-
Posts
6956 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Margi
-
[quote name='malawaszka']kurde nie mam siły się poprzekomarzać z Wami a tu taki fajny temat :lol: czy Wy naprawdę myslicie, że ja przemawiam do piesków łagodnie i robię "syk"???? :smokin: czy źle coś zrozumiałam? :lying:[/QUOTE] Tak,tak własnie myślimy :eviltong:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Za dużo krzyczałaś na te swoje mendoliny.:lol: -
[quote name='zerduszko']No faktycznie, wybitnie lepszy ten rok :([/QUOTE] Nawet nie ma co mówić. Bryzuniu trzymaj się :kciuki:
-
ORI zły sznaucer... już jest dobry i ma CUDNY dom w Warszawie
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Chłopak ma raj na ziemi.:loveu: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
To znaczy normalka.:lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ogromnie żal Balbinki.:-(
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='marako']Jak najbardziej, w każdą (zwłaszcza niedzielę, bo w soboty zawsze przyjeżdża nowy domek dla jednego z chłopaków, a dla Ciebie chciałabym mieć więcej czasu i go nie dzielić z innymi).[/QUOTE] Najchętniej przyjechałabym w nastepną niedzielę czyli 26.01.,bo w tą sobotę będę przerabiać kuchnię i pewnie w niedzielę sprzątać.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Często nie ma objawów tylko jest serce powiększone,ale to trzeba by robić zdjęcie profilaktycznie.
-
Jak miałam jamnika to choroba serca zamanifestowała tak jak u Julci.Obrzękiem płuc a potem wodobrzuszem.Leki brał do końca życia.
-
Co do suni z Warszawy to my doskonale wiemy,że chcesz jak najlepiej dla psiaka a że ludzie są jacy są to na to nie ma rady. Nikomu by do głowy nie przyszło,że jesteś krętaczem.Na ludzką głupotę to już nic nie poradzisz. Mam nadzieję,że Julka się wygrzebie z choroby.Bidulka.Trzymamy :kciuki: A Reszka jest młodziutka i ma głupie pomysły.Przejdzie jej.
-
O matko kochana,Julciu co tobie.Chyba obrzęk płuc się zrobił. Zdrowiej.Będziemy trzymać kciuki.:kciuki:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='maartaa_89']Trochę się wtrynie w wątek ale chciałam się zapytać osoby siedzące w adopcjach sznupów czy nie wiecie może czy jest gdzieś do adopcji sznaucer mini/średni sprawdzony do innych psów i dzieci? Moja sąsiadka musiała uśpić miesiąc temu swojego 14-letniego średniaka i jest na etapie szukania nowego psa, zaproponowałam jej że się podpytam czy gdzieś jakiegoś nie ma do adopcji :) musi być przyjacielsko nastawiony do innych psów bo sąsiadka ma jeszcze mini kundelka, bardzo przyjacielskiego ale dość żywiołowego no i dobrze by było gdyby nie przejawiał agresji wobec dzieci (moze być wobec nich obojętny, dzieci nie beda go zaczepiac jak cos- ale nie moze wykazywac agresji na ich piski itd) bo czasami do niej wpada jej siostra z małymi dziećmi :)[/QUOTE] Przejżyj stronę adopcyją [url]http://www.sznaucery.eadopcje.org/[/url]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
To aż się boję zapytać w którą sobotę czy niedzielę będę mogła wpaść ?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sprawdziłam na FB faktycznie jest to Fundacja Czernysza w Potrzebie. To super,bo oni fajnie się dziewczyną zaopiekują.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
A jak się towarzystwo sprawuje jak idziecie do pracy ?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[url]http://img819.imageshack.us/img819/2738/50o0.jpg[/url] jejku jakie cudo.A ten nochal :loveu: Co to za organizacja FCwP ?
-
A gdzie ją znaleziono,bo niedawno czytałam,że w okolicach chyba Gdańska olbrzymka zaginęła.
-
Może pan długo chorował i zaniedbał sunie. Monia może porobię jej jakieś ogłoszenia.Tekst wezmę z FB.?