Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. [quote name='Merys']Fajnie gdyby powstalo allegro cegielkowe dla psiakow. Pisalam w tej sprawie do Selengi, ale nic mi nie odpisala... Ja niestety nie mam konta. ;/[/QUOTE] Mamy konto fundacyjne, tylko muszę im dostarczyć aktualny KRS aby załatwić charytatywne aukcje czy coś w tym stylu;) Jak chcesz to [posprawdzaj i zadziałamy w tym temacie.
  2. [quote name='plastelina']Olu a Toadie wrócił do Dt?super że się znalazł:)[/QUOTE] Taa DT sam go nawet znalazł.
  3. We wtorek wizyta zoopsychologa.
  4. [quote name='muzzy']A może by Meę jakoś spróbować zsocjalizować z kurą, żeby przestała je ganiać? Tylko do tego też pewnie jakiś zoopsycholog by był potrzebny.[/QUOTE] Spróbuj najpierw z rowerem a później pojedziesz do kury;)
  5. [quote name='Energy']Nie wiem co napisać, brak słów:-( Jestem MaDi, ale nie wiem jak mogę pomóc:-([/QUOTE] Może jednak ją zechcesz? Tak sobie głupoty gadam na rozluźnienie atmosfery.
  6. [quote name='ladySwallow']Patrzyłam na bazar, jest kolejka, ale niedługa, więc pewnie niedługo będą.[/QUOTE] Super już czekam na telefony.
  7. Toadie się odnalazł:)
  8. Jak dla mnie zaniedbany mini sznupek.
  9. W schronisku jest też ładny starszy onek z czerwoną skórzaną obrożą i nieco opadającym jednym uchem, może ktoś go szuka?
  10. [quote name='ladySwallow']A po cholerę ktoś bierze psa do sklepu? Tego to już zupełnie nie jestem w stanie zrozumieć.[/QUOTE] Teraz to możemy tylko się wkur... zostały podobno we dwójkę, po wyjściu była tylko sunia DT.
  11. Nie daruje sobie jeśli coś mu się stanie lub się nie odnajdzie, miał być u mnie....
  12. Ona łazi po całym ogrodzeniu i je przeskakuje, zasugerowałam zbudowanie kojca na podwórku. O zwrocie póki co nic nie mówili... Mam już dosyć coraz bardziej wszystko idzie pod górkę.
  13. [quote name='IVV']powstawialam mala na Fb gdzie tylko sie dalo ....[/QUOTE] Dzięki, czas tak szybko ucieka.
  14. [quote name='handzia']Ale dzisiaj dzień, same smutne wiadomości :-( Skradziony? Mam nadzieję, że się szybko znajdzie...[/QUOTE] Normalnie coś mnie trafi:( [url]http://www.dogomania.pl/threads/209763-LUBLIN-zgin%C4%85%C5%82-szczeniak[/url]!!!
  15. [quote name='TERESA BORCZ']Psiaki zazwyczaj są zaciekawione tym co się dzieje dookoła, wiec mam nadzieje że wszystko pójdzie dobrze, może lepiej nic jej nie dawać?[/QUOTE] Też jestem tego zdania, znając ją zwinie się w kłębuszek pod kocem i będzie udawała,że jej nie ma.
  16. Bardzo proszę osoby z Lublina o pomoc-Toadie znikną z DT. Został skradziony spod sklepu...
  17. Właśnie dzwoniła do mnie Kasia być może będzie musiała być we wtorek na uczelni, jutro będzie wiedziała na 100%. W razie konieczności Perełka pojedzie najpóźniej w środę. Edit: Wyjazd w środę na 100% Kasia będzie na miejscu 14.40.
  18. Mea okazała się psem bardzo problemowym... Łazi po siatce jak kot, wykorzystując każdą chwilę na ucieczkę aby wydusić np. pół wsi kur itp. Chyba myśli,że jej się to wszystko upiecze.
  19. Jak sytuacja z ogłoszeniami? zakwitną nam chyba w tym hotelu;)
  20. Hop do góry.
  21. [quote name='as_ko']O to to w środku mnie zaintrygowało :) ładne i małe chyba, nie? :D [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/5/dsc07069j.jpg/"][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/6489/dsc07069j.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Średnie raczej, też widziałam tylko tyle. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/855/dsc07085s.jpg/"][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/582/dsc07085s.jpg[/IMG][/URL] Te dwie sunie to super psiaki. Ta z lewej sama jeszcze dzieciak a już po szczeniakach. Panna z prawej to molosowaty miks np. dogo canario.
  22. [quote name='matrioszka2']Masiewprawe :eviltong: Koszulka za to mokra i stawy rozgrzane :lol: Ona będzie gotowa w poniedziałek, ale do odebrania to chyba w piątek albo w następny poniedziałek.:roll:[/QUOTE] Wylatuję 28 więc dam radę;) W nadchodzącym tygodniu znikam ale nie tek strasznie daleko.
  23. [quote name='matrioszka2']Powiem krótko : nie wysyłaj psów do Niemiec.Ani kawałka ogonka.Nic.Krzywdy w Rachowie nie mają.Czemu akurat z Rachowa ?Z drugiego końca Polski.Komu się tak bardzo chce ? Kto ma aż taki interes ? Mało schronisk przy zachodniej granicy ? Nie oddawajcie żadnego psa do Niemiec ![/QUOTE] Nie lubię Cię bo zadajesz zbyt wiele pytań, zachowujesz się jak ja:stupid:
  24. [quote name='matrioszka2']Skoro wyjeżdżasz, to kto odbierze Balbinkę ? [COLOR=slategray]Koncert Raz Dwa Trzy był świetny i siem pobujałam, a co ! [/COLOR][/QUOTE] Lecę we wtorek a Balbinka będzie gotowa w poniedziałek, a co tak to sobie dograłam. Koncert był chyba jednak kiepski bo nie zjadasz literek:diabloti:
×
×
  • Create New...