Jump to content
Dogomania

Search the Community

Showing results for tags 'zylon'.

  • Search By Tags

    Type tags separated by commas.
  • Search By Author

Content Type


Forums

  • Ogólne
    • REGULAMIN FORUM
    • DOGOMANIA ON FACEBOOK
    • Wszystko o psach
    • Hodowla
    • Media
    • Pielęgnacja
    • Podróże i wypoczynek
    • Prawo
    • Sprzęt i akcesoria
    • Weterynaria
    • Wychowanie
    • Wystawy
    • Żywienie
    • Tęczowy Most
    • Foto Blogi
    • Administracja
  • Psy w potrzebie
    • Psy do adopcji
    • Bazarek
    • Okrucieństwo
    • Organizacje
    • Akcje
  • Sport - praca
    • Agility
    • Coursing
    • Dogoterapia i psy asystujące
    • Dogtrekking
    • Flyball
    • Frisbee
    • Obedience
    • PT, PTT, MPPT
    • Ratownictwo
    • Sporty obrończe
    • Myślistwo
    • Tropienie
    • Wojsko - policja
    • Zaprzęgi
    • Pozostałe...
  • Rasy
    • Grupa 1
    • Grupa 2
    • Grupa 3
    • Grupa 4
    • Grupa 5
    • Grupa 6
    • Grupa 7
    • Grupa 8
    • Grupa 9
    • Grupa 10
    • Grupa 00
    • Grupa 'Extra' - Kundelki
    • Grupa 'Extra' - Dzikie psowate...
  • Inne zwierzęta
  • Dogomania.com

Find results in...

Find results that contain...


Date Created

  • Start

    End


Last Updated

  • Start

    End


Filter by number of...

Joined

  • Start

    End


Group


Facebook


Instagram


Messenger


Signal


Telegram


TikTok


VK


Viber


WhatsApp


WWW


Location


Interests


Biography


Location


Interests


Occupation

Found 1 result

  1. [CENTER][SIZE=4][COLOR=navy][SIZE=7][COLOR=darkorchid]Witam u Zylona![/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE]:lol: [/CENTER] [LEFT][SIZE=4][COLOR=blue][B] Zylon[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=4] to młodziutki piesek [I][COLOR=indigo](ok. 1,5 roku)[/COLOR], waży [COLOR=indigo]17,3 kg[/COLOR], ma [COLOR=indigo]49 cm[/COLOR] w kłębie[/I]. Jest cały czarny, ma krótką, gęstą sierść, łatwą w pielęgnacji. Trafił do schroniska [I][COLOR=indigo]30-12-2011[/COLOR] r[/I]. Na pierwszym spacerze bardzo mocno ciągnął, pewnie dlatego, że nie wychodził od [I][COLOR=indigo]2[/COLOR] miesięcy[/I] (teraz jest już lepiej). Bardzo podekscytowany wyjściem na dwór oraz zabawą. [IMG]http://http://oi44.tinypic.com/30mvkw5.jpg[/IMG]:lol:[/SIZE] [IMG]http://oi44.tinypic.com/30mvkw5.jpg[/IMG] [SIZE=4]Potrafi skupić się na opiekunie, chociaż nie zawsze mu to wchodzi, ponieważ rozpraszają go inne psy oraz otoczenie. Z biegiem czasu na pewno się polepszy. ;) Ostatnio rozpoczął szkolenie i nawet bardzo dobrze mu to wychodzi. Potrafi już komendę [/SIZE][SIZE=4][COLOR=darkorchid][I]'siad'[/I][/COLOR][/SIZE][SIZE=4] i [/SIZE][SIZE=4][COLOR=darkorchid][I]'nos'[/I][/COLOR][/SIZE][SIZE=4]. :razz: Nie boi się bliskości człowieka, uwielbia się tulić. Do innych psów nastawiony pozytywnie. [/SIZE] [IMG]http://oi41.tinypic.com/2zrdf6d.jpg[/IMG] [SIZE=5][COLOR=darkorchid][I][B]Zylon[/B][/I][/COLOR][/SIZE][SIZE=4] jest zaszczepiony, odrobaczony oraz wysterylizowany. Jego schroniskowy numer to [COLOR=darkorchid][I][B]1375/11[/B][/I][/COLOR]. [B][COLOR=blue]NA PEWNO NIE BĘDZIE Z NIM NUDNO![/COLOR] :lol:[/B][/SIZE] [IMG]http://oi41.tinypic.com/2gud3dk.jpg[/IMG] [SIZE=5][COLOR=darkorchid][B]Więcej zdjęć:[/B][/COLOR][/SIZE] [URL]https://picasaweb.google.com/118380588009733343934/Zylon13751115Roku173Kg49Cm30122011REmiliaPolesz#[/URL] [SIZE=6][I][B][COLOR=magenta]Kontakt do opiekuna:[/COLOR] [COLOR=sandybrown] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR] [COLOR=magenta] oraz tel. [/COLOR][COLOR=sandybrown]693-721-817[/COLOR][/B][/I][/SIZE][/LEFT]
×
×
  • Create New...