-
Posts
3429 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jofracy
-
One się muszą ustawić między sobą :) Ja jak dochodzi do zęboczynów to krzyknę ogólnie w powietrze i się uspokaja towarzystwo. Talesik raz miał nową bliznę na nosie jak wróciłam z pracy, ale spały już razem na posłanku, więc się dogadały. Talesik już pojechał do nowego domku, a furia mała została sama...
-
Talesik dostał swój kocyk, elfa, którym się bawił, trochę karmy... Mam nadzieję, że nie tęskni tak bardzo jak ja... Jak myślicie, kiedy mogę do nich zadzwonić?
-
ALBA - piękna, zrównoważona i w nowym domu :)
jofracy replied to jofracy's topic in Już w nowym domu
Paweł może zrobimy jej nowy pakiet ogłoszeń z nowym tekstem? -
Też żałuję, ale musiałam być w pracy... Kiedyś wygram w lotto i nic nie będę musiała... Tęsknimy już za naszym lejkiem.
-
tak. wszytko podpisali. Przyjadą do Katowic na kastrację. Zasnął ich synowi na kolanach, kiedy siedzieli u mnie w domu, a pani wylizał całą twarz. naopowiadali o swoim psie - też adoptowanym i jamniku, którego adoptowali ze schronu, kiedy miał 15 lat. Był u nich rok. Bardzo go pokochali. Poryczałam się mimo, że wiem, że będzie tam miał dobrze...
-
Tales pojechał do nowego domu. Fajni szczerzy ludzie, którzy kochają zwierzaki. Domek z ogrodem. Słodko - gorzkie to wszystko...
-
Tosia- kolejna ofiara ludzkiej głupoty, już W DOMU
jofracy replied to pralinka94's topic in Już w nowym domu
fajnie, że tak szybko :) Bądź grzeczna psinko! -
Dzisiaj jest Wielki Dzień. Przyjeżdża nowa rodzina Talesa :)
-
Wątek zbiorczy Fundacji Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań" !!!
jofracy replied to marra's topic in Już w nowym domu
wklejam informację z naszego (katowickiego wolontariatu) dot. zaginionej husky: Hej. Jest kłopot. Pewnej rodzinie zaginęła suczka (zdjęcia w załącznikach) albinoska - husky, wabi się Joly. Zaginęła 22 września br. w okolicach Pomnika Harcerzy (Hotel ORBIS Katowice, SuperJednostka na Korfantego). Ma 8 lat, miała paraliż tylnych łapek, leczyli ją u veta, przeszło w 90%. Oko prawe niebieskie, lewe ciemne. W dniu zaginięcia miała na sobie czarną obrożę. Kontakt do mnie: 662 954 947 fotki: [IMG]https://psi-wolontariusze-fundacja-sos.googlegroups.com/attach/0c5a7d1d9431f785/Joli+na+schodach+3.jpg?gda=qtAYdUUAAACpU4oA1c-uavrJS2dAr7tILdyHTEx-Jw2Kv7MHgFOg1ag1Tq7SLvYIoFQkdJngdv0_gx_oZRLdTgSyp-j0QL09Gu1iLHeqhw4ZZRj3RjJ_-A&view=1&part=4&hl=pl[/IMG] [IMG]https://psi-wolontariusze-fundacja-sos.googlegroups.com/attach/0c5a7d1d9431f785/Joly+04-09.jpg?gda=_Hum2kUAAACpU4oA1c-uavrJS2dAr7tILdyHTEx-Jw2Kv7MHgFOg1UmMmugvNT875hL6mZwD8Wc_gx_oZRLdTgSyp-j0QL09Gu1iLHeqhw4ZZRj3RjJ_-A&view=1&part=5&hl=pl[/IMG] [IMG]https://psi-wolontariusze-fundacja-sos.googlegroups.com/attach/0c5a7d1d9431f785/P1010415.JPG?gda=nLU09EUAAACpU4oA1c-uavrJS2dAr7tILdyHTEx-Jw2Kv7MHgFOg1Vz58YPyY3YxaobXlyoOiXY_gx_oZRLdTgSyp-j0QL09Gu1iLHeqhw4ZZRj3RjJ_-A&view=1&part=6&hl=pl[/IMG] -
Schronisko w Ostrowie Wlkp - SZUKAMY WOLONTARIUSZY i DT!
jofracy replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
czy oni in w ogóle jeść nie dają? masakra... -
Tosia- kolejna ofiara ludzkiej głupoty, już W DOMU
jofracy replied to pralinka94's topic in Już w nowym domu
żołądki kurze albo serduszka psy uwielbiają :) wystarczy je pogotować kilkanaście minut. Zuza chodzi na dwóch łapach z nosem do góry jak je czuje ... -
Najfajniejsze jest to, że mam jeszcze dwie :) W niedzielę jedziemy z Talesiem zapoznać się z jedną rodzinką i sprawdzić jego instynkty dotyczące świnki morskiej, a jak się nie uda to Strzelce Opolskie, a tam dom z ogrodem i całodzienne towarzystwo człowieka :) Będzie dobrze :) Tylko niech już gdzieś jedzie, bo jeszcze chwila i nie oddam :)
-
W sprawie Talesika odebrałam dziś dwa bardzo konkretne telefony :) Trzymajcie kciuki!
-
Tosia- kolejna ofiara ludzkiej głupoty, już W DOMU
jofracy replied to pralinka94's topic in Już w nowym domu
zapisuję :) piękna jest :) -
BOLO pies z łańcucha szuka kochającego domu.. W DS :D
jofracy replied to roma_121's topic in Już w nowym domu
zapisuję Bolusia i życzę mu ludzia na własność :) -
[quote name='Isadora7']No to domki zapraszamy, u mnie jeszcze jedno allegro leci 2 dni (trzy sie już zakończyły) Talesowe - to chłopak bogaty w ogłoszenia. Ale jak nie znajdzie domku to wypuszcze ponownie może nie pakietem tylko jedno.[/QUOTE] dzięki :) Talesowych buziaków starczy i dla Ciebie :)
-
Pięknie dziękuję w imieniu Talesa. On najchętniej by Ci jęzorkiem wyraził swoją wdzięczność :) zrobił się chłopak bardzo całuśny :)
-
[quote name='kimiji'][B]Jofracy[/B] zrobić Talesowi fundacyjne allegro?[/QUOTE]' zrobić :)
-
Tales przypomniał dziś sobie do czego służą zabawki :) Dziamgolą teraz razem wszystkie na wyścigi. Mysza straciła już ogon, a Zuza jest zdziwiona, że jej ktoś jej zabaweczki skubie :)
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-c2sOKdQGHL8/Tox1Xki642I/AAAAAAAAAto/v_HL4u5Ihk4/DSCF2292.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-IpzoBZQUeRU/Tox1X2Q7qqI/AAAAAAAAAts/28swFat1lmo/DSCF2285.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-pP6sUQuRsGk/Tox1XtyCygI/AAAAAAAAAtw/yo4PrWceSTY/DSCF2282.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-zc1w-NXBaC8/Tox1ZXGAM_I/AAAAAAAAAt0/3ihdQJGsCUQ/DSCF2289.JPG[/IMG]