[quote name='alice midnight']ano rozmawiałam.
słabo to wygląda.
Kajta musi obejrzeć dr Kurski. Fajnie by było znaleźć też weta który ma doświadczenie w tego typu zabiegach i pokazać się u takiego. Ogółem tak jak mówiłam, konsultacje są mile widziane.[/QUOTE]
Biedak ma ciągle pod górkę a powinien już dawno być w DS.