Jump to content
Dogomania

gosia7

Members
  • Posts

    6384
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gosia7

  1. przepraszam,uzupełniłam edek. czy jeszcze kogoś ominęłam,czy ktoś jeszcze deklaruje stałą wpłatę? Mamy 80zł,sam hotel to 350zł...:-(
  2. bardzo proszę o dom tymczasowy dla psa
  3. napisałam,ale 1 osoba była tu na forum ostatnio 8.12.- i jest świeżo zarejestrowana. czarno to widzę
  4. [FONT=Verdana]Gabi79 [/FONT][FONT=Verdana]wpłata jeszcze nie dotarła,sprawdzałam przed chwilą.[/FONT] [FONT=Verdana]thorr66[/FONT][FONT=Verdana]dziękujęza deklarację Twoją i Twojej znajomej:)[/FONT] [FONT=Verdana]dziękuję też za rozwieszanie plakatów[/FONT] [FONT=Verdana]było 1 zapytanie mailowe,dziewczyna miała dzwonić,nie zadzwoniła...[/FONT] [FONT=Verdana]jedna osoba szukała swego psa,podobnego do Kanga-więcej nie napisała[/FONT] [FONT=Verdana]poza tym cisza[/FONT] [FONT=Verdana]W [/FONT][FONT=Verdana]hotelu mamy czas jeszcze równo tydzień (do 20.12.),potem trzeba psa zabrać,bo są rezerwacje świąteczno-noworoczne. Wolne będzie od3.01. NIE MA DOKĄD GO ZABRAĆ. Poza tym deklaracji stałych jest tylko 70zł,nie ma za co opłacić kolejnego miesiąca. [/FONT] [FONT=Verdana]Piespowinien być zdiagnozowany w kierunku guza odbytu- wstępnie guzawidział wet,ale musi to obejrzeć wet-chirurg. Prawdopodobnie jest to guz hormonozależny, czyli musi być usunięty wraz z przeprowadzeniem zabiegu kastracji. Przed narkozą pies musi mieć wykonaną morfologię,rtg. [/FONT] [FONT=Verdana]Nie wiem co robić,bo nadal sytuacja Kanga nie jest pewna, do operacji i rekonwalescencji wg mnie potrzebne warunki raczej domowe, a on nie ma się nawet wkrótce gdzie podziać.[/FONT] [FONT=Verdana]Wróciłam od niego,połknął grzecznie tabletki na odrobaczenie w masełku,zakropliłam go Frontline. Zjadł trochę udka z ryżem,ale niewiele. Trochę ma luźne kupsko i na dworze jakoś dziwnie wciąga nosem. Jest bardzo grzeczny,nie ma z nim problemu,nadal nie słyszałam jak szczeka. Zjadł wędlinkę. I został biedny za kratą w kojcu...Nawet nie skomli,nie szarpie,nie gryzie kraty.Usiadł na posłaniu i patrzył,jakby wiedział,że tak ma być.[/FONT] [FONT=Verdana]Psi aniołek.[/FONT] [FONT=Verdana]DomkuTymczasowy/Domku Stały,jeśli gdzieś jesteś, odezwij się [/FONT]:modla: [FONT=Verdana]Malwa[/FONT][FONT=Verdana],rozliczenie na bieżąco na 1 str., najchętniej zbierałabym na jakiś nie drogi tymczas,ale sama już nie wiem na co powinnam,na co najpierw...Nie wiem co z nim dalej...[/FONT] thorr66 masz rację,proszę rozwieszajcie ogłoszenia!!!
  5. agat21 ,przepraszam,jeszcze Twoja deklaracja stała:) ale to wszystko kropla w morzu, razem to 30 zł, to niestety prawie nic:placz: dziś kupiłam suchą karmę i Fiprex oraz Profender na odrobaczenie (trzeba to powtórzyć,bo pies ma liczne gnidy w sierści, mimo pierwszego odpchlania i kąpieli)- u samego weta za te środki zapłaciłam 58,50zł:crazyeye: skany rachunku wstawić mogę po nowym roku,jak się dorwę do skanera-teraz nie mam możliwości. karma sucha 24zł,jeszcze dokupię puszki-pewnie w stówie się nie zmieszczę :shake: słuchajcie,ja NAPRAWDĘ nie daję rady,mam bardzo chorą kotkę,której leczenie wymaga kupę kasy i swoje zwierzęta,które też chcą jeść... nie opłacę sama hotelu. dziś wybieram się do Kanga,ugotowałam udko z ryżem i marchewką. tego guza też trzeba operować... nie wiem już od czego zacząć.
  6. dziękuję:) aktywowałam. Dziś 12.12.12 - myślałam,że może to szczęśliwa data,ale nikt nie dzwoni...
  7. po okresie świąteczno-noworocznym. ale nie mamy deklaracji STAŁYCH (jest jedna na 10zł),nie wyszarpię sama 340zł miesięcznie + karmy dla psa...
  8. [quote name='Aryste']Dziewczyny, a co zrobimy gdy nic do 20 tego sie nie znajdzie? trezba wymyslic jakis plan B...[/QUOTE] :modla: o DT/DS inaczej ja:flaming: edek,skrzynka już ok.
  9. Kika9004, jeżeli ten wątek nie będzie zawierał nowych informacji,zdjęć ,czegokolwiek aktualnego o suni - nie będzie "żył" - marnie to wszystko widzę... szkoda suni.
  10. z rana przypominamy się z prośbą o domek - czas się kończy...
  11. bardzo dziękuję edek i katarzyna09- wpłaty dotarły:multi: Gabi 79 już wysyłam na PW:) thor66 i edek dziękuję za rozwieszanie plakatów- domek pilnie potrzebny, mamy jeszcze tylko 1,5tyg. w hotelu- a co potem:placz:
  12. czy ktoś z okolicy mógłby mu przynosić ciepłe jedzenie codziennie? bez tego nie będzie co ratować,zanim znajdziesz kogoś do pomocy w odłowieniu. I położyć mu kawał styropianu i jakiś polar do spania obok miski z jedzeniem. Boże :-(
  13. Mazowszanka poprosimy o bazarek z przetworów- napewno będzie pysznie:multi: a czy ktoś z fantów przekazanych również by mógł- proszę w imieniu psiunia. katarzyna09, prześlę na PW:)
  14. zrobiłam. dzięki edek kto mógłby zrobić bazarek? ja też przekażę jakieś fanty,a też nie potrafię i nie mam kompletnie czasu tego monitorować
  15. edek, tekst oczywiście można zmodyfikować,ale przydałoby się jeszcze zamieścić zdjęcia ,które robiła pa-ttti- nie potrafię ich stąd ściągnąć ,żeby wysłać do osoby robiącej ogłoszenia.Może ktoś potrafi? Jeśli nie to,pa-ttti czy mogę prosić o zdjęcia na: [email][email protected][/email]
  16. [quote name='ludwa']Fundacja by się zgodziła, tylko faktura na fundację potrzebna;)[/QUOTE] powiedzieliśmy w recepcji,że będziemy prosić o fakturę (nie wiedzieliśmy przy płatności na kogo). Także faktura będzie,ale zapłaciłam gotówką i teraz mogę podać tylko swoje konto do zwrotu. Nie wiem czy tak się uda,bo tępa jestem. Jeśli już za późno,to może zgodziliby się usunąć ten guzek nowotworowy i opłacić kastrację... Pytam nieśmiało:oops: w imieniu psiaka...
  17. Wczorajsza wizyta u okulisty okazała się większym sukcesem niż można się było spodziewać. Psiulek nie ma zaćmy:bigcool: Problemy ze wzrokiem to nukleoskleroza,czyli starcze stwardnienie soczewki - stan stosowny do wieku:roll: A to,że czasem potrafi się uderzyć,zahaczy o coś jest wynikiem zwolnionej akomodacji oka. Powiedziano,że nie jest źle i nie ma co czepiać się psa,nie dostał leków,choć oczki ciut czerwone,ale lepiej narazie go nie stresować kroplami. Za to przy odbycie ma guzek:-( - prawdopodobnie łagodny,nowotworowy,hormonozależny- powinno się go usunąć przy np.kastracji. A narośl w sierści na karku to gruczolak, nie mięsak poszczepienny jak myślałam. To diagnoza na oko,dokładniejszą daje badanie histopatologiczne. Ogólnie jest w dobrej formie,jak na swoje lata:) W lecznicy dr Garncarza podczas całej wizyty badany przez Panią Doktor i Pana Doktora (poproszonego o konsultację) pies machał ogonem. Jest naprawdę bardzo słodki i grzeczny:loveu: W poczekalni też bardzo dobrze się zachowywał-aż byliśmy dumni! I podróżuje samochodem wzorowo. Nie wierci się,nie skacze,nie piszczy- kładzie się grzecznie. Nie chce tylko wsiadać, wysiada za to pięknie. Zjadł wczoraj udko kurczaczka z ryżem i marchewką(dowiozłam jeszcze ciepłe:)) i dostał tysiąc głasków. A dziś miał być kąpany- nie wiem jeszcze jak poszło. Zapłaciliśmy 45zł - ze zniżką dla bezdomniaków- poprosimy ludwa,może fundacja zgodziłaby się pokryć koszty okulisty... To naprawdę fajny,przemiły,grzeczny pies- tylko gdzie ten dom,co się zakocha...?
  18. Paros , Aryste dziękuję dotarło:multi:
  19. To zostaje Kanga, tylko paros podpowiedz jak można zdrabniać:) Kanguś:) dziękuję za ogłoszenia paula_t:) i za rozwieszanie thor66 i edek:)
  20. ludwa, a na jaką fundacje mieli byśmy wziąć fakturę? Chcemy przebadać dziś u dr Warzecha z konsultacją dr Garncarza- ponoć jest taka opcja,dr wchodzi do gabinetu i zerka:roll: i kosztuje to 90zł, a nie 110zł jak u samego dr Garncarza. Nie wiem jak to się dokładnie odbywa-będę pierwszy raz, macie jakieś doświadczenia?
  21. Nie mamy na hotel,nie mamy na okulistę i chirurga,który zdiagnozuje narośl. Na nic nie mamy... Proszę.jeśli jeszcze ktoś mógłby przekazać jakiś grosz... I o ogłaszanie proszę... Jeśli nie znajdziemy DS,BDT pies przed świętami trafi znów na ulicę:placz: BO NIE MA NA NIC KASY.
×
×
  • Create New...