Jump to content
Dogomania

beataczl

Members
  • Posts

    15853
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by beataczl

  1. zapraszamy na bazarek dla IMKI z RADYS: >>> BAZAREK PRZERÓŻNY ozdoby, do domu, ciuchy, też dla dziec > BAZAREK PRZERÓŻNY ozdoby, do domu, ciuchy, też dla dzieci DLA IMKI DO 15.10.18. Zapraszam. 
  2. widac,ze madrusi :) dla mnie to On troche z owczarka ma ..
  3. wspaniala wiadomosc! Smuteczek juz od teraz tylko bedzie sie smiał :)
  4. zagladam na odkopany watek mile wspominam luke1 ... ide zobaczyc tez na fejsa
  5. oby, oby ! :) i ja trzymam kciuki mocno, to juz niebawem
  6. nie wyglada Pusio na swoje latka.. trzymam kciuki za zdrowie piesia,zeby jak najdluzej sie trzymal tak, lato bylo ,,straszne" w sensie temperatur dla zwierzat starszych,chorych,ech :(
  7. oj, faktycznie szcześliwy zbieg okoliczności!
  8. niedobrze :( ja niestety nie widze ani zadnych zdjec ani linków -nic moze to wina programu czy przegladarki...
  9. to chyba najlepszy pomysl jest. do srodka jedzonko i powinen zachecic sie wejsc jesli bardzo glodny juz bedzie nie dokarmiac oczywiscie nic
  10. to moze do jedzonka sedalinu podac?
  11. powodzenia Puchatko! jaka radosna :) a co z tym chorym Owczarkiem? :(
  12. podaj link, ja nie widze gdzie?
  13. moze sie wyrwac albo ugryżć ... to szybko nie podejdzie po takiej akcji o ile nie da sie zlapac
  14. a jakby z ta miseczka sprobowac przestawic w inne miejsce -coraz blizej gospodarstwa tzn. ogrodzenia, furtki,zeby Go zamknac ...bo do domku to napewno nie wejdzie...no w tej Pani najwieksza nadzieja bo jej ufa... jakis nieostrozny krok i calkiem sie wystraszy,nie bedzie podchodzil. ja kiedys wypozyczylam klatke i postawilam z jedzonkiem i nigdy -maly troszke jamnikowaty psiaczek- nie wszedl do srodka..,,walczylam "do zimy i zima i sie nie udalo , nie wiem co sie z Nim stalo..:(
  15. w dzien jak najbardziej racja, a psy wedlug mnie wg. opisu sa juz dosc charakterystyczne by je okreslic które.. zreszta i tak zdjec nie bedzie mysle,ze ta ulewa jednak pomieszala szyki w poszukiwaniach :(
  16. jakies fanty postaram sie wyszukac, jesli Ktos bedzie robil bazarek na Nortonka... niedlugo czeka mnie wyjazd, wysle paczke poczta
  17. masz racje cytuje z innego watku: Witam psy koczują na parkingu w Koninkach (woj. Małopolskie) przy wejściu na szlak na Turbacz. Pozdrawiam
  18. pewnie dadza sie szybko zlapac na jedzenie...biedaki :(
×
×
  • Create New...