Jump to content
Dogomania

jofracy

Members
  • Posts

    3429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jofracy

  1. Mam nadzieję, że DS się nie rozmyśli ...
  2. Jeszcze tylko jedna noc i do domku :)
  3. może już można zmienić tytuł wątku :)
  4. No to się dziewczynce powodzi :) moja też przegania większe psy, jamniki chyba nie wiedzą, że są takie malutkie :)
  5. ale świeci się jak nie przyrównując ... :)
  6. znalezione dziś na allegro: [url]http://allegro.pl/piesek-jamnik-i1609483022.html[/url]
  7. Bardzo ładne to allegro, ale ja w tytule dodałabym słowo "bokser" - bo teraz na takie hasło nie odnajduje wyszukiwarka tej aukcji. Przepraszam za upierdliwość :)
  8. :) dobre przyciąga dobre! przyciągniemy Ci domek laleczko!
  9. Co słychać u Florka? były jakieś telefony?
  10. sprezentuję Dalijce wyróżnione allegro, tylko proszę o nr konta na priv.
  11. są i szukam tu jakiegoś boksera... ale śliczny jest :cool2:
  12. Po kliknięciu otwierają się w pełnym rozmiarze (mam nadzieję :) ) [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7d9627588192a4ae][IMG]http://images47.fotosik.pl/866/7d9627588192a4aem.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=b660e3321e3393de][IMG]http://images40.fotosik.pl/848/b660e3321e3393dem.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=4c9e357867baaf81][IMG]http://images39.fotosik.pl/859/4c9e357867baaf81m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=b9d90e4344bb1cb1][IMG]http://images39.fotosik.pl/859/b9d90e4344bb1cb1m.jpg[/IMG][/URL]
  13. wyślij mi na maila - podałam na pw
  14. Nie chce się wierzyć... To cudownie, że się wszystko tak układa. Jakiś anioł musi nad nią czuwać :)
  15. Myślę, że Venomkowi przydałby się banerek, a do niego kilka innych zdjęć, żeby było z czego wybierać. Fajnie by było wiedzieć jak jego stosunek do psów, suczek, kotów, dzieci, czy jest wykastrowany, czy na coś choruje... Poza tym nie rozumiem: jest napisane, że został oddzielony, a potem, że jak najszybciej musi opuścić swój dom. to znaczy jest jeszcze w swoim starym domu, czy gdzieś na tymczasie? mam chyba dziś niż intelektualny...
×
×
  • Create New...