-
Posts
3429 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jofracy
-
pozwalam sobie wkleić kilka zdjęć jamniorka: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-cSF4p3Tu6qU/Tox1ZaBu2jI/AAAAAAAAAt4/iOm0II4w2lo/DSCF2294.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-2aK5YP0hfaw/Tox1WI_pjQI/AAAAAAAAAtU/FYQS_4x6AI4/DSCF2290.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-YzkksRCBcyU/Tox1WTSVz5I/AAAAAAAAAtY/oZ-B08BnDa8/DSCF2287.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-PPQLB0YDJ0Y/Tox1XAQz1qI/AAAAAAAAAtc/LFvvkVnwxzQ/DSCF2288.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-y2SU5io-TdU/Tox1XjobyzI/AAAAAAAAAtg/TtYk1GKksKY/DSCF2283.JPG[/IMG]
-
Szczeniaczek znaleziony na klatce schodowej odnalazł właściciela
jofracy replied to Meeaw's topic in Już w nowym domu
Nie wiem co Ci doradzić... pospamuj trochę na śląskich wątkach, może ktoś się zlituje... Może mama nie będzie taka zasadnicza i zgodzi się na kilka dni... Pilnuj żeby nie zasikał jej czegoś ważnego, bo mama może stracić cierpliwość i daj mu może coś do gryzienia od razu... -
Lilka w domu stałym. Dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc.
jofracy replied to megi345's topic in Już w nowym domu
Taki szkrabek znajdzie domek szybciutko, tylko żeby teraz miała gdzie mieszkać... -
Szczeniaczek znaleziony na klatce schodowej odnalazł właściciela
jofracy replied to Meeaw's topic in Już w nowym domu
zapiszę .... -
sikawka została przeniesiona z całym legowiskiem do przedpokoju - tam mam płytki. Oczywiście na czas naszej nieobecności. Jak wracamy, to łazi i sika po całym domu :) Zuza przeprowadziła się dobrowolnie razem z nim :) Siedzą tak sobie razem dwaj wygnańcy :) Dostały tchawicę do obgryzania i sobie żują jeden z jednej, drugi z drugiej strony :)
-
Lilka w domu stałym. Dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc.
jofracy replied to megi345's topic in Już w nowym domu
zapisuję kruszynkę... -
Tolek i jamniki korabiewckie---> nowe fotki.
jofracy replied to JamniczaRodzina.'s topic in Już w nowym domu
Zapisuję sobie słodziaki :) ale macie tam fajnie :) -
Lukus - piękny szczeniak marieje w schronisku . !
jofracy replied to ~_wiki_~'s topic in Już w nowym domu
zapisuję :) -
Gratulacje! Trzymam za Ciebie kciuki Ziro!
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
jofracy replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']To swietnie a do mnie na FB pisza ,ze nadal szukaja domu, przepraszam za klopot:)[/QUOTE] Kto pisze ? -
Talesik ma szansę na fajny domek. Wszystko się wyjaśni w piątek...
-
Pozostaje nam zatem trzymać kciuki :)
-
Ja używam pod nazwą handlową stressout, ma trochę bardziej rozbudowany skład, ale chodzi o to samo - poziom serotoniny :)
-
Postanowiłam wstrzymać się z tym badaniem moczu z kilku powodów. Po pierwsze Taleś kończy dziś wieczorem antybiotyk, a to może zaburzać obraz, po drugie ciężko złapać te siki, po trzecie złapać trzeba rano i po 8. zawieźć do weta, a ja na 8. pracuję w tym tygodniu, po czwarte przemyślałam sobie trochę to sikanie i wyszło mi że: 1. Tales obsikuje z mebli tylko łóżko, kiedy nie ma na nim folii, nie sika na swoje posłanie, na fotele i kanapę w drugim pokoju 2. Obsikuje nogi łóżka i ściany w przedpokoju, ale w pokoju ścian nie rusza. 3. Rości sobie prawa do Zuzy - na spacerze nie pozwala innym psom się z nią bawić (z czego Zuza sobie nic nie robi, bo Tales jej i większości jej kumpli nie potrafi dogonić) 4. Obsikuje wszystko, co Zuza zrobi na dworze i niestety samą Zuzę czasem też... Postanowienie moje do Waszej weryfikacji: Talesowi będę dalej podawać te tabletki relaksujące (wet powiedział, że długotrwałe podawanie daje dopiero efekty, a ja już widzę zmianę - nie piszczy i nie drapie drzwi, kiedy wychodzę z domu i nie odprowadza mnie... Jeśli sytuacja się nie zmieni wtedy pomyślę nad tymi badaniami i o ewentualnej kastracji. Chciałam, żeby ją miał zrobioną już w nowym domku, ale jakoś nie ma powodzenia chłopak...
-
Gorzej jeśli Zira ma lęk separacyjny i będzie wyła lub niszczyła pod nieobecność Pani. W domu można sporo wybaczyć, bo to NASZ dom, a w akademiku może być krótka piłka... z drugiej strony moja przyjaciółka mieszkała dwa lata w akademiku z maleńkim dzieckiem, więc pewnie się da :)
-
cieszę się, że Koksik dobrze trafił :)
-
Barcelona znalazła swoje miejsce na ziemi... SWÓJ DOM!!!
jofracy replied to Irvette's topic in Już w nowym domu
cudownie :) lisiczka ma swój domek :) -
Jak zdecydujesz tak będzie dobrze :) sama wiesz, który potrzebuje najbardziej :)
-
Dzwonił do mnie pan w sprawie Talesa. Popytał o niego, gdzie jest i jaki jest, a potem mnie zapytał, czy może przelać jakieś pieniążki dla niego, bo sam ma już jamnika i nie może wziąć drugiego, ale bardzo chciałby jakoś pomóc. Zaskoczył mnie totalnie... Dzwonił z Facebooka, przeczytał o Talesie na sos jamnikom, swoją pomoc chciałby skierować właśnie dla jamnika jakiegoś, więc skierowałam go do Ciebie Isadoro, bo chyba wiesz najlepiej kto jest aktualnie w największej potrzebie. Talesikowi póki co nic poza nowym kochającym domkiem nie potrzeba :)