-
Posts
10410 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
44
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WiosnaA
-
O, póki ja się zebrałam ,toyota już napisała :).
-
Zadzwoniła dziś do mnie Pani z Warszawy.Po rozmowie wrażenia miałam pozytywne.Państwo w sobotę będą w Ełku i są chętni przyjechać do nas. Nie mogłam się skontaktować z toyotą (pewnie ten głupi zasięg) więc sama poprosiłam [B]Ewę Martę[/B] o wizytę przedadopcyjną. [B]Z całego serca dziękuję Ewie Marcie [/B]:calus:[B],[/B]która wszystko zostawiła i dziś pojechała zrobić wizytę. Domek oceniła pozytywnie.Poproszę Ewunię ,żeby w wolnej chwili parę słów napisała tu na wątku.
-
Dżamalek jest jeszcze u mnie zbyt krótko ,żebym mogła więcej konkretnie powiedzieć o zachowaniu.Na razie obserwacje z poszczególnych dni staram się pisać.Raczej nie powinno być większych problemów,ale zobaczymy jak otworzy się zupełnie i poznamy się lepiej;).
-
Dziś atrakcji za wiele nie było, dzień odpoczynku przed podróżą;)...jutro po południu Dżamalek jedzie na 2-3 dni na wieś..zobaczyć jaka tam jest trawka ;). Będziemy bez netu.
-
Na moje konto 14.07.13r wpłynęła wpłata dla Dżamalka od [B]mdk8[/B] [B]-20zł[/B] :)...Najserdeczniej dziękujemy!!:-)
-
[quote name='Anula']Może pomieszać te dwa teksty: Dżamal - przepiękny pies w typie sznaucera (teriera) szuka domu. Dżamal jest przemiłym ,szalenie łagodnym,kontaktowym psem.Jest psem ułożonym,bardzo ładnie chodzi na smyczy,[B]zachowuje czystość w domu,[/B]nie niszczy nic,kocha człowieka i jest przyjaźnie nastawiona do całego świata.[B]Uwielbia wszelkiego rodzaju zabaweczki[/B] i moje psiaki.Nie odstępuje mnie na krok,po prostu Dżamal kocha człowieka i kocha być przy nim.Super zachowuje się podczas jazdy samochodem,pięknie chodzi na smyczy.Jednym słowem cudo! Dżamal przebywa w domu tymczasowym w Białymstoku woj...... posiada książeczkę,ma cały komplet szczepień,chip i jest wykastrowany. Data urodzenia: W kłębie ma 45cm i waży 13kg. Dżamalowi szukamy najlepszego domku na świecie,ponieważ on na taki zasługuje w 100%. Kontakt: (imię nr.tel: ; mail:[/QUOTE] Może te rzeczy na razie pominąć w ogłoszeniu?.W trakcie rozmowy ew. powiedzieć,że piesek jest po schronisku krótko w dt.Zabawki Dżamalka póki co nie interesują,odsuwa się na bok jak moje psiaki się bawią,a jak Amik mu znosi pluszaki czy jakieś inne i zachęca,to ignoruje.Amik bardzo liczy ;),że to się zmieni. Poza spacerami ogólnie chce mieć spokój i odpoczywa. Kupka w domu się nie zdarzyła,kałuży siku również nigdy nie było,całą nockę ładnie wytrzymuje,w pokoju czysto,ale po domu Dżamalek znaczy.Kilka razy zdarzyło się na moich oczach,wtedy nic nie mówiąc wołałam go od razu na podwórko, jak ze szczeniaczkiem ;).Sam jeszcze nie prosi,wychodzi razem jak któryś z moich prosi,ale może za dużo drzwi jest i trochę się gubi?. W tej kwestii myślę,że trzeba dać mu trochę czasu,to mądry piesek,na pewno zrozumie. Przecież on cztery lata nie wychodził na siku :-(. Przyjaźni póki co między chłopakami nie ma,ale śpią już obok siebie ;). [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/542/fyyl.jpg/][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/549/fyyl.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/534/uv6b.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/6213/uv6b.jpg[/IMG][/URL]
-
No i rozszyfrowałaś upodobania Sawany:).Na wszystko trzeba czasu.Teraz już będzie Wam łatwiej;).
-
[quote name='zachary']Marzy mi się taki dom dla Dżamalka jak u WiosnyA:loveu:.....Byłam, widziałam na własne oczy....[/QUOTE] Taaaak...widziałaś mojego "Diabełka" :loveu:... na "szczekająca drogę" może jego sprowadzić:razz:. Dziś chłopaki pierwszy raz super bawili się w berka :multi:.
-
[quote name='zachary'][B]Ta jego spontaniczna[/B] [B]radość z otaczającego świata[/B]....warta naprawdę dużoooo!!!! Spacer pośród begonii i róż.... miodzio!!!![/QUOTE] Jakby "upijał" się, dosłownie wszystko go cieszy na zewnątrz. Musimy się sprężyć z ogłoszeniami i znaleźć super domek! Która ciocia napisze fajny tekścik dla Dżamalka?:)...ja nie umiem:shake:
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/825/5s5g.jpg/][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/9136/5s5g.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/89/wavp.jpg/][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/2452/wavp.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/27/1vr3.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/1847/1vr3.jpg[/IMG][/URL] Koniec;)
-
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/812/3ula.jpg/"][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/9522/3ula.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/826/ibx2.jpg/][IMG]http://img826.imageshack.us/img826/5315/ibx2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/11/x341.jpg/"][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/8109/x341.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/18/g7i8.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/738/g7i8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/191/4i2v.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/2857/4i2v.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/832/lnm5.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/8421/lnm5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/10/jgnc.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/3642/jgnc.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/15/ixjj.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/9623/ixjj.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/707/di4l.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/4426/di4l.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/834/nw1j.jpg/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/6568/nw1j.jpg[/IMG][/URL] ..
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/196/gy8d.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/673/gy8d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/35/o53o.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/4493/o53o.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/33/ppdb.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/449/ppdb.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/827/fhms.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/3788/fhms.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/24/x2x1.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/5751/x2x1.jpg[/IMG][/URL] ..
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/845/71k2.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/5744/71k2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/594/yyz4.jpg/][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/3787/yyz4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/594/6cv0.jpg/][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/4184/6cv0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/836/0b9k.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/6723/0b9k.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/546/mhdk.jpg/][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/3849/mhdk.jpg[/IMG][/URL] ..
-
Dziś poszło wszystko w odstawkę,bo Domek dla Dżamalka najważniejszy i pojechaliśmy do parku na spacer oraz sesję foto.Słonko było tylko chwilami,aparat słaby,brak pomocnika,ale fotki trochę lepsze niż stare.Długo spacerowaliśmy,odpoczywaliśmy,a nawet spaliśmy, znaczy Dżamalek ;).Sporo różnych bodźców i większa część spaceru była przy nodze, Dżamalek specjalnie nie protestował,chyba nawet mu było dobrze. Prawie każdemu ze spacerowiczów by mówił "dzień dobry" :). Zareagował jedynie na huk z oddali i fontanna była mu straszna,bał się szumu wody :shake:,ale powoli odwrażliwialiśmy drepcząc w pobliżu,a jak usiedliśmy na ławce,to oglądając tę wodę nawet smacznie zasnął ;). Zdjęć wstawię dużo i wybierajcie,które będą najlepsze do ogłoszeń. Pieniążki mamy,jak najbardziej pakiety trzeba wykupić na bazarku, i to największe, żeby domek się szybko odezwał.To wrażliwy piesek,mocno już przywiązuje się do mnie. Tekst proponuję trochę zmienić,dodać więcej info -kastracja,szczepienia,stosunek do...,umowa adopcyjna,zdrowy-itp, w książeczce jest wstawione 5lat-może niech tak zostanie,bo tak konkretnie to nikt właściwie nie zna wieku...W ogłoszeniu powinien być duży "nacisk" na jego cudny charakter,a w tytule koniecznie!,bo to jest "Perełka" wśród psiaków pod tym względem.Ktoś,kto ładnie pisze, żeby to ujął słowami i podkreślił jego zalety!.Jeszcze trochę czasu upłynie zanim dobrze się poznamy i zupełnie otworzy,ale nie sądzę by ta delikatność i dobroć,która aż bije mu z oczu, później zniknęła.Jakieś wady zapewne później wylazą :cool3:. Kochane ciocie, dla Was mam 2 specjalne filmiki :)....musiałam to nagrać,by i Wam łezka stanęła jak to zobaczycie,ja mam ten widok od początku spacerów jak tylko stajemy na przerwę,mało tego,idąc na osiedlu sam zatrzymuje się na trawniku.Zwróćcie uwagę jak noskiem muska tę trawę,jakby całował.To dzięki Wam może się tak cieszyć! :) Pozwoliłam mu chodzić po "centralnym" trawniku, nawet w kwiatkach se postał powąchał....należy mu się ;) [video=youtube;SzDNqBqSqeA]http://www.youtube.com/watch?v=SzDNqBqSqeA[/video] Tu już zmęczony na koniec spaceru,ale jeszcze choć troszkę ;) [video=youtube;v7i35E7oApg]http://www.youtube.com/watch?v=v7i35E7oApg[/video]
-
Dziewczyny,jak nie zmieniałyście jeszcze zdjęć,to wstrzymajcie się chwilę, zrobiliśmy dziś duuużo...tylko jeszcze nie wiem jak wyszły:roll:.dziś wieczorem coś wstawię.
-
To ostatnie z sunią chyba nie;). Zdjęć do ogłoszeń jeszcze nie mam ładnych :shake: .Jak pogoda dopisze,to może przez weekend coś zrobię. [quote name='Anula']..... Dżamal potrzebuje dużo ruchu,oglądałam filmiki,on jest wtedy chyba najszczęśliwszym psem.Dżamal znajdzie domek tylko potrzeba czasu.......[/QUOTE] Na filmiku to już pod koniec spaceru ,na początku aparatu bym nie utrzymała;).Dziś my z Ajris tempa nie wytrzymałyśmy i był odpoczynek,a chłopaki zaczęli chwilę razem nawet się bawić,ale Dżamalek niechcący naskoczył na Amika,gdzieś przycisnął i ten się wystraszył. Dwa czy trzy dni był spokój i Dżamiś nie interesował się sunią,ale od kilku dni znów kopuluje,dziś nawet na spacerze próbował :razz:.Codziennie jeździmy do lasu, nawet dwa razy,moje psy uwielbiają, Dżamalek przeszczęśliwy,ale może tak się ekscytuje ,za dużo emocji i mniej dać "wolności" :razz:,a więcej normalnie trzeba na początku spacerować..Poradźcie,żebym tym "żałowaniem" pieska mu nie zaszkodziła :razz:.
-
[quote name='doris66']Witaj Dżamalku, aleś Ty piękny.....[/QUOTE] Prawda? :loveu:...i podobny do Jackusia!:) Witaj doris66!:smile:
-
[quote name='kolejna kobietka']Zaglądam do Dżamalka i również czekam na wieści :)[/QUOTE] Nie udało mi się jeszcze skontaktować z toyotą(mam nadzieję,że choroba jej nie złożyła),żeby porozmawiać na temat Tego domku,ale wiem,że czekacie więc piszę. Spotkanie odbyło się wczoraj. W mojej ocenie, to nie jest Domek dla Dżamalka.Jako,że nie mam doświadczenia (a tylko co najwyżej babskie przeczucia) w przeprowadzaniu wizyt p/a , poprosiłam o pomoc ciocię [B]zachary [/B]i jej "trzeźwe oko[B]" [/B]nad wizytą;) .Przyjechała do nas,za co Jej bardzo serdecznie dziękuję!:smile:. Podziela moje zdanie i pewnie napisze dwa słowa od siebie. W domku jest trzy Panie,maturzystka (wyjeżdża na studia do innego miasta),Pani (40-50 lat) i babcia (? 65-70). Pieska chce Pani-pracuje ,w tym czasie babcia będzie wyprowadzać. Piesek nie może ciągnąć (żeby babcia mogła sobie poradzić),żeby nie gonił kotów,nie agresywny,czy nie szczeka?,żeby nie bardzo stary,może Dżamalek ma 10 lat?-u weta chciałyby sprawdzić(ok,nie ma problemu). Masę innych pytań o psiaka,my nie zdążyłyśmy tyle zadać.Na koniec,czy piesek ma włos czy sierść,lepiej żeby włos,bo babcia ma ...uczulenie. Z rozmowy wiemy,że 10 lat w domu był dalmatyńczyk,niedawno odszedł. Dżamalek dla Pani się spodobał,że taki miły,delikatny,że się przytula. Poprosiły o dzień do namysłu co do podjęcia decyzji. Odniosłam wrażenie,że Panie chcą pieska jakby idealnego i obawiam się,że jeśli Dżamalek by czemuś nie sprostał,to alergia może być "furtką"....Panie szukają pieska,były w schronisku,interesowały się Jackusiem z dogo,ale on jest 50 km od Białego w hoteliku.Może młody,spokojny,malutki,nie szczekliwy miałby dobrze,nie wiem.Na ew. wizytę w domu jest zgoda. Dżamalek,jednak nie jet dziadeczkiem , by się tylko przytulać i dreptać powoli.W domku jeszcze jest spokojny,są sytuacje,że się stresuje,jest delikatny,ale wiem,że to się zmieni i powolutku otworzy.Zaczął już lepiej jeść :).Na spacerze natomiast widzę "prawdziwego" Dżamalka- pełen energii,wesoły,rozbrykany,na luzie psiak.Nie bronię mu tego,nie każę na razie chodzić przy nodze(nawet na osiedlu),niech nacieszy się zapachami,chcę by poczuł trochę wolności .Zawołany przybiega do mnie uśmiechnięty i patrzy prosto w oczy ,chwalę go wtedy mocno;) .Dżamalek odsiedział już swoje za kratami :shake: i chciałabym żeby przyszły Domek dał mu możliwość choć czasami większej swobody, nie tylko zwykłego,spokojnego spacerku przy bloku. Jeśli Pani się odezwie,przede wszystkim z powodu na alergię,uważam,że wydać nie możemy,bo Dżamalek teraz ma sierść podobną do włosa,ale nie wiemy jaka będzie jak mu odrośnie już zdrowa,jest tylko kundelkiem.
-
[quote name='rodzice']ty sie ciesz że to był tylko szczur - moje kudłate księżniczki wybieraja lepsze pachnidła :evil_lol:[/QUOTE] O rany :razz:....odpukać , oprócz kałuży czy błota, które tylko sunia uwielbia (mały nie), nie zdarzyły się nam jakieś pachnidła z wyższej półki :razz: ,hmm....czyżby z Dzamalkiem zacznę przerabiać ten temat? :mdleje::evil_lol:
-
Taaak ,księciunio :roll:...dziś na spacerze Dżamalek zaczął się taczać po ziemi więc stoję i czekam...i czekam...a ten się tacza i tacza,wywija te swoje fikołki ,wierzga łapkami,szczęśliwy jak nie wiem co ...a ja stoję i się uśmiecham że taki zadowolony;)...myślę jakoś długo w jednym miejscu:razz:, mówię idziemy,a on dalej się tacza:razz:....lina długa więc podchodzę do niego,patrzę,a ten gnojek na zdechłym szczurze się taczał i był cały w skowronkach:mdleje: :crazyeye::mdleje:....brrrrrr.
-
Ślicznie Sawana wygląda :loveu:.
-
Nikt z nas by nie wiedział o jego istnieniu :shake: ,gdyby nie [B]toyota[/B].Zapewne swoim dotychczasowym wyglądem nie przyciągał odwiedzających schronisko,by zatrzymali się chwilę dłużej i spojrzeli w te cudne oczka, tam jest największe piękno :).Tak strasznie chce być tulony,głaskany, żeby choć noskiem mnie musnąć, każdy dotyk ręki sprawia mu ogromną przyjemność.Niesamowicie spragniony kontaktu z człowiekiem. Dżamalek dotychczas nie próbował wchodzić na kanapę,wczoraj go zaprosiłam i migiem stwierdził,że to jest najlepsze miejsce dla pieska:). Amikowe posłanko (nie ma jeszcze własnego),które mu dałam,nie jest już takie ważne ;).
-
[quote name='kolejna kobietka']Jest zrozumiały :) tylko umknęła jedna wpłata od MikAga na 50,00 zł.[/QUOTE] Ale wstyd na "dzień dobry" :oops::oops::oops:...przepraszam najmocniej :oops::oops::oops:......chciałam szybciej nanieść,a pośpiech nie wskazany przy pieniążkach :mad:. Dziękuję kolejna kobietko! Naniosłam poprawkę.