Jump to content
Dogomania

jofracy

Members
  • Posts

    3429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jofracy

  1. Podnoszę Kropka i zapisuję sobie :)
  2. Na Euro 2012 nasze chłopaki na pewno potrzebują wsparcia. Milva do boju!
  3. Podnoszę Wolta!
  4. Miałam okazję ostatnio poznać Rudą osobiście. Chwyta za serduszko :)
  5. Oj tam zaraz "rzucania" ona wyraźnie broni ludzia, który się nią zainteresował. Bez zębów tylko burczy i ciałem odgania. Przytulaśna jest bardzo i ten pysio kochany ...
  6. [quote name='soboz4']Perełka nie ma stałej opiekunki, dziewczyna która z nią była miała ją też tylko 1 raz, kontakt oczywiście może być na mnie![/QUOTE] Ja nie mogę zostać jej stałą opiekunką ze względu na tryb mojej pracy. Byłoby to ze szkodą dla psa. Dziękuję, że możesz rozmawiać z dzwoniącymi ludźmi - na pewno odsiejesz dziwne pomysły.
  7. A skąd Ci ludzie wiedzieli o Aresie? nie ma go nigdzie na stronach schroniska. Z ciekawości pytam, czy ludzie od Briardków zadziałali?
  8. Myślę, że kontakt do Soboz4 byłby lepszy, jeśli się zgodzi oczywiście :) Poza tym malutka ma stałą opiekunkę, która na pewno może o niej więcej powiedzieć. Ja z nią byłam tylko na jednym spacerku i to w zastępstwie :)
  9. ok. Biedny maluszek. to chyba jakaś ukryta alergia jest co? od marca się nie ujawniała, a w lipcu jak nie wybuchła... a może źle ludzi oceniam ...
  10. Dalej nie odpowiadają?
  11. Miałam dziś okazję poznać Koka "na żywo" : jest piękny, robi ogromne wrażenie. Mój tato miał kiedyś podobnego o imieniu Berto. Kiedy patrzę na Koksa widzę Berta i podoba mi się jeszcze bardziej. Śmigaj do domku malutki!
  12. [quote name='whyou']O, tak, uwielbiam Perełkę! Jest naprawdę niesamowita :) Jak tylko zaczynałam biegać, ona - jak i inne, dużo większe od niej psy - biegła zaraz za mną. I z Koksem (typ owczarka collie - łatwo można wyobrazić sobie wielkość) bawiła się w przeciąganie liny! Nie dawała za wygraną, nawet warczała do niego. Kurcze, maleńka, ale jaka wielka :D[/QUOTE] Jeśli dobrze powiązałam nick z osobą :) (jestem nowa w schronisku i kojarzę ludzi po psach ( czyli tak samo jak na moim osiedlu :)) to bawiły się tak dobrze głównie dzięki Tobie :) masz świetną pozytywną energię :)
  13. Teraz już chyba wszystko lege artis ?
  14. dobra coś pokombinuję :)
  15. [quote name='maciaszek']Banerek piękny. Ale musisz wybrać, który chcesz mieć w podpisie, bo dwóch mieć nie możesz (za duży rozmiar, niezgodny z regulaminem).[/QUOTE] Hmmm... chyba nie tylko ja taki mam ... Bardzo się tego czepiają? Bo szkoda mi Lady - nikt inny nie ma jej w opisie, a ja trochę błąkam się po dogomanii, to może ktoś ją zauważy.
  16. no to jeszcze banerek made by Jofracy :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Dbre8fmR9vk/TiHnYdSifQI/AAAAAAAAALI/ZKlc5wqkne4/banerek%252520Pere%2525C5%252582ki.jpg[/IMG]
  17. To już ma :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/211260-Pere%C5%82ka-w%C5%9Br%C3%B3d-pere%C5%82ek-)-Skarb-ukryty-w-schronisku.?p=17265613#post17265613[/url]
  18. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-fNAMVg8IfGQ/TiHFkhpEMjI/AAAAAAAA9Cg/xahsGBZ5ruk/s640/PICT0453.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-s-bDEgL71fM/TiGS14-CxYI/AAAAAAAA84A/finklYY4G8I/s640/PICT0459.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-MALq2jXu6G8/TiGS3Q6KczI/AAAAAAAA84I/MAj7edDrpiw/s640/PICT0460.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ebkrCkgYvxU/TiHFkj-gVOI/AAAAAAAA9Cg/7FJ7FHddxnk/s640/PICT0452.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-U8b-XagJ4JE/TiHFkgbMMpI/AAAAAAAA9Cg/ZJiLoPewUG4/s640/PICT0434.JPG[/IMG]
  19. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-RW2BqLUYakY/ThhFrbZHfZI/AAAAAAAA7HE/c-Qxc2-RQJA/s512/PICT0005.JPG[/IMG] Byłam dziś na spacerze z Perełką i się zakochałam. Na stronie jest napisane o niej tak: Maleńka (29 cm w kłębie) suczka, o przepięknej różnokolorowej, dłuższej sierści. Nie wymaga jakiś specjalnych zabiegów kosmetycznych, wystarczy regularne mycie i czesanie. Bardzo garnie się do ludzi, uwielbia pieszczoty i czochranko. Bez problemu daje zabrać się na ręce, dotykać łapek, brzuszka. Z uwagi na wielkość i bardzo małe gabaryty nie powinna trafić do domu gdzie są małe dzieci, mogłyby jej wyrządzić krzywdę. Lubi biegać i bawić się, jest wesoła i bardzo ciekawa wszystkiego dookoła, innych psów raczej się boi i raczej nie szuka z nimi kontaktu, chyba że są równie małe jak ona. Z moich dzisiejszych obserwacji wynika, że uwielbia bawić się ze wszystkimi psami, a z tymi większymi nawet bardziej, bo one są w stanie dotrzymać jej kroku :) To maleństwo ma wielkiego ducha. Bez żadnych kompleksów śmigała za sznurkiem z duużo większymi psiakami. Na zaczepki trochę większej suczki odpowiedziała schyleniem głowy i wycofaniem się. Pozwala się czesać, głaskać po brzuchu, oglądać bolącą łapkę (prawdopodobnie się uderzyła, ale już nie boli i biega normalnie), zaglądać do uszka. Przybiega radośnie, kiedy się do niej woła, czy klaszcze w dłonie. Trudno się nie uśmiechać, kiedy się na nią patrzy... [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-2oYG0KY4JkI/TiGQ1WeHq6I/AAAAAAAA8rc/0DJ4rmy6wUI/s640/PICT0352.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-4iojAoxz4H8/TiGS6D4Ea7I/AAAAAAAA84c/4z-tFmTRbwI/s640/PICT0462.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-XdWP9lAtEJY/TiGSapB8HPI/AAAAAAAA81g/-lzV21OTByY/s640/PICT0436.JPG[/IMG] pędząca wiewiórka :)
×
×
  • Create New...