Mam dobre wieści. Dzwoniła dziś do mnie kilkukrotnie (nie mogłam odebrać) pani w sprawie Sparty. Bardzo konkretna osoba z doświadczeniem z dużymi psami. Już od dawna szuka psa, aż wreszcie trafiła na allegro :) Bardzo za nie dziękuję. Jutro przyjeżdża do schroniska z Krakowa i zabiera Spartę. Żałuję tylko, ze mnie przy tym nie będzie :( Pani jest na tak ze sterylką, wizytą poadopcyjną i jest bardzo rozsądna. Weekendy spędzają bardzo aktywnie, więc się maleńka wybiega... Trzymajcie kciuki!!!