-
Posts
3429 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jofracy
-
zapisuję. U mnie jest teraz wolne miejsce na DT. Z dziewczynką jamniczą jako rezydent w roli głównej, ale pewnie bliżej się znajdzie coś. Jakby coś to proszę o kontakt.
-
Hopaj Cezarku! Śliczny masz pysio!
-
Jamniczek Kubuś jako aniołek uciekł za TM [*] ;(
jofracy replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja wiem, że wszyscy zajęci, zapracowani, ale chociaż jedno malutkie zdjęcie i opisik, co z jamniorkiem? dla ciekawych i chętnych pomóc? -
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Oar5Y320oDc/ThnGUxaPliI/AAAAAAAAAK0/KRXmg1i0t1g/Lady%252520banerek.jpg[/IMG] Machnęłam jej też banerek :)
-
Jestem u malutkiej. Przerobiłam dla niej wyróżnione allegro Gapy - jeszcze 8 dni. Proszę o ewentualne uwagi - można jeszcze coś pozmieniać :) [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1702221527[/url]
-
Taki los domu tymczasowego :) ale jaka satysfakcja i poczucie spełnionej misji, o!
-
Gapa - malutka jamnicza chudzinka ZA TM :(
jofracy replied to jofracy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pani obiecała mi regularne fotorelację i nawet zapraszała nas (mnie, Zuze i TŻ ) na swoją działkę pod Warszawą w odwiedziny :) -
Gapa - malutka jamnicza chudzinka ZA TM :(
jofracy replied to jofracy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzwoniła do mnie przed chwila nowa Pani Gapci. Dojechały już do domku. Malutka przespała w zasadzie całą drogę. Gapcia poznaje nowych ludzi i swoje włości. Trzymam za nią kciuki i wierzę, że będzie szczęśliwa :) -
Gapa - malutka jamnicza chudzinka ZA TM :(
jofracy replied to jofracy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Masz ją na DT? -
Hopaj Hugonku ...
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
jofracy replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images47.fotosik.pl/952/9154fe1b4d0fb6f8gen.jpg[/IMG] wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210443-Gapa-malutka-jamnicza-chudzinka-JU%C5%BB-W-NOWYM-DOMKU-!!!"]http://www.dogomania.pl/threads/210443-Gapa-malutka-jamnicza-chudzinka-JU%C5%BB-W-NOWYM-DOMKU-!!![/URL] Gapa pojechała dziś do nowego domku w Warszawie. Będzie miała dobrze. Ludzie fantastyczni. Mają działkę pod Warszawą, gdzie spędzają całe weekendy. Cała rodzina zapsiona głównie jamnikami. Gapa od razu ich zaakceptowała. Nawet pozwoliła się wziąć na ręce i nie wyrywała się do mnie. Zabrali Gapciowy kocyk, żeby się malutka mniej bała i pojechali. -
[IMG]http://images47.fotosik.pl/952/9154fe1b4d0fb6f8gen.jpg[/IMG] [quote name='maciaszek'] [B]9. [/B]Gapa to malutka suczka w typie jamnika miniaturki.Jej wiek oszacowano na ok 1,5-3 lat, nie zmienia to faktu, że zachowuje się jak szczenię. Aktualnie waży około 5 kg, ale ma sporo do nadrobienia. Skrajnie wychudzona i zaniedbana została oddana do schroniska dla zwierząt. Aktualnie przebywa w domu tymczasowym, gdzie powolutku nabiera ciałka i przestaje się bać. To niesamowicie kochane i chętne do wszelkiego kontaktu z człowiekiem zwierzątko. Potrafi zachowywać czystość w domu i niczego nie niszczy podczas nieobecności domowników. Doskonale dogaduje się z innymi zwierzakami. Na spacerze większość ignoruje, a mieszkającą z nią tymczasowo jamniczkę akceptuje. Jest jeszcze słaba i szybko się męczy na spacerkach, ale myślę, że to się zmieni wraz z przyrostem masy. Nie przejawia absolutnie żadnej agresji. Pozwala zrobić przy sobie wszystko. Można jej zajrzeć do ucha, podnieść łapki, a także ją samą obrócić na plecki. U weterynarza też była bardzo dzielna, mimo bolesnego zastrzyku z witaminami i obcinania pazurów. Jest bardzo spokojna i uległa. Kiedy się cieszy skacze na tylnych łapkach i popiskuje, a kiedy się wystraszy obszczekuje dzielnie “wroga”. Malutka uwielbia wtulić się w człowieka wsadzić główkę pod ramię i tak może trwać godzinami. Nie ma wielkich wymagań : potrzebuje kogoś, kto będzie ją kochał, dobrze karmił i nie pozwoli jej już więcej skrzywdzić. Ma ok. 3 lat. Obecnie w dt u jofracy. Wątek na dogo: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/210443-Gapa-malutka-jamnicza-chudzinka?p=17172573#post17172573[/URL] [/QUOTE] Gapa pojechała dziś do nowego domu do Warszawy
-
Gapa - malutka jamnicza chudzinka ZA TM :(
jofracy replied to jofracy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gapa pojechała do nowego domku w Warszawie. Będzie miała dobrze. Ludzie fantastyczni. Mają działkę pod Warszawą, gdzie spędzają całe weekendy. Cała rodzina zapsiona głównie jamnikami. Gapa od razu ich zaakceptowała. Nawet pozwoliła się wziąć na ręce i nie wyrywała się do mnie. Zabrali Gapciowy kocyk, żeby się malutka mniej bała i pojechali. -
Gapa - malutka jamnicza chudzinka ZA TM :(
jofracy replied to jofracy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pani dzwoniła do mnie jeszcze raz i przyjedzie jednak jutro z samego rana ok. 9:00, czyli pewnie z W-wy muszą wyjechać bladym świtem :) Wydaje mi się, że sobota lepsza - zawsze mają całą niedziele na zaaklimatyzowanie się Gapci w nowym domku. Dziewuchy mniej już kichają mam nadzieję, że na tych tabletkach na odporność się skończy nasza przygoda z kaszelkiem :) dzwoniła jeszcze jedna pani z Łodzi, ale Bytom dla niej za daleko. Jakby ktoś chciał to przekażę jej numer na PW. Pewnie można jej jakiegoś biedulka z Łodzi zaproponować :) -
ARES W ZAADOPTOWANY :))) !!!! Przynajmniej jemu się udało!
jofracy replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Zgadzam się z Tobą Maciaszku. U mnie na osiedlu babka ma briardka suczkę 9 miesiecy. Ależ ona jest piekna... i wielka ... moja Zuza lubi się z nią bawić. Jak będę miała wielki dom z jeszcze większym ogrodem to na pewno tam boksera, doga niemieckiego i briarda nie zabraknie. O jamnikach nie wspominając. To już sobie pomarzyłam :) -
Kostek łagodny Mix ASTa w Psim Aniele. Szukamy domu!
jofracy replied to winter7's topic in Już w nowym domu
Skacz Kostku na pierwszą, a ciocia sobie Ciebie zapisze! -
Bardzo się cieszę Gazzy ! Bałam się trochę, że teraz wszyscy będą na Ciebie naciskać, żebyś go wzięła, a jak Twój tato by się nie zgodził, to co wtedy by było... Trzymam za Was kciuki i za powodzenie w tym ogromie pracy przed Wami. Pozdrawiam!