-
Posts
3429 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jofracy
-
Nieaktualne - MA DOM! 3-letnia amstaffka szuka DS
jofracy replied to Isiak's topic in Już w nowym domu
Ja też podniosę :) warto byłoby ją sprawdzić na inne psy... -
Taleś bardzo dziękuje za piękne ogłoszenia :) Dzwoniła zainteresowana pani z Konina, ale to kawał drogi i musi to jeszcze przemyśleć :) Mnie się z rozmowy podobała, ale jakby doszło już do konkretów, to chciałabym prosić kogoś o wizytę przedadopcyjną. Trzymajcie kciuki za Talesika... Im szybciej mu znajdziemy super domek, tym lepiej dla niego i dla nas też...
-
Barcelona znalazła swoje miejsce na ziemi... SWÓJ DOM!!!
jofracy replied to Irvette's topic in Już w nowym domu
Pralinka ma racje! -
trafiłam :) zapisuję sobie wątek i zaraz poczytam od początku co i jak :)
-
Myślę, że jak Isadora zrobi allegro, wtedy nie będzie trzeba długo czekać :) Wieczorem ma dzwonić pani w sprawie Talesa :)
-
Talesik jest bardzo grzeczny został wczoraj z Zuzą na 8 godzin sam i nic nie zniszczył, nie szczekał, nie piszczał, tylko zjadły wszystko, co miały do ostatniego chrupeczka i wyspały się ładnie po kołderką, kiedy im nikt nie przeszkadzał. Kochane maluchy
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-tj42JMrQ8GI/ToBDM5pnp6I/AAAAAAAAAsA/3yPbbDjmwhM/DSC_0309_cr.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Gs_hptxWZw4/ToBDSDODJDI/AAAAAAAAAsE/Uzjrj8bKh_k/DSC_0310_cr.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-6braY4DPZ0Y/ToBDUL6kzMI/AAAAAAAAAsI/p2lOmFssA-4/DSC_0311_cr.jpg[/IMG]
-
musisz wrzucić zdjęcia na obcy serwer, a między [IMG] a [/IMG] wstawić skopiowany z serwera adres url grafiki. Możesz też wysłać zdjęcia do mnie na mail: [email][email protected][/email] i wstawię Ci ok?
-
Kaja - sunia która pokonała chorobę i jest szczęśliwa
jofracy replied to doris66's topic in Już w nowym domu
zapisuję. Nie mam pomysłów... biedulka... -
dziękuję Wam dziewczyny :) Dzwoniła dziś do mnie pani w sprawie Talesa, że syn by go chciał, ale zabrać do Anglii... hmmm... A potem koleżanka z dzieciństwa, że to jej znajoma dzwoniła i że właściwie to dla siebie by go chciała... Jakoś nie bardzo mi te rozmowy pasowały, ale zobaczymy. Mam dziś super katar i gadanie mnie ogólnie wkurza :) A Talesikowi należy się dom najfajniejszy pod słońcem! Dziś był mój tata i namawiał swoją lubą na Talesa, ale im na pewno go nie oddamy, bo mają labradora z kłopotami emocjonalnymi... Talesik śpi kołami do góry i posapuje sobie :) Dobranoc życzymy!
-
Kolejne KAZIRODCZE stadko! Balbi zostaje w DT, Serdel zaginął !!!
jofracy replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Gratuluję decyzji :) -
Pudliczka Zuzia - teraz Figa już w nowym domu!!!
jofracy replied to DG32's topic in Już w nowym domu
Ja bym jej podawała dobre suche jedzenie - jest zbilansowane i nie musisz główkować co dodać, żeby było dobrze... Poczytaj o karmach... Ja polecam kanadyjskie - mają dużą zawartość mięsa, a co za tym idzie białka. Nie martw się tym za bardzo - co właściciel to teoria karmienia inna. Wypracujesz sobie swoją :) -
COLA- słodka czekoladowa sunia W NOWYM DOMU!!!
jofracy replied to madzia.uje93's topic in Już w nowym domu
zapisuję sunię :) -
zapisuję sunię :)
-
Lucjan - dog niemiecki podróżujący koleją ma swój Wspaniały Dom !
jofracy replied to joanka40's topic in Już w nowym domu
Jeśli mogę się wtrącić, to skoro wiemy jakim pociągiem pojechał pies, to można ustalić kierownika pociągu, który powinien być poinformowany o wszystkim, co się działo na "pokładzie", ale to pewnie będzie można sprawdzić dopiero w poniedziałek... -
Pudliczka Zuzia - teraz Figa już w nowym domu!!!
jofracy replied to DG32's topic in Już w nowym domu
moja poprzednia jamniczka miała na imię Figa, a aktualna Zuzia :) Powodzenia w nowym domku! -
[quote name='skallska']jofracy-zadam bardzo istotne pytanie-czy laczki były też różowe? Bo jak nie to luz, co tam dresy w serduszka różowe hi hi hi. Gdyby faktycznie laczki byly też różowe to by była sensacja ;D Fajnie że balkonowa przygoda skończyła się dobrze. Super że mały nie ma lęków.[/QUOTE] Czerwone... na spacerku spotkałyśmy panią, która bardzo się przejęła losem Talesika i obiecała opowiadać o nim wszystkim znajomym :) Tą agitację zaczęła od razu :) Zakręcona babka :) Z dobrych wieści - kłopoty żołądkowe już w zasadzie opanowane :)