Jump to content
Dogomania

jofracy

Members
  • Posts

    3429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jofracy

  1. Należało się malutkiej :)
  2. Zapisuję ...
  3. oby to były złe dobrego początki. Malutek ma już kilka osób, którym jego los nie jest obojętny. Ta pani wiedziała do kogo zadzwonić :)
  4. No to trzymamy kciuki! Może maluch ma farta :)
  5. dzieki :) w zaawansowanej edycji pierwszego postu jakby ktos szukal :)
  6. [quote name='soboz4']nareszcie jamnisia w dobrym województwie, powinnam dostać pałę z geografii, ale do trzech razy sztuka[/QUOTE] To wszystko z emocji :) wiem bo też zaraz mapę otwierałam.
  7. Bilet pkp linią TLK kosztuje w jedna strone 58,60
  8. Soboz4 przed chwilą dostała telefon o znalezionej na giełdzie w BYDGOSZCZY (niestety) w pudełku z karteczką, że suczka ma miesiąc i jest jamnikiem szorstkowłosym Kobieta która ja znalazła ma dwa psy, które agresywnie na nią reagują, nie wie co dalej zrobić, dała mi parę godzin, wieczorem maluszek ląduje w schronisku Czy ktoś zna kogoś w Bydgoszczy, albo może kogoś kto z Bydgoszczy może ją przywieźć do Katowic??? [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-0tY4hys5Sf4/Tgc-f3WXiEI/AAAAAAAA5u8/WeQz9-5Dy2w/s800/PICT0228.JPG[/IMG] [email][email protected][/email] 503-364-290 Bożena Sobieszek wątek psiaka : [url]http://www.dogomania.pl/threads/210145-Bydgoszcz-miesieczna-jamniczka-szorstko%C5%82osa-PILNE[/url]!!!
  9. Poczta Konduktorska nie przyjmie - sprawdzałam.
  10. Pospamowałam trochę na pomorskich wątkach. mam nadzieję, że ktoś się ulituje.
  11. Ponad 400 km. Łatwo nie będzie. Ponad 6h w jedną stronę.
  12. Chciałam tylko dodać, że Sesi to przekochane zwierzątko. Wczoraj miałam okazję poznać piękność i jest cudowna. Taki drobny, delikatny labradorek.
  13. Na pewno też w takim stadzie łatwo zapanować nad tym który szczeniak po których rodzicach. I czy wszyscy mają rodowody. Ale już nic nie sugeruję, ani się nie domyślam, co więcej nic mi się nie wydaje ...
  14. Pani Kierownik to widać fajna babka :) Jak to maleństwo się u Was znalazło?
  15. Myślę, że dobrze zrobiłaś Pajdo. Czasem sama intuicja nam mówi, że to nie jest to i ja bym jej słuchała :)
  16. Mnie się wydaje, że jakby suki były rasowe to cosik więcej by o nich napisała. Te wszystkie imiona, nazwy hodowli i tytuły. Psom napisała.
  17. Nareszcie ktoś się na niej poznał. Powodzenia Kochana!
  18. Fajnie, że malutek od razu poczuł, że u Ciebie jest full opcja jeśli chodzi o poczucie bezpieczeństwa. Wymiziaj ją od nas ok? Zostaje Joszka? Czy myślisz nad zmianą imienia?
  19. Czyli się sami wyeliminowali nie pozostawiając miejsca na dylematy. Dobrze, że teraz ...
  20. niestety nie widać zdjęć Pakera ... edit: już widać. Ślicznota :)
  21. Ja myślę, że jeśli to nie jest babcia po siedemdziesiątce, to może nie byłoby najgorzej. Poza tym różnie aktywne babcie są ...
×
×
  • Create New...