Ja to zrobiłam tak,że miałam otwarte dwie strony.Jedną z banerkiem a drugą na otwartej sygnaturze.Banerek nacisnęłam lewym klawiszem myszki i nie puszczająć przeciąnęłam na sygnaturę.Nacisnęłam zapisz i okazało się ,że wszystko jest aktywne.
Tradycyjną metodą kopiuj-wklej nie mogłam.