za,,babsztyl,,:shake::shake:
  2. J_ulia jak dałam radę tak zrobiłam, ale Brysio w sobotę zrobi więcej, bo ja mam rodziców od dzisiaj i jutro nie mogę być, ale jak tylko fotki będą to wstawię nowe:)
  3. Czarodziejka pisał do mnie Pan z ogłoszeń o Simbę, Ty ją obserwujesz, jak myślisz, jak ona do dzieci???nie wiem czy odpisze..sama wiesz jak z ludźmi ale jak zapoda nr, to chciałabym mu cos odpowiedzieć
  4. śliczniusia, do niej Zara jak nic pasuje i tak od dzisiaj ją będę nazywała, chyba, że inne imię macie:) Zaruniu hopsaj:) ale poprzedniczce nie zabieram jak zdecydujecie, że Timba to tak będzie:)
  5. to sorki wydajecie psy od tak??przepraszam za pytanie..
  6. ostatnio sa na dogo problemy niestety w edycji, kontaktach itp...
  7. paulinken właź na wątek co zapodałam, potrzebna pomoc..ale już..wrrrrrrrrrr
  8. dzisiaj tyle psiakó się znalazło, Chanelko wracaj do Nas...
  9. dziewczynki pomóżcie z radami...link powyżej
  10. dziewczyny Wasze ;omysły były nie zawodne może pomogą innej suni, której szukamy??prosze o pomoc [url]http://www.dogomania.pl/threads/179484-Krak%C3%B3w-Nowa-Huta!-Chanel-uciek%C5%82a!-PROSIMY-O-POMOC-W-POSZUKIWANIACH!!!!/page133[/url] właścicielka, która..weźmie sobie następnego psa i po sąsiadach nie będzie chodziła i pytała..cioteczki pomóżcie, dobrą radą dziękuje
  11. wspaniały post:):)cieszymy się...korespondentka dzięki za poparcie..hehe, może Izula otworzy się...w kwestii kotów..hehe
  12. boshe, im dłużej jej nie ma tym, niestety,,,mniejsze szanse...ehhh
  13. jesoo jaki piękny a znacie jego historię???
  14. odpowiedź moja...hahhahhahahaha brawo Norduś:)
  15. cieszę się, że maluchy mają jakiekolwiek pieniązki..brawo cioteczki, wujkowie, za Wasze wsparcie:)wielkie brawa:)
  16. agnieszka nie rób mi wstydu proszę:oops:spójrz na wpłaty innych, więc nie dziękuj...to są wielkie wpłaty a moja marna strasznie
  17. dokładnie, klatka zakryta to świetny pomysł.tam sunia wyczuje schronienie, a macie jakieś info o niuni?
  18. Własnie nie wiem nic, Pani się nie odezwała, dzisiaj napiszę maila raz jeszcze do niej
  19. Musi się znależć, żeby ten babsztyl od razu szukał byłoby więcej info być może, a tak grzeje tyłek w domu a sunia przerażona, sama....szlag by to trafił:(:(:(
  20. Ci ludzie zupełnie poszaleli..zamiast serc mają głazy:(:(:(co się dzieje na tym świecie:shake::shake::shake:
  21. ja też niestety tylko tyle:( ale cioteczki i wujkowie dzisiaj sunia się z innego wątku znalazła to dobry znak:)mi tez pies uciekł kiedyś i również się znalazł [url]http://www.dogomania.pl/threads/192276-2-5kg-male%C5%84stwo-w-typie-chihuahua-ZNALAZ%C5%81A-SI%C4%98-ma%C5%82a-LUSIE%C5%83KA!!!/page33[/url]
×
×
  • Create New...