Jump to content
Dogomania

Shania

Members
  • Posts

    2950
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Shania

  1. wspaniale:):)każdy grosz na wagę złota, powtarzam to ostatnio::)
  2. brawo...a nalezy się gryzoniom:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  3. witam witam, przepraszam, podnoszę:)
  4. Ja tylko napiszę, dla takich chil warto działac, a wszędzie sa su;er schrony, porównując nas z hiszpanią ...baa rosją to my azylem jesteśmy,...pewnie dlatego, że mamy tyle ciotek wspaniałych:)
  5. trzymam kciuki, jak widze w pogotowiu jest kilka ciotek:)wspaniale
  6. wspaniale:):):)Szariczku dochódź do siebie:)
  7. Murzynek jest wysłany też do Pani jak pisałam,..ale nie wiem, pani ma wybór..jamniorków wysyp niestety
  8. piękny tekst.. jak to nie ma??? ludzie może sa ślepi...ehhh
  9. [quote name='Isadora7']Shania przyjeżdżaj do mnie[/QUOTE] daj adres..hehe, już jade., ale z przybydkiem:)
  10. słodziak śliczniutki:)
  11. cieszę się , ze dobrze wychodzi:);):)
  12. ja jak napisałam, dopiero w niedzielę..:mad::mad::mad:niestety, ale jakby nic nie było to w niedzielę jak wspomniałam za zwrot kosztów za paliwo, mogę skoczyć i po szczeniaka i dowieśc klatkę, więc jakby co to jestem:)mam nadzieję, że taniej się uda i szybciej, no nie ma opcji, żebym się z pracy zwolniła wcześniej...ehhh
  13. ja jak napisałam, dopiero w niedzielę..:mad::mad::mad:niestety, ale jakby nic nie było to w niedzielę jak wspomniałam za zwrot kosztów za paliwo, mogę skoczyć i po szczeniaka i dowieśc klatkę, więc jakby co to jestem:)mam nadzieję, że taniej się uda i szybciej, no nie ma opcji, żebym się z pracy zwolniła wcześniej...ehhh
  14. i po co to???najważniejszy jest psiak..a rozumieć się czasem nie da,. tak to już jest,.,..a nerwy ja rozumiem bardzo, sama wielokrotnie..k....mi sadziłam
  15. Pewnie, że każda na wagę złota..ja zawzięcie podnosze:)
  16. O Cinku piszecie???Matko ja rozumiem , jak ktoś jest zakręcony...sama jestem:)
  17. nie wiem, dziewczyny z nim rozmawiały po mnie...jak dalej sytuacja nie wiem, ja namiar dałam
  18. myślałam, że myślisz o m3 i chcesz mieszkac ze mną..hehhe
  19. Cieszę się, ze doszły pieniążki...teraz zbieram na karton pod most:)...hehhe
  20. Poszło, teraz już zobaczymy, czy Pani napisze..miejmy nadzieję..
  21. hopsamy, hopsamy, aż się nie z...y...hehehhee, sorki, jakas głupawka mnie naszła...heheh
  22. znaczy, że ktoś reaguje...heheh
  23. ja jakbym mogła to dopiero w niedzielę, wczesniej nie dam rady:(..i niestety za zwrot kosztów paliwa..więc nie jestem super opcją, niestety inaczej nie dam rady
  24. Mam Panią zainteresowaną Agatem konkretnie..zaraz pisze do niej maila:)
×
×
  • Create New...