Jump to content
Dogomania

jofracy

Members
  • Posts

    3429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jofracy

  1. [quote name='maciaszek'] W schronisku jest cocker spaniel, czarny podpalany, zerknijcie. [/QUOTE] To już drugi - urodzaj...
  2. [IMG]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/447/4.jpg[/IMG] Jamniczka jest już na sos jamnikom : [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/447[/url]
  3. wstawiłam : [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/447[/url]
  4. W Katowicach: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-HC4atmX2hi4/TqrCTWwVCkI/AAAAAAAAA4k/YFEeQmyWDJU/s500/1097-11-2_1_20111028_1916162121%2525281%252529.jpg[/IMG] 1097/11 7-8 lat Suka Zaszczepiona, odrobaczona Nieduża, jamnikowata w budowie bardzo sympatyczna suczka. Idealna na psiego towarzysza np. starszej osoby. Do schroniska trafiła po śmierci właściciela. Jest przyjaźnie nastawiona do ludzi. Z psami też dogaduje się bez problemu - mieszkała z dwoma. Jest raczej spokojna, zrównoważona. I w ogóle nie wygląda/nie zachowuje się jak starsza pani ;). Przed nią jeszcze ładnych kilka, a może nawet kilkanaście lat życia! Przypominamy, że do umowy adopcyjnej dołączony jest kupon na bezpłatną sterylizację/kastrację! Poprosiłam o więcej zdjęć. Jak dostanę - wstawię na sos jamnikom :(
  5. to zabrzmiało, jakby chciała oddać do schronu, jeśli nikt tego psiaka nie weźmie na DT
  6. [quote name='gosia2313']Czy ktoś mógłby wziąć w grudniu na 3 tygodnie do siebie psa na DT? Jego pani jedzie do sanatorium i nie chce na ten czas oddawać go [B]do schroniska,[/B] dlatego już teraz o tym pomyślała i szuka kogoś kto mógłby się nim zająć. To chyba jakiś mały, starszy psiak. Pani dałaby karmę dla niego. Jest z Milowic. Byłby ktoś chętny??[/QUOTE] ??? może do hotelu?
  7. Maluchy pojechały do Soboz4 :) Powodzenia :)
  8. [quote name='Zuzka2'] ja codziennie odświeżam wszystkie zwierzaki rano,to wolę je trzymać na swoim koncie. [/QUOTE] Jak się odświeża ogłoszenia na tablicy? da się codziennie? nie widzę takiej opcji, a zależałoby mi :)
  9. [quote name='Sarunia-Niunia']Wiesz Jofracy, na tą tablicę, to chyba lepiej nie wchodzić....[/QUOTE] niestety...
  10. [quote name='wagens']jeśli chodzi o nortona to kiedyś już jego ogłoszenie widziałam na gumtree, rozmawiałam z dziewczyną jego właścicielką i mówiła że ma jakieś 3 tyg a było już to chyba 2 tyg temu, a jeśli chodzi o te sunie na łańcuchach to sprawa wydaje mi się pilna, jeśli by się ktoś znalazł z dt to ja mogę za któregoś chociaż zapłacić[/QUOTE] a mówiła co się stanie jak nie znajdzie mu nowego domu? edit: głupio to napisałam: Czy chce go oddać do schroniska, czy będzie szukać do skutku - może nieco mądrzej teraz...
  11. [url]http://tablica.pl/oferta/calusnaodchowanazadbana-i-zdrowa-kaja-szuka-nowych-opiekunow-IDnafT.html[/url]
  12. są ludzie, którzy powinni sobie odpuścić posiadanie psiaka...
  13. Bazyl to przebojowy, uroczy piesek, jednak jego początki nie były łatwe -wraz z rodzeństwem został porzucony w wieku dwóch tygodni na pewną śmierć. Dzięki pewnemu taksówkarzowi, który go znalazł, a potem wolontariuszce został uratowany. Teraz jest już odkarmiony i odrobaczony. Bardzo lubi kontakt z człowiekiem, a także z innymi psami. W tej chwili Bazyl ma około 4-5 tygodni i już widać, że będzie z niego niezły agent. Jest najodważniejszy z rodzeństwa, wszystkiego się nauczył pierwszy, nawet jemu, jako pierwszemu przebiły się kiełki. To wyjątkowy piesek, tylko dla kogoś, kto doceni jego temperament :) Maluch jest odrobaczony i potrafi samodzielnie jeść z miseczki.To psie dziecko potrzebuje wiele uwagi i miłości, aby zapomnieć o niezbyt szczęśliwym starcie, a przede wszystkim swojego człowieka, który pokaże mu świat i już nigdy nie zostawi w kartonie na pewną śmierć. Przy Bazylku nie sposób się nudzić. Ma silną osobowość i uwielbia się bawić.
  14. Taki tekst na szybko dla Suzi: Suzi to maleńka, delikatna suczka, która wraz z rodzeństwem została porzucona w wieku dwóch tygodni na pewną śmierć. Dzięki pewnemu taksówkarzowi, który ją znalazł, a potem wolontariuszce została uratowana. Teraz jest już odkarmiona i odrobaczona. Bardzo lubi kontakt z człowiekiem, a także z innymi psami. W tej chwili Suzi ma około 4-5 tygodni. Jest odrobaczona i potrafi samodzielnie jeść z miseczki.To psie dziecko potrzebuje wiele uwagi i miłości, aby zapomnieć o niezbyt szczęśliwym starcie, a przede wszystkim swojego człowieka, który pokaże jej świat i już nigdy nie zostawi w kartonie na pewną śmierć.
  15. A nie chcesz zabrać kojca? Będzie Ci ciężko z rozłażącym się towarzystwem.
  16. ostatnio jakaś plaga uciekinierów... Wizunia daj się odnaleźć... Teraz są takie zimnie noce...
  17. Po zębach sądząc to mogą z nich urosnąć krokodyle nawet, a z apetytu, to już sama nie wiem. Ostatnio dostają podwójne porcje, bo po pierwszej tuptają i piszczą o jeszcze :) Sezam dziś się wykąpał w wołowinie z kleikiem. Nie wiem, czy z zamiarem zamarynowania się, czy miał jakiś inny cel, ale zarobił sobie na pierwszą w życiu kąpiel w umywalce. Mokre chusteczki, ani ściereczki nie dały absolutnie nic. Teraz ma czyste i mięciutkie futerko. Hmmm... może to miała być odżywka na włosy :razz: taka do spłukiwania :)
  18. porządzę się trochę :) [video=youtube;sQ337kzWBVU]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=sQ337kzWBVU[/video]
  19. [quote name='skallska']Wrzuciłam ten link, bo widze podobieństwo. Obstawiam mixa z owczarkiem belgijskim, minus łapki naszych sikawek-za malutkie na owczarka[/QUOTE] dlatego mówię "o kurteczka" bliżniaczka paskudów tam jest na jednym ze zdjęć :)
  20. [quote name='skallska'][URL="http://www.google.pl/imgres?q=owczarek+belgijski%2Bszczeniaki&hl=en&sa=X&qscrl=1&nord=1&rlz=1T4SUNA_enPL263PL264&biw=1280&bih=657&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=i1fr--zeazHmQM:&imgrefurl=http://www.morusek.pl/ogloszenie/62733/Sprzedam-szczeniaki-owczarka-niemieckiego%2Bbelgijskiego/&docid=UeSbCaoD2GC5jM&imgurl=http://www.morusek.pl/zdjecia/dodane/Sprzedam-psa_Owczarek-niemiecki_20110626193436.jpg&w=520&h=390&ei=1F-oTqmLPI_vsgaMl-yqDw&zoom=1&iact=hc&vpx=978&vpy=233&dur=228&hovh=194&hovw=259&tx=168&ty=130&sig=108358499534647665979&page=9&tbnh=133&tbnw=195&start=136&ndsp=15&ved=1t:429,r:9,s:136"]http://www.google.pl/imgres?q=owczarek+belgijski%2Bszczeniaki&hl=en&sa=X&qscrl=1&nord=1&rlz=1T4SUNA_enPL263PL264&biw=1280&bih=657&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=i1fr--zeazHmQM:&imgrefurl=http://www.morusek.pl/ogloszenie/62733/Sprzedam-szczeniaki-owczarka-niemieckiego%2Bbelgijskiego/&docid=UeSbCaoD2GC5jM&imgurl=http://www.morusek.pl/zdjecia/dodane/Sprzedam-psa_Owczarek-niemiecki_20110626193436.jpg&w=520&h=390&ei=1F-oTqmLPI_vsgaMl-yqDw&zoom=1&iact=hc&vpx=978&vpy=233&dur=228&hovh=194&hovw=259&tx=168&ty=130&sig=108358499534647665979&page=9&tbnh=133&tbnw=195&start=136&ndsp=15&ved=1t:429,r:9,s:136[/URL][/QUOTE] o kurteczka :)
  21. pewno, że klusie. ja jadę zaraz po kolejną dostawę wołowiny i karmy... Soboz przygotuj się na powitanie żarłoków :) Będziesz zaskoczona, ile one potrafią wciągnąć :)
  22. Bazyl w swoim raju :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-CEAIVfc9Aco/TqfZ6gjN6PI/AAAAAAABN7w/dk-pNFiCPZA/s640/IMG_6342.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-COqSivcigj4/TqfaCMpnYaI/AAAAAAABN7w/EFjh8OXUupk/s640/IMG_6343.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-PMN4aGVCJXo/TqfaAo6HJuI/AAAAAAABN7w/DvyD6qUF_Nk/s640/IMG_6345.JPG[/IMG]
  23. [SIZE="3"][COLOR="#ff00ff"]Suzi - ślicznotka :)[/COLOR][/SIZE] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-nX4lDvr3IT8/TqfZs4IjCvI/AAAAAAABN7w/TQlIcvlnF3c/s640/IMG_6331.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ASwm4NxwnzE/TqfZy8qgayI/AAAAAAABN7w/8pj1z-pnT4Y/s640/IMG_6333.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ERBM1Han97w/TqfZ7g4UxhI/AAAAAAABN7w/p7RArJDDGUI/s512/IMG_6338.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-PY8Qph7o0pY/TqfZ75UZKiI/AAAAAAABN7w/5EM41jj1HKw/s512/IMG_6339.JPG[/IMG]
×
×
  • Create New...