-
Posts
3429 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jofracy
-
Beza, Suzi, Bazylek, Sezamek mają domy - mam nadziję, że na stałe!
jofracy replied to soboz4's topic in Już w nowym domu
Siostra! ja ci pokażę! [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-WQYqCfatEhM/TqfZiECguTI/AAAAAAABN7w/8AYstXd2BTg/s640/IMG_6326.JPG[/IMG] Nie dam się! zjem ci oko... [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-AfOsdmpxY_c/TqfZkhImYiI/AAAAAAABN7w/Bdv9k-_Rq7c/s640/IMG_6327.JPG[/IMG] i policzek... [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-nJkPzSCa8GA/TqfZiAl1LYI/AAAAAAABN7w/iJGZBpAJvMU/s640/IMG_6328.JPG[/IMG] No nie gniewaj się już... [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-QfQYIDq_WDE/TqfZsdRw3QI/AAAAAAABN7w/AYV1i2QuHKg/s640/IMG_6329.JPG[/IMG] -
A zdjęć macie więcej, bo na sos można 6 wstawić.
-
zapisuję przystojniaka i wkleję kilka zdjęć :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-WbjDaycp77s/TqLHnix8VrI/AAAAAAABMcY/XoBW-3zO8BQ/s512/PICT0092.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-3t-SzxhHei8/TqLH3yzzVgI/AAAAAAABMdE/IuQ9e00UtLs/s640/PICT0103.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-GCmQleh-2SI/TqLH629dsKI/AAAAAAABMdM/dG_mDPydCkw/s640/PICT0105.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-1GBPdq3Pa14/TqLH_-q5-0I/AAAAAAABMdY/FmBBNINrM4Q/s640/PICT0108.JPG[/IMG]
-
Prosisz i masz :) Polecam się na przyszłość :)
-
Beza, Suzi, Bazylek, Sezamek mają domy - mam nadziję, że na stałe!
jofracy replied to soboz4's topic in Już w nowym domu
tak sobie teraz śpią paskudziorki :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-X1XY1YdaJVo/TqaXjZFwvbI/AAAAAAAAA0k/GXuOGCMl_I0/s640/100_1113.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-gWmi1i9vUJA/TqaXqD3mYAI/AAAAAAAAA08/OJi0Whb7vN0/s640/100_1114.JPG[/IMG] -
Żabko mam nadzieję, że ten banerek przyniesie Ci szczęście :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/216567-Jamniczkowata-Żabka-przerażona-człowiekiem-i-schronem-.-Kolejna-zima-w-zimnej-budzie"][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-QcLUuqKwf_o/TqaTQXWNAmI/AAAAAAAAA0Y/rf6G3CjAGvo/s250/qz13xu-1.jpg[/IMG][/URL]
-
Jamniczek Kubuś jako aniołek uciekł za TM [*] ;(
jofracy replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Klaudus__']Absolutnie w to nie wątpię... Nawet znam z autopsji... Witam w klubie zatem :) -
Jamniczek Kubuś jako aniołek uciekł za TM [*] ;(
jofracy replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Klaudus__']Bo to jest bardzo dużo pieniążków,ale to takie ... No sama nie wiem - wiem,że nie powinnam nikogo oceniać,ale sama bym tak zrobić nie potrafiła. Pieniążki na konto Pani Teresy bezpośrednio - jak już się sobą nacieszą to na pewno zaraz tu zawita :) Kubuś poznał swój kocyk i to do Niego poleciał - co dało Pani Basi czas na schwytanie uciekiniera :) Ludzie też bywają w trudnych sytuacjach... -
Zawsze informujemy o nowych wątkach na stronie katowickiego schroniska i tam też najlepiej sprawdzić, czy psiak ma już wątek. Maciaszek dba o porządek w tej kwestii. Nie przejmuj się, tylko zgłoś do zamknięcia jeden z wątków. Może lepiej ten nowy, a w starym poproś Reyes o zmianę pierwszego postu...
-
Jamniczek Kubuś jako aniołek uciekł za TM [*] ;(
jofracy replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Może dla niej to była poważna kwota... -
Jamniczek Kubuś jako aniołek uciekł za TM [*] ;(
jofracy replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ale się cieszę ! Kubuś widzisz ile ciotek się matwiło? a Ty sobie spacerki urządzasz paskudo kochana! -
zapisuję :)
-
zapisuję... lepiej napiszcie do moderatora w sprawie tych wątków...
-
ARES- mądry, spokojny, czarny pies- wciąż szuka...
jofracy replied to madzia.uje93's topic in Już w nowym domu
zapisuję :) Fajny kompaktowy psiaczek :) -
Beza, Suzi, Bazylek, Sezamek mają domy - mam nadziję, że na stałe!
jofracy replied to soboz4's topic in Już w nowym domu
Zaczynają ganiać tym pociesznym krokiem za kapciami... Chyba już zatrybiły, że nasza obecność oznacza papu :) -
Beza, Suzi, Bazylek, Sezamek mają domy - mam nadziję, że na stałe!
jofracy replied to soboz4's topic in Już w nowym domu
Pakudy są po kolacji, którą serwował TZ :) Jak przyjechałam z basenu, to właśnie wycierał kupsztale i starał się opanować rozłażące się towarzystwo :) Po kolacji było ważenie (na wadze ludzkiej elektronicznej, za obciążenie dodatkowe posłużył TZ z wiadomych względów). Oto wyniki (ostrzegam zaskakujące!) Sezam: 1,3 kg Suzi: 1,0 kg Bazyl: 1,0 kg Na usprawiedliwienie swoje i Sezama mogę tylko powiedzieć, że kolacja była obfita :oops: -
Rewelacyjnie....
-
Beza, Suzi, Bazylek, Sezamek mają domy - mam nadziję, że na stałe!
jofracy replied to soboz4's topic in Już w nowym domu
jeszcze jeden z Bazylem w roli głównej :) [video=youtube;M7-MDJuopY4]http://www.youtube.com/watch?feature=player_profilepage&v=M7-MDJuopY4[/video]