ja jak napisałam, dopiero w niedzielę..:mad::mad::mad:niestety, ale jakby nic nie było to w niedzielę jak wspomniałam za zwrot kosztów za paliwo, mogę skoczyć i po szczeniaka i dowieśc klatkę, więc jakby co to jestem:)mam nadzieję, że taniej się uda i szybciej, no nie ma opcji, żebym się z pracy zwolniła wcześniej...ehhh