-
Posts
10410 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
44
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WiosnaA
-
Mam kierowcę,a nawet dwóch ;),możemy jechać. Ale nie rozmawiałam jeszcze z toyotą i nie wiem kiedy. Toyota dzwoń :) Anula,wiem,że z kontem fundacyjnym różnie bywa.Zrobiłam zimą bazarek dla sunieczki ,było prawie 500zł wpłacone na TOZ,i sunia chyba nic do tej pory nie skorzystała :shake:, wet z BDT faktur nie wystawia, drobne wydatki też odliczyć nie mogli....a sunia jest na minusie :-(. U Dżamalka Wy decydujcie, to będa Wasze pieniazki,ja się dostosuję. Dżamalku :loveu:
-
[quote name='kolejna kobietka']proszę ty zdecyduj co będzie dla ciebie najlepsze, ja na fb muszę zbierać na fundacyjne bo na prywatne pewnie nikt by mi nie wpłacił, wiem, że to może być utrudnienie zbiórka na dwa konta i potem rozliczanie tego, więc może zbierajmy na to fundacyjne a tylko na paliwo na twoje? tak jak wyżej, z fundacyjnego wypłaty mogą być tylko na podstawie faktur, czy to nie problem dla ciebie?[/QUOTE] Mi bez różnicy.U weta z fakturą nie będzie problemu.Karmę kupuję w zaprzyjaźnionej hurtowni w Warszawie, gdzie mam 20% zniżki,na fakturę pewnie to nie przejdzie,ale zapytam. Nie rozmawiałam jeszcze z toyotą,była zajęta i czekam na telefon,aby uzgodnić wszystkie sprawy.
-
Kolejna kobietko,jeżeli tak mówisz i nic tańszego nie znajdziemy,to znajdę kogoś do towarzystwa i przyjadę sama. Muszę do toyoty zadzwonić i pogadać. [quote name='Anula']Jeżeli się zbiera na konto Fundacyjne potrzebne są faktury,nie wiem czy są tolerowane paragony,raczej nie bo musi być wystawiane w tytule na Fundację.Ktoś musi tu być skarbnikiem i na pierwszej stronie wpisywać deklaracje z FB i z Dogo tak aby finanse Dżamala były jasne i przejrzyste. Można WiosnaA spytać się czy zgodzi się być skarbnikiem.[/QUOTE] Nie bardzo lubię trzymać cudze pieniążki :razz:,ale jeśli jest taka potrzeba to mogę być.
-
[quote name='Gabi79']Wspaniale!!! A ile wyniosą koszty transportu?[/QUOTE] Dżamalek jest ode mnie kawałek drogi :-(. Przeliczyłam na swój samochód,pali w sumie niedużo-jakieś 5l (może z groszami) ropy x 5,50zł,to wychodzi w granicach 200zł.Tylko,że sama obawiam się jechać w taką trasę,a nie mam drugiego kierowcy.Spróbuję ew. popytać znajomych. Wiem,że ludzie na dogo przewożą psiaki po kosztach paliwa, nie wiem jakie wtedy są koszty, może wyszłoby taniej.
-
Dżamalek cichutko prosi o pomoc....może ktoś się wybiera w trasę Grudziądz -Białystok. [IMG]http://imageshack.us/a/img541/5875/blaci.jpg[/IMG]
-
Przypadkiem trafiłam na wątek Dżamalka. Powiedzcie proszę, jaki on ma stosunek do innych psiaków?Jest uległy,czy lubi się "postawić"? A może na kotki był sprawdzany?:razz:
-
Odwiedzam i pozdrawiam "Leonkowy Domek" i Pupilki Amelki :)
-
~ Śnieżka z łańcucha... kudłata biała sunia MA WYMARZONY DOM!
WiosnaA replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Cieszę się,że Śnieżka już jest w swoim domku :-). -
Trzeba pomoc, bo zginą!!!!!Kolejny do uratowania, musi zniknąć. . .
WiosnaA replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
Milka jest już u mnie... i Kelly również.Mała jest taka słodka,że żal było tam zostawiać.Pipi miała zabrać ją do siebie,ale zdecydowałyśmy z córką,że zabierzemy ją do nas na awaryjny tymczas,bo wiemy o obecnej sytuacji zdrowotnej Irenki.Mam dziś wsparcie córki w "ugadaniu" męża jak wróci do domu:razz:.Sunia jest śliczna więc mam nadzieję,że domek szybko znajdzie. Obie sunie są łagodne,miłe,ale bardzo bojaźliwe i zestresowane,szukają kącika by się schować.Trochę pracy nas czeka.Milka cała drżała jak wsiadła do samochodu,później troszkę się wyluzowała i spokojnie dojechała.Kelly dwa razy okropnie zwymiotowała. Na dziś mają dość wrażeń i cichutko śpią w garażu.Jutro Milka pojedzie do malagos,wtedy Kelly zabiorę do domu. Milka [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/191/dsc08224z.jpg/"][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/1912/dsc08224z.jpg[/IMG][/URL] Milka i mocno zmęczona Kelly [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/829/dsc08219yw.jpg/"][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/8938/dsc08219yw.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/689/dsc08223o.jpg/"][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/6955/dsc08223o.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/801/dsc08225y.jpg/"][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/7964/dsc08225y.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/20/dsc08215fu.jpg/"][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/4259/dsc08215fu.jpg[/IMG][/URL] .. -
[SIZE=3][B]ROZLICZENIA:[/B][/SIZE] [B][COLOR=#0000cd]Wpływy [/COLOR]z FB na konto Fundacji Viva: (post 198[/B]) 1. 20,00 zł Izabela Wolicka-Radomska (Kauri-dogo, stała deklaracja) 2. 150,00 zł Joanna Polecka 3. 10,00 zł Elvira Świniarska 4. 20,00 zł Monika Bednarczyk [B]Razem: [COLOR=#0000cd]200,00 zł [/COLOR][/B] [COLOR=#006400][B]Wydatki:[/B][/COLOR] [COLOR=#006400][B]202,90zł[/B][/COLOR]-faktura od weta za wizytę z dn.6.07.13r wystawiona na Fundację. w tym: badanie stanu zdrowia próba biochemiczna badanie krwi odrobaczenie neomycinum fiprex M Pipeta Kiltix-obrózka (post nr275 zdjęcia-karta informacyjna,wyniki,faktura). [COLOR=#0000cd][B]Wpływy na konto WiosnaA:[/B][/COLOR] MikAga -50zł (5.07.13r) Anula -200zł (8.07.13r) Bogusik -100zł(8.07.13r) Panna Marple -100zł(8.07.13r) mdk8 20zł (14.07.13r) Domek Stały Dżamalka - 100zł (20.07.13r) [B]Razem:[COLOR=#0000cd]570zł[/COLOR][/B] [COLOR=#006400][B]Wydatki:[/B][/COLOR] Transport Dżamalka do DT -[COLOR=#006400][B]190zł[/B][/COLOR] (post 247) [SIZE=3][B]Stan konta na dzień 23.07.13r: [COLOR=#800000]380zł......[/COLOR][COLOR=#006400]2.08.13r - stan konta Dżamalka 0 zł[/COLOR][COLOR=#800000] [/COLOR][COLOR=#0000cd]Całość pieniążków -[/COLOR][COLOR=#b22222]380zł w dn. 2.08.13r[/COLOR][COLOR=#0000cd]. przeniesiona na pomoc dla pogryzionego pieska Destino z tego samego schroniska w którym przebywał też wcześniej Dżamalek.[/COLOR][COLOR=#800000] [/COLOR][/B][SIZE=2][COLOR=#000000]Wątek Destino - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245899-Pogryziony-psiak-mix-pudelka-sznaucerka-w-schronisku?p=21153568#post21153568"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245899-Pogryziony-psiak-mix-pudelka-sznaucerka-w-schronisku?p=21153568#post21153568 [/URL][/COLOR][/SIZE][B][COLOR=#800000] [/COLOR][/B][/SIZE]
-
Oj babi, Anioł,to by ustrzegł od najgorszego :-(... mnie zauroczyły te czarne oczęta od pierwszej chwili jak zobaczyłam Leonka, jego śliczny,radosny pyszczek i szczęśliwe dni u Was jakie mu daliście. Bardzo się cieszę,że teraz Bajeczka i kotek Leon jest z Wami. Zaglądałam trochę poczytać w biegu,ale ta wiosna jakaś "niedobra" :shake: i nie mam czasu na dogo.
-
Tak strasznie szybko ten czas leci.... Jakby to wczoraj było,a już miesiąc minął jak nie ma z nami Leonka-Luzika [*] :-( [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/850/imagepreviewaspxc.jpg/"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/702/imagepreviewaspxc.jpg[/IMG][/URL] Babi,czytałam twój pierwszy wpis o Bajeczce(Drutce wtedy)....musiała do Was trafić.....buziaki dla Amelki;).
-
[B]Pipi[/B],musi być lepiej,trzymam kciuki. Jak tylko znajdę wolną chwilę to napiszę (a jest co pisać :evil_lol:) o Twoim grzecznym- kiedyś! :diabloti: Maciusiu, jak wyjechał do wielkiego miasta i woda sodowa mu uderzyła do głowy :roll::razz:....jednym słowem- ewenement, drugiego takiego kotka na pewno nikt nie ma:D.
-
Poleciał przelew dla ślicznego :smile: Lolusia na sumę [B]326,20zł[/B] z mojego bazarku. Proszę o potwierdzenie jak pieniążki dotrą. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240854-Rozliczamy%21-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-LEONEK-LUZIK-za-TM%21-na-trzy-psiaki-do-15-03?p=20560985#post20560985"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...5#post20560985[/URL]
-
[quote name='babi2']przelew już poszedł na stowarzyszenie ...Mniejszych[COLOR=#ff0000][B]...[/B][/COLOR]....[/QUOTE] :smile: fajnie ,niech pieski i kotki już korzystają :smile:..a Ty babi2 jak będziesz mieć nowego podopiecznego zakładaj wątek i postaramy się pomóc;) A ja przed chwilą zrobiłam przelew na [B]117zł [/B], (które u mnie leżały na rehabilitację z tej wcześniejszej sprzedaży ciastek) na konto Lolusia ;)
-
W dn.22.03.13r zrobiłam przelew na sumę [B]126zł [/B]na konto Stowarzyszenia Braci Mniejszych z tego bazarku, [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240898-Rozliczamy!-PROMOCJE!-bi%C5%BCuteria-ksi%C4%85%C5%BCki-p-%C5%82yt-y-na-Stowarzyszenie-BM-do-15-03[/url] Bardzo proszę o potwierdzenie jak pieniążki dotrą.
-
Za kicią Aniołek stoi....
-
Prześliczne zdjęcie!
-
Leonek pewnie uśmiecha się teraz z góry i poszczekuje, tak jak na ostatnim filmiku . Jesteście cudowni!!!:loveu:
-
[quote name='kado']No dobra...zgłaszam się na ochotnika:eviltong: [B]WiosnaA[/B] przesyłaj wszystko na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Super,źe jest ochotnik :smile: [B]Kado[/B], nie na meila , paczkę Ci wyślę :razz:,adres mi podeślij ;).
-
Babi,a nie chcesz sobie zostawić ponton dla psiaków?...znajdy masz wszystkie, niech by miały po Leonku....jestem za przekazaniem dla SBM.
-
Babi, poproś na bazarku o anulowanie zakupu fartuszków,bo co z nimi teraz zrobisz....niby tak się nie powinno robić,ale fanty nietypowe i sytuacja wyjątkowa....dziewczyny na pewno zrozumieją:-(.