-
Posts
6956 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Margi
-
Śliczna dziewczynka i też ma ciemne pyszczydło.:loveu:
-
[quote name='Erhan']Kochamy Cie, jesteśmy z Tobą, ''Anonimowe Czyściochy'' Życie w czystości zabija powoli Czystość może być przyczyną wielu groźnych chorób Życie w czystości powoduje impotencję Moja Ewcia już z tego wyszła, podłogi myjemy i odkurzamy raz na tydzień i to jak nam się chce ;)[/QUOTE] Bardzo zdrowe podejście.Popieram Ownicki leśny to coś jakby coraz bardziej puchaty.:lol: Nikuś taki rozgadany.To chyba tak z wiosną.;) Zdjęcia fajne zreszta jak zwykle. [url]http://images10.fotosik.pl/860/3ab6b983c54aa970.jpg[/url] Tekla zrobiła cudnego maślaczka jak mawia mój syn.
-
Piękna dziewczynka.:loveu:
-
Tekla się tuli cudnie,ale mówcie co chcecie a Dony i tak nikt nie przebije w przytulankach.:loveu: Piesy sobie pobiegały tylko potem prania nie zazdroszczę,ale takie są uroki posiadania czworołapów. Chciałam zauważyć,że masz piękne,kwitnące storczyki na oknie.:lol:
-
Zdjęcia piękne.Na pewno fajnie wyglądała taka biegająca sfora sznaucerów.:lol: Bardzo mi się podobają te czarne pyszczydła syneczków.:loveu:
-
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Cudne maleństwo,ale bez ubranka straszna chudzizna.:lol: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
A jak Mróweczka się zachowuje w domu? Siusia? Niszczy?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Śliczna kruszynka.Taki pieszczoszek.:loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Moim zdaniem jeżeli już to detreomycyna,czyli maść z antybiotykiem.
-
Sznaucerek mini - czarny diamencik z kulawą łapką w PDT - MA DOM :)
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Szczęśliwy psiak. Super.:lol: -
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ojejku to faktycznie ta Mrówka maleńka,ale jest równie rozczulająca jak Dżordżyk.Bidulka, jak takie maleństwo mogło żyć w budzie.:-( A Dżordżyk - też nic nie mówię.:kciuki: -
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
A jak Zgredzik się czuje ? -
A we Wrocławiu wszystko płynie i jest ciapowato.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
No to chyba nam Malawaszkę zasypało na amen,bo sie nie odzywa.;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[URL]http://images10.fotosik.pl/819/c013d2466b35f8dc.jpg[/URL] ale jestem rozkoszniaczek:lol:
-
Ryjek - czarnuszek MA DOM. Bądź szczęśliwy piesku :)
Margi replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
A to łobuziak z niego.:cool3: -
[URL]http://images10.fotosik.pl/813/736f9e7e2c118365.jpg[/URL] kapitalne to zdjęcie. Fajnie,że żurawie lecą bo będzie wiosna.:lol:
-
Z łapką jest już trochę lepiej. Zapowiadało się,że rana będzie się ślimaczyć,ale jakoś przeszło. Ta moja czarna małpa to jest artystka.Mimo iż ma wymieniony kołnierz na jeszcze większy to zwija się w rogalik, łapa wędruje do wnętrza kołnierza i odchodzi lizanko.
-
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']oby Margi oby!!! bo ja mimo wszystko mocna psychicznie nie jestem, a ostatnio coraz z tym gorzej i jak się któreś źle czuje to źle to znoszę... wyglądam jak zombie już :roll: w sensie worów pod oczami - nie tuszy :errrr:[/QUOTE] W pełni to rozumiem,bo ja jestem taka sama. Na pewno już będzie dobrze :kciuki: -
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Myślę,że najgorsze macie już za sobą.Teraz już będzie z górki i Dżordżyk będzie szybciutko zdrowy. -
Widzę,że Furla to taka sama szalenizna jak moja Figa.:lol: Olo jest po prostu piękny.:loveu: Mam nadzieję,że będzie w tym roku we Wrocławiu to go na żywo zobaczę.
-
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Z dwojga złego to dobrze,że ropień pękł.Bidulek kochany wycierpiał się,ale teraz juz będzie tylko lepiej. -
Znowu Figa ma łapę chorą.Tym razem tylnią.W czwartek jak spadł śnieg,to poleciała poszaleć i sobie rozcieła łapkę.Oczywiście nic jej nie przeszkadzało szalała dalej tylko zobaczyłam na śniegu czerwone kropki. No i do weterynarza.Tam dostała głupiego jasia i dała sobie założyć szwy.Obyło się bez narkozy. Teraz tylko cierpi,bo tak by sobie ta łapę wylizała a tu nie można. Zaraz po zabiegu siusiała pod siebie to założyłam na 2 godziny pampersa [IMG]http://i39.tinypic.com/mkcd3p.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/6s9rus.jpg[/IMG] A tu na okrasę Kociosław [IMG]http://i42.tinypic.com/xzuqa.jpg[/IMG]
-
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Jest to bardzo prawdopodobne ,że po leku tak się zachowuje.Z tego co opisujesz to jakby miał nadczynność.Ludzie też tak mają przy źle dobranej dawce.