-
Posts
11779 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MaDi
-
Bardzo się cieszę,że czuje się lepiej.
-
Wycofane airedale terriery już w domkach !!!!!!!!
MaDi replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Dajcie znać na PW gdzie dokładnie ten domek bo jestem bez samochodu ale ew. wezwę kogoś do pomocy. -
Hop do góry.
-
Roczny husky bez ogona na łańcuchu - pilnie potrzebny DT albo DS! Ratunku!
MaDi replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
[quote name='sylwija']nie ma w ogóle kontaktu?[/QUOTE] Tam mieszka babciowinka i trzeba do niej jechać aby czegokolwiek się dowiedzieć. -
Boniek( psiak który jako jedyny siedział w boksie po lewej stronie od wejścia) znalazł dzisiaj dom.
-
Widzicie jaki ze mnie spec mówiłam,że ma;) Oby jak najmniej tego typu trafnych podejrzeń.
-
[quote name='funia']Wpłacę część z bazarku bo uzbierałam nie cała obiecaną kwotę .....Jak tylko ją dozbieram wpłace resztę . Rozumie .A czy kontaktujesz się z Teresą w spr .tego tymczasu ?[/QUOTE] Tak jak pisałam wcześniej nie mam nr. do TERESY BORCZ, pisała kilka dni temu tu na wątku ,że w poniedziałek sprawa się wyjaśni, niestety nie ma wciąż informacji co dalej. Mam zresztą całą masę innych rzeczy na głowie i będę wdzięczna za każdą pomoc w tym temacie. To dla mnie bardzo męcząca sytuacja i nic przyjemnego, chciałam dobrze a wkopałam się tylko w przykrą sytuację. Co do wpłaty to nie ma pośpiechu póki co nie ma planowanych wydatków poza zakupem obroży przeciw pasożytom i ew. transportu.
-
[quote name='Merys']Podnosze i o domek prosze![/QUOTE] Popieram:).
-
Roczny husky bez ogona na łańcuchu - pilnie potrzebny DT albo DS! Ratunku!
MaDi replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję,że jeszcze tam jest, a nie mam nawet jak tego sprawdzić. -
[quote name='IVV']ile tego jest i na jak dlugo wystarczy ?[/QUOTE] Ciężko powiedzieć bo jest to karma sucha i trochę mokrej, niektóre psy jedzą tylko gotowane bo mają np. biegunkę nawet po małym dodatku suchego. Najlepszy jest makaron i mięso.
-
W związku z brakiem informacji i moją nieciekawą sytuacją, kolejnym olewaniem rzeczy bardzo istotnych dla mnie i mojej rodziny oświadczam,że Perełka może u mnie przebywać do następnego piątku maksymalnie do godzin popołudniowych. Mam nadzieję,że nie będzie musiała wrócić do przytuliska bo tam zdecydowanie jej dni będą policzone. Może znajdzie się jakiś profesjonalny hotelik lub dom tymczasowy gdzieś bliżej? Czekam na wszelkie sensowne propozycje.Nie ukrywam,że bardzo chciałam aby trafiła do TERESY BORCZ ale nie wiem czy będzie taka możliwość?
-
[quote name='funia']MaDi jak ustalone było z DT ,ze kiedy moze ?[/QUOTE] DT mógł ale wtedy Perełka nie mogła jechać a teraz DT ma pilne sprawy i wczoraj miało się coś wyjaśnić. Sorry ale ja na prawdę nie daję rady fizycznie i finansowo.
-
[quote name='IVV']3 suczki i jeden piesek[/QUOTE] Dokładnie i wszystkie szukają domów:cool3:
-
[quote name='IVV']jak sytuacja z karma ?[/QUOTE] Wczoraj firma PLAY dostarczyła obiecaną karmę.
-
Czarusia - kudłata piękność pojechała do DS do Piły : )
MaDi replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[quote name='as_ko']Tyle tylko że Karusia nie jest nauczona żyć z człowiekiem, nie wie jak fajny jest człowiek, boi się. Jednak stara się zaufać i pewnie jeśli poświęciłoby się jej więcej uwagi i czasu to byłaby fajnym psiakiem. Trudno jest wyadoptować pieska prosto z przytuliska, bo tak na prawdę dopiero po wyciągnięciu go stamtąd dowiadujemy się jaki jest jego prawdziwy charakter i możemy coś więcej opowiedzieć potencjalnym chętnym, którzy oczekują że podamy jak najwięcej informacji. Problem jest taki, że zabranie psiaka z przytuliska, wizyta u weterynarza, sterylizacja i utrzymanie w hotelu aż do czasu wyjazdu do domu stałego to duże koszty :-( Z tego co wiem to już takich więcej nie ma :razz: chociaż jest jeszcze jedna podobna, ale czekoladowa :lol:[/QUOTE] Asiu Karusia jest grzeczna i lubi człowieka:eviltong: I jak chcecie to jest perspektywa opłacenia sterylki:cool3: -
[quote name='IVV']jak chora sunia ?[/QUOTE] Nie byłam jeszcze w klinice.
-
[quote name='IVV']lub BTD ewentualnie tanszego DT[/QUOTE] Oczywiście.
-
[quote name='ladySwallow']MaDi, myślę, że pomocne będzie, jeśli określisz, ile mniej więcej czasu ma jeszcze u Ciebie suka.[/QUOTE] Poczekam do jutra z informacją z DT jeśli okaże się,że nie będę mogła tyle czekać to trzeba będzie podjąć bardziej drastyczne decyzje.
-
[quote name='bico']to cud, że wszystkie udało się wyłapać z tej z tej leśnej jamy.... wpłaciłam 200 zł z dopiskiem "darowizna na dzikie pieski z jeśnej nory", mam nadzieję, że wpłata już dotarła na konto.[/QUOTE] Dziękujemy.
-
[quote name='IVV']ludzie w tej okolicy z pewnoscia wiedza kto strzela do psow...[/QUOTE] Pani która je dokarmiała nic nie wie bo i tak już przykleili jej łatkę "wariatka od psów"
-
Piękna, roczna husky Zoja znalazła wspaniały dom! Dziękujemy!
MaDi replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Podniosę chociaż;) -
[quote name='Vicky62']Biedaczki małe, są tak zestresowane, że robią pod siebie?[/QUOTE] Niestety tak one nie wiedzą,że człowiek jest dobry, ostatnio nie podchodziły już nawet do opiekunki która znów słyszała strzały...
-
[quote name='Merys']Zrobi sie :)[/QUOTE] Dziękuję:).
-
[quote name='IVV']czy wiadomo co jej jest ?[/QUOTE] Na pewno babeszjoza, podobno potrącił ją samochód i tak naprawdę mieliśmy informację,że nie żyje... Psiaki są tak spięte,że ciężko robić jakiekolwiek badania, w trakcie oględzin sikają i wydalają kał pod siebie:(
-
[quote name='inga.mm']bo nie ma ładniastego banerka[/QUOTE] Merys dasz radę zrobić banerek? Ew. jakiś inny spec?