Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. dokładnie :evil_lol:
  2. To może będzie.Jak był bąk tzn,że jelitka pracują.
  3. [quote name='Fides79'] no i Margi nie jest już taka anonimowa, objawiła nam swoje oblicze :lol:[/QUOTE] Oj tam,stara,gruba i łysa :evil_lol:
  4. Kurcze to noc będziecie mieć ciężką.:-( Trzeba mieć nadzieję.
  5. Jest już w dobrych warunkach,da radę.Bidulka
  6. Ciekawy świata chłopaczek. Chyba faktycznie trzeba go na łyso zgolić,bo straszny dredzik.
  7. To fajnie,że WZ zdecydowała się zabrać Zefirka.:Rose: Czekamy na wieści.
  8. tak z drugiego piętra.
  9. Pańcia chciała chwilkę odpocząć i chrupnąć kawałek kiełbaski.No i zaraz zjawiła się konkurencja do jedzenia.:evil_lol: [IMG]http://i49.tinypic.com/hx23qo.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/6frtia.jpg[/IMG]
  10. Znalazłam Figunię jesienną ale po fryzjerze. [IMG]http://i46.tinypic.com/tyt0n.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2zp7gg1.jpg[/IMG] Pańcia sprząta i dzieci się nudzą [IMG]http://i48.tinypic.com/2zycrnq.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/9hktms.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/16tpqx.jpg[/IMG]
  11. Margi

    Sfora Hektora

    [quote name='ulana']Koty śliczne i cwane. Ale ty to okropna jędza jesteś. Skoro koty zajęły budę Borysa, to w rezultacie on został ukarany przez ciebie. No, a on co zrobił biedak?[/QUOTE] Borysowi się polepszyło.Sypia w domu.:lol: Ownickie leśne cudne.Dopiero teraz widać jakie są duże i cudnie puchate.:loveu:
  12. Matko jaka ona przestraszona.Mam nadzieję,że za kilka dni będzie lepiej. Ta blizna to wygląda jak rozdarta jakimś drutem.Fajnie by było gdyby wet ją wyciął.Zarosłaby.
  13. Kaloszki wyglądają twarzowo.:lol:Znaczy się fajne. Furiat słodki w tym sweterku i jak grzecznie siedzi.:lol:
  14. Margi

    Sfora Hektora

    [quote name='Tekla64']nic im nie marznie bo to sa koty wiejskie i tylko czasem bywaja w domu aktualnie one wyeksmitowaly Borysa z budy i ja zaanektowaly[/QUOTE] Ale cwaniaki.Dobrze bo w budzie ciepło.
  15. Margi

    Sfora Hektora

    A co zmalowały koty?
  16. [quote name='WATACHA'] Wilczy a z jakich nerwów?[/QUOTE] No jak to przecież ma stresującą pańcie.:evil_lol: A tak serio to może jej ugotuj trochę ryżu z kurczaczkiem (indyczkiem ).
  17. [url]http://i47.tinypic.com/2q84nzq.jpg[/url] słodkie to zdjęcie Jaki grubas? Nie obrażać Leosia.
  18. Ło matko ale przeżycia.:shake:
  19. Margi

    Sfora Hektora

    [URL]http://images10.fotosik.pl/3026/93ff216c8f1cc3e7.jpg[/URL] jakie słodkie niunie.:loveu: [URL]http://images10.fotosik.pl/3026/5c69242682bb739c.jpg[/URL] takiego zabawowego Borysa to ja nie widziałam.:lol:
  20. Margi

    Sfora Hektora

    Nikuś preferuje nową modę - kulową.Pewnie potem były niezłe kałuże.
  21. [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2012/grudzien/DSCN4071.jpg[/url] a cóż to precelek się robi z ogonka.Tazzio po zazdrościł koleżance? Świetnie się bawi tym jajem.
  22. Margi

    Sfora Hektora

    [url]http://images10.fotosik.pl/3012/dd50bd6475cf1316.jpg[/url] a cóż to za minka No właśnie troszkę wam pada.U nas jest ociupinkę więcej śniegu.
×
×
  • Create New...