Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. [quote name='almetka']A gdzie te zwierzaki wszystkie są? i kiedy jakieś spotkanie bo mnie już skręca normalnie:D[/QUOTE] Zwierzaki( dzikie są w ośrodku) pozostałe w klinice lub DT. Spotkanie musi poczekać ten i kolejny tydzień mamy zarezerwowany głównie na rozprawy sądowe itp. Napiszę jak tylko będą jakieś szczegóły.
  2. Dzięki wielkie, może w sobotę uda mi się zmolestować Muzzego jak ładnie poproszę:diabloti:
  3. [quote name='ladySwallow']Nikt więcej z ogłoszeń nie dzwonił?[/QUOTE] Tylko ta Pani od ankiety:crazyeye: Męczysz ją dalej:evil_lol:?
  4. Chcieli podać jej rozmieszane witaminy a że zrobili to nieumiejętnie i pewnie na siłę to mam taki właśnie tragiczny skutek.
  5. Może ktoś rozreklamować niunię na FB? Lady dasz radę zrobić allegro cegiełkowe? Pewnie będą potrzebne zdjęcia? Idę wzywać na pomoc Muzzego;)
  6. [quote name='IVV']no, nie moglas mi Olenko wiekszej przyjemnosci sprawic :) !!!!! TRZYMAM KCIUKI !!!!!![/QUOTE] Ja tu nie mam prawie nic do gadania większość zależy od Reksa.
  7. Hop w poszukiwaniu domu.
  8. [quote name='IVV']podnosimy na dobranoc a czy Panstwo dalej chca adoptowac Rexa ?[/QUOTE] Jak najbardziej i jak wszystko dobrze pójdzie to prawdopodobnie pojedzie do nich w sobotę.
  9. To taki kochany i posłuszny psiak a prawie nikt się nią nie interesuje.
  10. Byłyśmy na badaniach...będziemy leczyć, jest nadzieja więc walczymy. Łapkami zajmie się mój ulubiony Profesor:multi:
  11. [quote name='alice midnight']ano rozmawiałam. słabo to wygląda. Kajta musi obejrzeć dr Kurski. Fajnie by było znaleźć też weta który ma doświadczenie w tego typu zabiegach i pokazać się u takiego. Ogółem tak jak mówiłam, konsultacje są mile widziane.[/QUOTE] Biedak ma ciągle pod górkę a powinien już dawno być w DS.
  12. Przyznam się bez bicia co tu ukrywać;) Widzę Szansę niemal codziennie i opatrunek nadal jest bo być niestety musi. Ostatnio był owinięty czarnym materiałem może takie zdjęcia będą lepsze?
  13. Dziękuję za wspaniałą relację, teraz pozostaje nam już tylko czekać na lepsze jutro.
  14. [quote name='IVV']ciesze sie ,ze sa postepy !!!![/QUOTE] Ja też i to baaardzo:multi: Zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/threads/204201-Zad%C5%82awiona-olejem-chore-%C5%82apy-4-miesi%C4%99czna-sunia-CC.POMOCY!!!?p=16503345&posted=1#post16503345[/url]
  15. Dzisiaj nawet mój mąż stwierdził,że to super psiak. Zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/threads/204201-Zad%C5%82awiona-olejem-chore-%C5%82apy-4-miesi%C4%99czna-sunia-CC.POMOCY!!!?p=16503345&posted=1#post16503345[/url]
  16. Czupa waży 2,8kg. Zapraszam do nowej bidy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/204201-Zad%C5%82awiona-olejem-chore-%C5%82apy-4-miesi%C4%99czna-sunia-CC.POMOCY!!!?p=16503345&posted=1#post16503345[/url]
  17. Kojarzę młodego psa raczej drobnej budowy niestety nie jestem pewna czy był to samiec jednak jeśli to ten o którym myślę to mam nadzieję,że trafi do nowego lepszego domu. Zapraszam do nowej bidy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/204201-Zad%C5%82awiona-olejem-chore-%C5%82apy-4-miesi%C4%99czna-sunia-CC.POMOCY!!!?p=16503345&posted=1#post16503345[/url]
  18. Zapraszam do nowej podopiecznej: [url]http://www.dogomania.pl/threads/204201-Zad%C5%82awiona-olejem-chore-%C5%82apy-4-miesi%C4%99czna-sunia-CC.POMOCY!!!?p=16503345&posted=1#post16503345[/url]
  19. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_QipkfcwJf8k/TX-e9YvumwI/AAAAAAAAB5w/-rDy-LoFyAA/s512/DSCN4400.JPG[/IMG] Oddajesz w pakiecie?:cool3: Tak miło popatrzeć na takie zdjęcie:loveu: Zapraszam do nowej bidy [url]http://www.dogomania.pl/threads/204201-Zad%C5%82awiona-olejem-chore-%C5%82apy-4-miesi%C4%99czna-sunia-CC.POMOCY!!!?p=16503345&posted=1#post16503345[/url]
×
×
  • Create New...