Jump to content
Dogomania

beataczl

Members
  • Posts

    15853
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by beataczl

  1. co slychac u Was ,jak Tolus sie miewa?
  2. dziekuje,za podpowiedz i z gory przepraszam bo mam zapalenie sciegna reki prawej i unieruchomiona od piatku , nic nie zrobie do czasow wyleczenia :( to moze na 2 bazar sie zapisze?..trzymam fanty.
  3. bardzo,bardzo wspolczuje :( dla Etci [^]
  4. wspolczuje :( a ja mam zapalenie sciegien i tez mi gips ,,grozi" o tak!:) dzis akurat udalo mi sie obejrzec wszystkie filmiki .z przyjemnoscia- ze tak napisze :)
  5. sorki, ale tak dojrzalam, nadrabiajac zaleglosci na watku...czy na pewno nr dobry do ogloszen? ciesze sie ,ze Apart juz w domku cudny jest! :)
  6. cos mi sie dubluje to dopisze,ze fanty to buty, kosmetyki i cos tam jeszcze znajde :)
  7. to z fejsa pewnie bazarek..a Apart ma domek? :) mam tez fanty- moglabym sie dolaczyc? tylko ze zdjecia na komorce bym zrobila jako mms,?nie wiem jak to przerzucic na maila..
  8. bardzo kibicowalam Kseni i tak sie ciesze!! :)
  9. mam nadzieje,ze wszystko jest dobrze , trzymam dalej kciuki za sunie. jak to mowia ziarnko do ziarnka ..ja widze ,ze podlinkowany i przekierowuje
  10. to dzisiaj! czy wszystko ok jest po zdjeciu gipsu? zdrowia zycze :) piekny zwierzyniec ale jak to wszystko ogarnac ja bym nie umiala...podziwiam :)
  11. kurcze duzy koszt ale wyjscia nie ma dzis przelalam 100 zl ode mnie jest link do siepomaga juz?
  12. ile wazy i jaka duza jest? biedny wyploszek :( ja tez myslalam,ze ona taka owczarkowata jest / na tych pierwszych zdjeciach / wiadomo juz cos wiecej od doktora?
  13. dolaczam sie do trzymanych kciukaskow w oczekiwaniu na wiesci ...
  14. tez probowalam wstawic i noga ze mnie to czekamy co powie dr biedna sunia taka wystraszona i obolala :( /czytalam na stronie Zwierzaka/
  15. ja nie pamietam juz gdzie byl Karo, czy tam by nie mozna bylo zapytac?
  16. zapisuje sie od czego moga sie zerwac az 2 wiazania? :( przepraszam jak to jest glupir pytanie bo sie nie znam... moge jakies jednorazowe 100 zl przeslac i fanty na bazarek ale gdzie ja zabrac, do lecznicy chyba od razu na operacje z opieka calodobowa na poczatek szkoda suni jest taka mloda i ladna , trzeba ja ratowac :( a ona moze spowrotem wrocic do wlasciciela czy nie?
  17. chetnie podaruje, do Kogo wyslac fanty ?
  18. ja tez daleko...podnosze
  19. mam aparat do naprawy i raczej -do wyrzucenia i stary telefon co robi zdjecia takie male .-moge jedno zdjecie wyslac Ci na Twoj tel na probe - zobaczysz czy wyjdzie..? a jak nie to wtedy ten adres bys podala ... nie, nie ma tego duzo. psiak wyglada na mlodego, a na ile ocenil Go wet?
  20. ja znow sie wpycham z tymi moimi fantami moze Ktos bedzie robil na psiaka to sie dorzuce....
  21. zycze duzo zdrowia Czarusiowi
  22. wspaniale! zdjecia z domku wymiataja, mial chlopak szczescie :) mialam sunie bardzo podobna do Niego -tez z ulicy wzielam.... a moja corka zlamala noge-stope bedac u lekarza w gabinecie ! , wlozyli w gips i sie nie zrosla i juz nie wlozyli spowrotem tylko tak zostawili szkoda gadac.. ma sie sama zrosc a boli ja co do Modisia szkoda Go bardzo ... moge znow przeslac fanty na bazarek cos mi sie uzbieralo chcecie?
×
×
  • Create New...