-
Posts
3429 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jofracy
-
ALBA - piękna, zrównoważona i w nowym domu :)
jofracy replied to jofracy's topic in Już w nowym domu
może dziś przyjadą... nikt do mnie nie dzwonił. Trzeba zrobić Albie kampanię reklamową... -
Gratuluję decyzji :)
-
Nie naciskajcie... życzę podjęcia słusznej decyzji :)
-
Jamniczek Kubuś jako aniołek uciekł za TM [*] ;(
jofracy replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Masakra... Będzie go ktoś jutro szukał? Bo jak rozumiem pańcia się wypieła... -
Beza, Suzi, Bazylek, Sezamek mają domy - mam nadziję, że na stałe!
jofracy replied to soboz4's topic in Już w nowym domu
spały bardzo długo, potem zjadły serek i chętni popili mleczkiem. Została zrobiona jedna kupa i nasiurkane kilka razy. Cwaniaki wiedzą, że się sika na podkład, tylko skąd? za jakieś dwie godzinki dostaną coś bardziej treściwego. Odczuwam dotkliwy brak mikrofali... Ale dajemy radę :) Zagrzebały się pod miśkiem i śpią :) Zuza pilnuje uciekinierów i jest dobrze :) Nie martw się Bożenko! dzieciątka są zaopiekowane :) a jak Beza? nie płacze za resztą? zastanawiam się tylko jak je oznaczyć, bo póki co tylko najjaśniejszego chłopaka rozpoznaje. Zuza też, bo na nią furczy bezczelnota mała :) -
Beza, Suzi, Bazylek, Sezamek mają domy - mam nadziję, że na stałe!
jofracy replied to soboz4's topic in Już w nowym domu
Banerek dla paskudów :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/216297-Suzi-Beza-Bazyl-i-Sezam-szczeniaki-wyrzucone-na-bruk-szukaj%C4%85-dom%C3%B3w"][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-oRWRpvnrGWs/TqG4FtfHljI/AAAAAAAAAv8/tdEsS4Jls8Y/s250/PICT0031-1.jpg[/IMG][/URL] -
Beza, Suzi, Bazylek, Sezamek mają domy - mam nadziję, że na stałe!
jofracy replied to soboz4's topic in Już w nowym domu
mój TZ wczoraj powiedział, że ludzie na krowy mówią bydło, a sami są największym bydłem... Można było dać im trzy tygodnie i wtedy oddać... Gdyby były z mamą nie byłoby przy nich tyle chodzenia. Ten świat jest bez sensu... -
Nie kudłata, ale mała i smarkata Żabcia ma dom!
jofracy replied to soboz4's topic in Już w nowym domu
a wiadomo gdzie i jacy ludzie? -
Jamniczek Kubuś jako aniołek uciekł za TM [*] ;(
jofracy replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kuba nie wygłupiaj się! Wracaj! -
Mały, szczuplutki Puszek ma dom!!!!!!!!!!!!
jofracy replied to miudzioszka's topic in Już w nowym domu
Powodzenia psiaku! Najwyższa już pora była - zimno się zrobiło, żeby nie powiedzieć jak w psiarni... -
Beza, Suzi, Bazylek, Sezamek mają domy - mam nadziję, że na stałe!
jofracy replied to soboz4's topic in Już w nowym domu
glukoza jest słodka. -
Beza, Suzi, Bazylek, Sezamek mają domy - mam nadziję, że na stałe!
jofracy replied to soboz4's topic in Już w nowym domu
Ja bym nie dodawała cukru, tylko glukozę- jest łatwiejsza do strawienia... -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
jofracy replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Poczciwą ma mordeczkę :) -
Beza, Suzi, Bazylek, Sezamek mają domy - mam nadziję, że na stałe!
jofracy replied to soboz4's topic in Już w nowym domu
Soboz prosimy o zdjęcia! takie, żeby można było zobaczyć wielkość pulpecików. Ależ one muszą pachnieć... ktoś tam u góry czuwał i zesłał Ci wirusa na czas największej biedy maluchów... -
Mam wrażenie, że udaje, że nie ma kotka :) Talesik się tam byle czym nie zajmuje :) Stoik mój kochany... Mam jeszcze fotkę z pańciem, ale nie chciałam twarzy tutaj wrzucać bez pozwolenia... Fajnie Talesik trafił :)
-
zdjęcia z nowego domku [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-DJG0RScJFaM/Tp2UipveTAI/AAAAAAAAAv4/CHvaqeRRqwc/s415/Zdj%2525C4%252599cie0430.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-FcEQdPPXCdk/Tp2Ug1p28UI/AAAAAAAAAv4/TEkoMgO0mPc/s415/Zdj%2525C4%252599cie0435.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-qZal9_veG3A/Tp2Ug7srlkI/AAAAAAAAAv4/xfbEvo_kCFQ/s415/Zdj%2525C4%252599cie0445.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-0MZv7trxAY8/Tp2UgqIqroI/AAAAAAAAAv4/EHMwxppV1iQ/s415/Zdj%2525C4%252599cie0429.jpg[/IMG] Na ostatnim zdjęciu z kotkiem :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-2Qh0-23Xgzk/Tp2Ug3E1g_I/AAAAAAAAAv4/NUZw4d9VEHY/s415/Zdj%2525C4%252599cie0442.jpg[/IMG]
-
Talesik, kiedy był u nas też sikał na łóżko... Rozmawiałam o tym z kolegą, który ma u siebie adoptowanego psiaka i sunię rezydentkę i mówił, że w dwa tygodnie się problemu pozbył za pomocą jakiegoś preparatu z zoologicznego do psikania. Nie znał konkretnej nazwy, ale podobno psikali tym miejsca, gdzie się Samuel zsikał i w końcu po dwóch tygodniach problem znikł... A Fafi jest kastrowany?
-
Beza, Suzi, Bazylek, Sezamek mają domy - mam nadziję, że na stałe!
jofracy replied to soboz4's topic in Już w nowym domu
zapisuję :) Bożenko jesteś wielka! -
super dziewczyny :) Kawał dobrej roboty :) Dumcia to taki słodziak, że trudno się w niej nie zakochać...