Jump to content
Dogomania

WiosnaA

Members
  • Posts

    10410
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    44

Everything posted by WiosnaA

  1. Zapraszam bardzo serdecznie na bazarek dla Leonka! :smile: Gorąco proszę o pomoc w podnoszeniu,bo Skarbonka Leonka świeci pustkami :razz: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238420-CIACHA-domowe-konfitury-i-moc-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-rehablitacj%C4%99-dla-Leonka-do-18-I[/url]
  2. [quote name='majqa']Paczka, a raczej... paaaka ode mnie i Kamy202 naszykowana. Jutro mąż z nią ma wymarsz na pocztę. Pani Aniu... jak Panią trafi... szlag..., przy odbiorze, proszę nie bić i nim Pani do mnie zadzwoni mnie opitolić, wziąć proszę parę głębszych oddechów, plizzz... :modla::modla::modla:[/QUOTE] Ok......:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  3. Czy pieniążki z mojego bazarku wysłane 21.XII. nie dotarły jeszcze na konto TOZ ? Ciągle nie mam potwierdzenia,a chciałabym rozliczyć bazarek. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236228-ROZLICZAMY!!!-CIACHA-kosmetyki-porcelana-dla-Sa%C5%84ki-Lolka-Biszkopta-do-6-XII[/url]
  4. Pipi, wiem,że pieniążki wydasz z korzyścią dla psiaków i jeden grosz się nie zmarnuje.Kojec na pewno Ci jest potrzebny,ale na spokojnie sobie przemyśl który,a nr.konta prześlij dla mnie teraz, bo chciałabym rozliczyć bazarek;) Zdrówka dużo życzę!:-)
  5. [quote name='edyseja']A kiedy kolejny bazarek? Chętnie coś kupię z myślą o Leonku. :) Moje niesprzedane fanty też wystaw. Największe wzięcie mają ciasteczka, pytanie tylko czy jesteś w stanie upiec kolejną furę ciach...[/QUOTE] Robimy fotki ;)....ok,dodam i Twoje....dzięki :-) [quote name='babi2']właśnie donosi Daria,że jest dokładnie 571 zł. Dziękuję, pozdrawiam[/QUOTE] Ślicznie dziękuję za potwierdzenie!:-)
  6. Jestem na zaproszenie Lili8522, stałej deklaracji dać nie mogę :shake:,ale zapiszę wątek sunieczki i pomyślę jak pomóc.
  7. Dołożyłam swoje 15zł i zrobiłam przelew na 571zł za rehabilitację i HMB do p.Darii, pieniążki powinny już być na koncie(ten sam bank)...babi, bardzo proszę o potwierdzenie czy dotarły. [B]Stan kasy Leona u mnie 0zł[/B] :shake: Luziku,trzymaj się dzielnie i ćwicz łapkami :smile:
  8. [quote name='krakowianka.fr']w nocy wyslalam pw :) czekam na kontakt[/QUOTE] Zapisuję wątek Bostonka. Krakowianko,nie dostałam od Ciebie żadnej wiadomości,może do drugiej wiosny wysłałaś;), pisz raz jeszcze:)
  9. Z mojego bazarku mamy dla psiaków [SIZE=2][COLOR=#b22222][B]894,70zł [/B][/COLOR][/SIZE]:-) Pipi,bardzo proszę o nr.konta do wpłaty.
  10. Tak,mam[B] 556zł [/B]Leonka. Babi,przeleję je dla Ciebie teraz, na konto p.Darii można czy dasz swoje? Rehabilitacji nie przerywajcie, trzeba spróbować dłużej tym razem.O kasę my musimy się martwić,nie Ty. I tak o nic nas nie prosisz :shake:,a wydatków masz przecież dużo na Luzika. W przyszłym tygodniu zrobię bazarek....może coś utargujemy.
  11. Jejku,jejku....ale niespodzianka:-)....pupcia w górze,a łapeczki Luzikowe próbują nadążyć za Leonkiem:-)....babi Kochana,aż mi dech zaparło:calus:.... nieustannie trzymam za Was kciuki,teraz jeszcze mocniej:kciuki::kciuki::kciuki:....niech ten Nowy Rok niesie same dobre wieści i daje Wam dużo siły!!!!...i Tobie i Luzikowi:kciuki::kciuki::kciuki: Babi,wielkie ukłony,jesteś niesamowita!!!:calus:
  12. Z tych po cichutku zaglądających ,to ja ;)...podczytuję czasami jak Amiś się miewa;). Fajnie,że Amiś miał szczęście trafić do Ajlii , może teraz pod choineczką w ciepłym domku się wylegiwać:) ,a ciocie tylko mu dogadzają ,kocyk śliczniutki, smaczki czy chociaż smakują:smile: Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!!
  13. Myślę,że jak najbardziej trzeba kupić jakieś odżywki Leonkowi:-)....tylko ja się nie znam zupełnie:shake: Babi, jak wygląda sprawa rehabilitacji?,ile mieliście już zabiegów,może potrzebne są pieniążki,to pisz. Jak stoicie z karmą? Troszkę później postaram się zrobić bazarek.
  14. Dotarłam do Kamusi w końcu;) Super,że maluchy już w domkach,a Kama zabrana z balkonu :smile: Jak się psiaki dogadują?...Trzymam kciuki,aby było bez zgrzytów;)
  15. Leonku,jak tam Luzik po Świętach?:cool3:
  16. Sanieczko,dużo zdrówka i wspaniałego domku Ci życzę!:) Mestudio, Wam życzę dużo siły i wszystkiego dobrego w Nowym Roku! Mam nadzieję,że pieniążki dotarły,21.XII.zrobiłam przelew, proszę o potwierdzenie na bazarku, chciałabym zamknąć w starym roku ;). [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236228-ROZLICZAMY!!!-CIACHA-kosmetyki-porcelana-dla-Sańki-Lolka-Biszkopta-do-6-XII[/URL]
  17. Ciocie kochane,mam nadzieję,że pieniążki dotarły ...19.XII.zrobiłam przelew,potwierdźcie proszę na bazarku,bo chciałabym zamknąć w starym roku :cool3:. Dla sympatyków Lolka życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku!,a dla Lolka przede wszystkim dużo zdrówka!:)
  18. Jaki fajny krasnalek:smile:...ale chyba nie specjalnie ta czapka na główce Leonkowi się spodobała:cool3: Babi,Wesołych Świąt całej Waszej rodzinie! :tree1: Ps.Tą zieloną choineczką trzeba postukać;)
  19. Dziękuję za uznanie:oops:,ale w wielkiej części,to również Wasza zasługa cioteczki;) Edit. Dziękuję za nr.konta, przelew zrobiony;) Bardzo proszę o potwierdzenie na bazarku, [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236228[/URL]
  20. Biszkopcik wypiękniał,nie do poznania :loveu: Z mojego bazarku mamy dla Biszkopcika [B]481,20zł[/B] :smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236228-ROZLICZAMY%21%21%21-CIACHA-kosmetyki-porcelana-dla-Sa%C5%84ki-Lolka-Biszkopta-do-6-XII"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...kopta-do-6-XII[/URL] Bardzo proszę o nr.konta do wpłaty.
  21. Dusza się raduje, jak patrzy się teraz na Sanieczkę:smile: A to zdjęcie jest rewelacyjne! :loveu:...Jak dzieci na leżakowaniu w przedszkolu:evil_lol: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-g-3RxABgo50/UM49Jra8YxI/AAAAAAAAIQ4/0mN76-PtNOk/s640/d0%20022.jpg[/URL] Z mojego bazarku mamy dla Sani [B]481,20zł[/B] :smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236228-ROZLICZAMY!!!-CIACHA-kosmetyki-porcelana-dla-Sańki-Lolka-Biszkopta-do-6-XII"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...kopta-do-6-XII[/URL] Bardzo proszę o nr.konta do wpłaty.
  22. Lolciu kochany,troszkę zmniejszymy Twój dług przed Nowym Rokiem;) Z mojego bazarku mamy dla Lolusia 481,20zł:loveu: http://www.dogomania.pl/forum/threads/236228-ROZLICZAMY!!!-CIACHA-kosmetyki-porcelana-dla-Sa%C5%84ki-Lolka-Biszkopta-do-6-XII Bardzo proszę o nr.konta do wpłaty.
  23. A ja bardzo bym chciała, żeby to był już ostatni raz! :cool3:, kiedy wykorzystujesz :roll: Luzika do froterowania podłóg na Święta:evil_lol:;) Dziś rano spotkałam Mikołaja :cool3: i mi powiedział,że wyrusza już do Leonka :loveu:
  24. Jestem na zaproszenie unixeny,ale finansowo nie mogę teraz pomóc :shake:. Podniosę wątek.
  25. Witam! Ciocia [B]sybisia[/B] upatrzyła kolejnego sznupka :smile: i dla niego chcemy przeznaczyć pieniążki ze sprzedaży ciasteczek,które to właśnie cioteczka u mnie zakupiła,mamy 50zł dla Oriego ;). Malawaszko,daj nr.konta,bo wykasowałam.
×
×
  • Create New...