Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. Też wyszłam z tego założenia.
  2. [quote name='Tekla64']i jak dlugo korzystaliscie ze skarpetek???? hihihi [/QUOTE] Jedną nosiła kilka dni,a teraz leżą się sobie w szufladzie.
  3. Margi

    Sfora Hektora

    [URL]http://images10.fotosik.pl/931/ebb86bd37b1aa8f5.jpg[/URL] w pierwszym momencie nie wiedziałam co to :evil_lol:
  4. Dawno nas tu nie było. Łapeczka się wygoiła i już jest dobrze,chociaż na sam koniec dostaliśmy polecenie zakupienia skarpetki i zakładanie jej w domu.Figa bardzo lizała łapę. [IMG]http://i41.tinypic.com/xeo56u.jpg[/IMG] A z innej beczki to zakwitł mi amarylis i chcę się pochwalić. [IMG]http://i41.tinypic.com/10nhppd.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/b4860z.jpg[/IMG]
  5. Może jednak nie będzie tak źle.Przecież przy takiej tuszy ALT i cholesterol mogą być podwyższone.
  6. To macie grubasy.Bo moja średniaczka waży 15 kg.:evil_lol:
  7. Na pewno coś dorzucę tyle tylko,że dopiero w przyszłym tygodniu.
  8. Matko kochana jak ona ten ciężar dźwiga:shake: Pysio ma piękne.
  9. [url]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/SAM_0588.jpg[/url] świetne zdjęcie.
  10. Margi

    Sfora Hektora

    Mnie się też Ares podoba po obcięciu.W pierwszej chwili myślałam,że te kudłate portki zostaną.:evil_lol:
  11. Pewnie artoflex odpada ze względu na biegunki ?
  12. Ja zapłacę za ogłoszenia 10 zł.Mam wykupić na tym bazarku?
  13. WZ Ty też masz nie aktywny banerek.
  14. Watacha masz nie aktywny banerek.
  15. Ja to zrobiłam tak,że miałam otwarte dwie strony.Jedną z banerkiem a drugą na otwartej sygnaturze.Banerek nacisnęłam lewym klawiszem myszki i nie puszczająć przeciąnęłam na sygnaturę.Nacisnęłam zapisz i okazało się ,że wszystko jest aktywne. Tradycyjną metodą kopiuj-wklej nie mogłam.
  16. po lewej stronie jest sygnatura ,trzeba ja otworzyć i tam. Ja banerka wkleić nie mogłam,natomiast udało się przeciągając go od Malawaszki.
  17. To,że trzeba skopiować to wiem,tylko kurna to nie chce się zapisać. Może jutro spróbuję.
  18. Masz same rozrywki.:evil_lol: nie zazdroszczę. Dlaczego nie mogę wgrać banerka?Już próbuję na wszystkie sposoby i nic,jakieś głupoty wychodzą.:oops::placz:
  19. Strona jest bardzo fajna.Bardziej mi sie podoba niż ta poprzednia.:lol: Na stronie : "Jak zgłaszać do adopcji psa " na dole jest uwaga ,żeby zgłaszać.........jamniki:evil_lol:
  20. [url]http://tinypic.com/index.php[/url]
×
×
  • Create New...