-
Posts
11779 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MaDi
-
Przyznam Wam szczerze,że nie sądziłam iż będzie tak kiepsko:( Z góry dziękuję za każdą formę pomocy.
-
[quote name='matrioszka2']Walnij to dużymi tłustymi wołami. Może udałoby się [B]tytuł wątku na dzisiaj/jutro zmienić[/B], żeby ludzie "naocznie" zobaczyli.:roll: Coś .... "Przytulisko Rachów-zobacz jutro w Polsacie,g.16.15" ( a jutro zmienisz na "dzisiaj")[/QUOTE] Tylko nie będę w stanie tego uaktualnić:(
-
[quote name='matrioszka2']To może ... Kupka ? :evil_lol: Kiedy ten program o przytulisku w Polsacie ?:cool3: Pewnie już był ?:mad:[/QUOTE] Jutro chyba 16.15 program Interwencja.
-
Mam nadzieję,że jej uda się pomóc: http://www.dogomania.pl/threads/206150-TRAGEDIA!!!-Ca%C5%82a-%C5%82ysa-mikro-sunia...
-
[quote name='bico']Zajrzycie proszę do tego benka...zuzlikowa zawsze "coś" wynajdzie... Jestem w szoku, a myślałam, że na dogo, to już nic mnie nie zdziwi....:shake: Starszy, głuchy, psiak, fałd skóry od urodzenia zasłonił mu oczy, uszy, leje się ropa, pies gnije za życia, a nikogo to do tej pory nie obchodziło...zdjęcia i opis z interwencji mówią same za siebie....:placz::placz::placz::-( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205521-Bernardyn_BALDUR-za-%C5%BCycia-PLE%C5%9ANIEJE-i-GNIJE-jest-ZJADANY_-dla-niego-%C5%BBYCIE-B%C3%93LEM%21?p=16646585#post16646585"]http://www.dogomania.pl/threads/205521-Bernardyn_BALDUR-za-życia-PLEŚNIEJE-i-GNIJE-jest-ZJADANY_-dla-niego-ŻYCIE-BÓLEM!?p=16646585#post16646585[/URL][/QUOTE] Przepraszam,że u Dropka ale zapraszam do Perełki:( [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/4871/img2437resize.jpg[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/206150-TRAGEDIA%21%21%21-Ca%C5%82a-%C5%82ysa-mikro-sunia"]http://www.dogomania.pl/threads/206150-TRAGEDIA!!!-Ca%C5%82a-%C5%82ysa-mikro-sunia[/URL]
-
[IMG]http://img859.imageshack.us/img859/5088/img2968resize.jpg[/IMG] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/3782/img2973resize.jpg[/IMG] Zapraszam do Perełki:( [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/4871/img2437resize.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/206150-TRAGEDIA!!!-Ca%C5%82a-%C5%82ysa-mikro-sunia[/url]
-
Jest coraz piękniejsza. Zapraszam do nowej bidy:( [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/5893/img2438resize.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/206150-TRAGEDIA!!!-Ca%C5%82a-%C5%82ysa-mikro-sunia[/url]...
-
Okruszek - śliczny kudłacz szuka odpowiedzialnego DOMU lub SPRAWDZONEGO DT
MaDi replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Perełka już w Lublinie: [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/5893/img2438resize.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/206150-TRAGEDIA!!!-Ca%C5%82a-%C5%82ysa-mikro-sunia[/url]... -
[IMG]http://img638.imageshack.us/img638/5893/img2438resize.jpg[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/206150-TRAGEDIA%21%21%21-Ca%C5%82a-%C5%82ysa-mikro-sunia"]http://www.dogomania.pl/threads/206150-TRAGEDIA!!!-Ca%C5%82a-%C5%82ysa-mikro-sunia[/URL]...
-
Perełka potrzebuje każdej pomocy.... [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/5893/img2438resize.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/206150-TRAGEDIA!!!-Ca%C5%82a-%C5%82ysa-mikro-sunia[/url]...
-
[quote name='delfy2000']Może faktycznie trzeba zacząć od postu rozliczeniowego i szacunkowego kosztorysu, bo inaczej nie będzie przejrzystego obrazu sytuacji...[/QUOTE] Tylko jak mam to zrobić? Przecież nie wiem jakie badania będą kolejno zlecali lekarze:shake: Na szczęście mam jak zwykle otwartą fakturę.
-
[quote name='matrioszka2']Przechrzcijcie ją.Dopiero teraz do mnie dotarło, że czekoladką nazywacie to małe gówno, co skacze po Lessi.Zrób z niej jakieś ciasteczko cynamonowe, zuźkę, zośkę, lucię, ale nie czekoladkę. [B]Czekoladka to ten kudłaczyk[/B], którego nie zabrałyśmy ...[/QUOTE] Będzie mini g.. czekoladowe;) Klon Twojej suni jest w świetnej kondycji;) Sunia z okularami troszkę lepiej wygląda.
-
[quote name='Nutusia']Przez 2 lata miałam na DT sunię ONkę, która była właśnie taka łysa (skóra szara jak na słoniu). Tyle, że ona była chudzieńka (stan zagłodzenia agonalny). Po wielu badaniach okazało się, że ma chorą tarczycę. Po ustawieniu dawki hormonu zaczęła porastać, ale każdy najmniejszy problem zdrowotny (a było ich bez liku) najpierw odbijał się na skórze i Tosia momentalnie łysiała. Perełci pomógł advocate, więc obstawiałam nużycę (Tośka też miała, a jakże). Trzymam kciuki za to maleństwo - oby diagnoza była szybka i trafna![/QUOTE] W tym temacie też mam sporą wiedzę bo mój prywatny pies(z avatara;))jest leczony na tarczycę. Advocate mógł pomóc m.in. dlatego że pozbyła się pcheł i robali. W pęcherzu są "śmieci" wyszły na USG po cewnikowaniu. Jutro jest umówiona ze świetnym specjalistą ds. hormonalnych:multi: Tak jak wspomniała Lady bardzo potrzebne są fundusze a to dopiero początek, ja niestety nie jestem w stanie sponsorować jej diagnozowania:shake: Proszę również o rozsyłanie zaproszeń na wątek i organizowanie bazarków:oops:
-
Była zagłodzona i bezdomna teraz szuka wspaniałego domu. Ma dom.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='muzzy']MaDi, co u Dinki?[/QUOTE] Trąba jestem;) Zostaje na stałe w DT i ma do koleżeństwa maleńkiego DONka. -
[quote name='IVV']sunia ,nie miala az tak duzego brzucha na pierwszych zdjeciach ...no nic ,czekamy na diagnoze ...kiedy mozna sie spodziewac jakis wynikow ?[/QUOTE] Jutro zaczniemy badania, dzisiaj mała odpoczywa, to zagubiona psina która widziała do tej pory człowieka tylko podczas karmienia.
-
[quote name='wieso']o czym myslisz ? robale tez powoduja duzy brzuch....[/QUOTE] Chorobę związaną z hormonami:( w sumie nie ma co gdybać po badaniach wszystko będzie jasne.
-
[quote name='funia']Olu a moze Perełka w ciąży ,co ?[/QUOTE] Biorę to pod uwagę mimo że w boksie są same suki, tylko ta skóra i brzuch sugeruje mi co innego:(
-
[quote name='matrioszka2']Czekoladka przyjechała do Lublina ?[/QUOTE] Nie, Teresz szykuje coś dla Lessi, zaczęłyśmy od wybicia robali:) Czekoladka jest z nią w boksie więc z przymusu też się załapała.
-
[quote name='funia']Padło pytanie jak z jedzonkiem .Oczywiscie ,ze woli gotowane !!!Sucha karmę niekoniecznie ..... Inne psy ma gdzieś .... Dzisiaj spędziła calutki dzień na trawce na dworze ,Siadałam obok niej na trawie i głaskałam ja .Po mału odsuwałam się od niej i ona wtedy przysuwała się do mnie aby ja głaskac .Ale wtedy gdy byłam z innymi psami lub robiłam coś przy domu nie specjalnie sie tym przejęła i siedziała grzecznie .[/QUOTE] Ona całe życie jadła gotowana karmę ew. sucha jako dodatek. Co do szczepienia minimum 3 tygodnie od sterylki:( Wg. P. Renaty Czarusia i Aga zawsze zaczynały awantury z innymi psami. Kocham to zdjęcie proszę o więcej na maila. [URL="http://img23.imageshack.us/i/33775687.jpg/"][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/6016/33775687.jpg[/IMG][/URL]
-
Fotki tylko kilka bo cała akcja na wariackich papierach;) P.S. Z taką ekipą i nastawieniem możemy góry przenosić. [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/4937/p4180001u.jpg[/IMG] [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/9306/p4180002.jpg[/IMG] Te oczy... [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/525/p4180003.jpg[/IMG] [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/2081/p4180004.jpg[/IMG] [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/1058/p4180005a.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/3518/p4180006e.jpg[/IMG]
-
Troszkę jestem dzisiaj żartownisiem;) Perełka w klinice, ale proszę się nie cieszyć:( przeraziłam się jak ją zobaczyłam, ma brzuch jak balon i można ją śmiało pomylić ze świnką wietnamską... Będziemy mieli długą i kosztowną drogę po życie:(
-
[quote name='ladySwallow']Ale to pytanie było skierowane do teresz10. Jeśli chcieć zachować odpowiednią kolejność, to odrobaczenie (w moim mniemaniu powinno być dwukrotne) to już 14 dni + szczepienie i mamy półtora miesiąca z głowy - dopiero potem można robić zabieg. To już lepiej poszukać jakiegoś DT, które weźmie suke na przetrzymanie na parę dni po zabiegu.[/QUOTE] Teresz już wszystko wie, rozmawiałyśmy na ten temat;) Lessie i Czekoladka zostały dzisiaj odrobaczone. Perełka jest w klinice, to będzie baaardzo droga "impreza", więcej zdrowotnych wieści jutro...
-
Dziękuję,że napisałaś to za mnie. Sekcja wykazała,że nie było możliwości wygrania tej walki:(