padłam wczoraj jak usłyszałam tekst Ani jak Szarak stał przy bramie :D:D "Szarak nie merdaj ogonem, napisałam, ze nadajesz się do pilnowania":roflt:
Szaraczek ładnie pozuje do zdjęć, zawsze wygląda jak uśmiechnięty gentelmen :loveu:
[URL]https://lh6.googleusercontent.com/-6w2jZX4po6U/T0j5x6uaXDI/AAAAAAABrNI/42_ciQiwFZE/s640/IMG_0097.JPG[/URL] -->Na pierwszy rzut oka ta piłka wygląda jak ryba i byłam przekonana, że Kumpel wyłowił z basenika jakąś rybkę :D
[URL]https://lh6.googleusercontent.com/-TrCF1MVOzY0/T0jvcHgpDmI/AAAAAAABquI/LupEJuP872A/s640/P1020349.JPG[/URL] -->te uszy pokazują, że ma skrytą gdzieś naturę diabełka, która od czasu do czasu pokazuje się :D
Firmówka dla Kuli :)
Diana, jakby ci się firmówka nie podobała to możesz usunąć i zrobić swoją :)
[IMG]http://images37.fotosik.pl/1350/91a8033bc103a34emed.jpg[/IMG]
Na wszelki wypadek, firmówka dla Luny zrobiona :)
Karolina, jakby Ci się nie podobała, to możesz zrobić swoją, a tą usunąć :)
[IMG]http://images47.fotosik.pl/1387/c9c7306dd5dd9acdmed.jpg[/IMG]
Trzymam kciuki :kciuki:
Luna jest świetna:) a na początku wydawało się, że to będzie psiak, który chciałby unikać jakichkolwiek ćwiczeń :D a tu takie zaskoczenie:D:D
[quote name='maciaszek']123/12, jeśli dobrze pamiętam.
Notka dodana na katowicki wątek :). Ma też nową kartę na stronie schroniska :).[/QUOTE]
akurat 123/12 nie mam... ale z początku tego roku mam zdjęcie psiaka, który wygląda jak notka, tyle że jest nieco ciemniejszy :D