J_ulia jak dałam radę tak zrobiłam, ale Brysio w sobotę zrobi więcej, bo ja mam rodziców od dzisiaj i jutro nie mogę być, ale jak tylko fotki będą to wstawię nowe:)
Czarodziejka pisał do mnie Pan z ogłoszeń o Simbę, Ty ją obserwujesz, jak myślisz, jak ona do dzieci???nie wiem czy odpisze..sama wiesz jak z ludźmi ale jak zapoda nr, to chciałabym mu cos odpowiedzieć
śliczniusia, do niej Zara jak nic pasuje i tak od dzisiaj ją będę nazywała, chyba, że inne imię macie:)
Zaruniu hopsaj:)
ale poprzedniczce nie zabieram jak zdecydujecie, że Timba to tak będzie:)
dziewczyny Wasze ;omysły były nie zawodne może pomogą innej suni, której szukamy??prosze o pomoc
[url]http://www.dogomania.pl/threads/179484-Krak%C3%B3w-Nowa-Huta!-Chanel-uciek%C5%82a!-PROSIMY-O-POMOC-W-POSZUKIWANIACH!!!!/page133[/url]
właścicielka, która..weźmie sobie następnego psa i po sąsiadach nie będzie chodziła i pytała..cioteczki pomóżcie, dobrą radą
dziękuje
Musi się znależć, żeby ten babsztyl od razu szukał byłoby więcej info być może, a tak grzeje tyłek w domu a sunia przerażona, sama....szlag by to trafił:(:(:(
ja też niestety tylko tyle:(
ale cioteczki i wujkowie dzisiaj sunia się z innego wątku znalazła to dobry znak:)mi tez pies uciekł kiedyś i również się znalazł
[url]http://www.dogomania.pl/threads/192276-2-5kg-male%C5%84stwo-w-typie-chihuahua-ZNALAZ%C5%81A-SI%C4%98-ma%C5%82a-LUSIE%C5%83KA!!!/page33[/url]